Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
29. jún 2012

dobré ránko... 😉

jacka
29. jún 2012

ahojte.... 😎

jacka
29. jún 2012

@leninka75 Maťo sa má dobre....vraj sa s kamošom hrali na chápanie....tak asi preto ho mal bolavé 😠 😉 hlavne že je dobre 🙂

utka
29. jún 2012

Ahojte...
Hurá piatoooook 😉...

utka
29. jún 2012
jacka
29. jún 2012

@utka 😵 😵 veru hurá....... 😉

jacka
29. jún 2012

@utka dnes ako v práci? 🙂

utka
29. jún 2012

@jacka nudáááááá...A to má jedna kolegyňa dovolenku. Ale cez leto to bude tak, lebo aj lekári majú dovolenky.

utka
29. jún 2012

Kde ste???Nechali ste ma tu samu??? ☹

utka
29. jún 2012

@jacka Peťkovi želáme všetko len to najlepšie k meninkám.
@denisenko a aj manželíkovi všetko najlepšie...

denisenko
29. jún 2012

@utka dakujeme... 🙂 a tiež želáme všetko najlepšie.... 😉
@jacka...peťkovi hlavne zdravičko a veľa, veľa lásky......cmuuuuk 😵 😵 😵 😵

leninka75
29. jún 2012

ahojte!!.....dnes sa vám nejako nechce čmárať 😀 😀 😀 .......ako dobre 😀 😀 ..aspoň nemusím veľa dobiehať 😵 ..sa stavím, že teraz sa rozbehnete 😀 😝 😠 🙂 .....ja od rána nestíham, najskôr nákup na rozlúčku, trošku sa pohrať s Lolkou, depilácia 😝 ...teraz do škôlky pre Lilku, atď,atď.....a že hurá piatok 😀 😀 😀

@denisenko..a potom budeš ako chladiť?....napr. že dáš to obyvky pootváraš všade dvere aby prešiel chlad alebo to budeš prenášať??....

.....dievčatá, všetkým manželíkom Peťkom prajem k sviatku všetko dobré!!... 🙂

a zvlášť @jacka...nášmu drobátku Peťkovi, prajem veľa zdravíčka, nech už tie choroby idú do kelu, veľa lásky, a všetkého najsuper!!.....a všetky baby posielame véééľku pusinku!!! 😵 😵 😵 😵

leninka75
29. jún 2012

..ak by som náhodou už nestihla, tak vám prajem krásny víkendík!!!! 😎 😎 🙂 🙂 🙂 .....pa

utka
29. jún 2012

@denisenko ďakujeme...

utka
29. jún 2012

@leninka75 ďakujem za manželíka...

jacka
29. jún 2012

@utka
@denisenko
@leninka75 dakujem krásne.................

aj vaším drahým milovaným.......všetko najlepšie,.......nech poslúchaju 🙂

jacka
29. jún 2012

@leninka75 aj vám krásny víkendík....... 🙂
@denisenko tá plnka do torty je bezkonkurenčná......velmi dobrá......mnam..... 😵 😵 😵 😵

utka
29. jún 2012

@jacka ďakujeme...

jacka
29. jún 2012

@utka ty si dokedy v práci?.....aj ste niečo kupili učitelkám?

utka
29. jún 2012

@jacka ešte neviem dokedy tu budem. Záleží to od Peťa kedy sa jemu podarí odísť po Vikiho. Ja už len tu kúsok zájdem za nimi do jeho práce e fičíme. Dnes bude asi katastrofa na ceste ☹.
My sme spolu nekupovali nič. Každý sám. Ja som kúpila teké bonboniery obom učkám a ešte k tomu takých malých anjelikov. Nech majú pamiatku.

jacka
29. jún 2012

@utka veru piatky na cestách hotový horor.....kto šoferuje ..ty?...............

Viki sa teší na prázdniny?

jacka
29. jún 2012

pojdeme sa pomaličky nachystať........užite si posledný den svojich školkárov....už budu školáci...... 🙂 ...prajme krásny víkendík.....všetky riadne oslávte 😵 😵 😵 .....

ale ja určite ešte prídem..... 🙂

utka
29. jún 2012

@jacka ja nie...muž šoféruje... Ďakujeme a pekný víkendík prajem aj ja. Cez víkend tu asi nebudem, len ak mužovi šľohnem služobný mobil 😉.

letty86
29. jún 2012

ahojte 😉

@jacka Peťkovi krásnemu 😵 všeeeeetko najlepšie, nech je zdravučký a nech vám robí veeeľa radosti 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
29. jún 2012

Prajem vám krásny víkend, všetky všetko pekne oslávte, ja budem u mamky, tak kuk az v pondelok 😉

denisenko
29. jún 2012

jáj, žienky moje....pani učitelka spieva, bude hic...... 😀 😀 😀 zobrala som Niska zo školky, rovno na vlak do žiliny a kúpila bazén.....aj pumpu...a leto može začať.... 😵 😵 😵 😵 😵 svokra skoro odpadla, ked ma videla že sa s tým ťahám sama....dve deti, kočík a bazén..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. jún 2012

@jacka som rada, že chutí......aj nám chutila, aj sestra vravela, že urobí takú, lebo je dobrá.... 😉

denisenko
29. jún 2012

tak..a školka je definitívne za nami...jedna časť Deniskovho života sa uzavrela...zbohom, bezstarostné detstvo....teraz už len školské povinnosti....

jacka
29. jún 2012

@denisenko ty si priam super žena..........................mali by sa aj iné učiť od teba 😵 😵 😵 🙂
aj si Deniskovi niečo kúpila?......a aký máš s toho pocit že ste uzatvorili jednu kapitolu........ 🙂 ........

dobru nocku.....a ešte raz pekný víkend............fuj horúci 😝 ..ale deni je to jedno...má klímu 🙂 🙂

utka
29. jún 2012

Dobrú...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre