Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. júl 2012

a ešte ...konečne som nahovorila tatinka na maľovanie...Denisko zrámoval na jar stenu, tak bola oškretá, plus krb...ten ošúúúchal.....a kedže treba kúpiť farbu tak či tak, tak som si vybrala miesto oranžovej peknú čerešnovo vínovo červenú...len dúfam, že zoženie.... 😵 😵 😵 😵 sa chce ísť voziť na motorke, tak ked vymaľuje, može.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. júl 2012

@jacka vidím ťa... 😉

jacka
20. júl 2012

@denisenko priplichtí 😵 😵 😵 😵 .......a potom zdrhne 😀 😀 😀 😀

@mucinkaa29 ahoj.....a čože stváraš že nemáš čas......my tu máme po dve deti a závisláčime ako naozaj 😀 😀 😀
@leninka75 😀 😀 😀 😀 ......ideš kupiť 😀 😀 😀 😀 😀 to budeš ešte obalovať? 😀 😀 .....to ja by som bola ako na ihlách....musím mať všetko nachystané.... 😠 😝

jacka
20. júl 2012

@denisenko 😵 😵 super...to ma teší 😵 😵
čo vybavil tatino na pohovore?......tak vy idete malovať.....tak ho potom šupni aj ku nám.......ako priatelská výpomoc....... 😀 😀 aj mu dám najesť 😀 😀

denisenko
20. júl 2012

@jacka .....nezdrhne..... 😀 😀 😀 😀 ale zaujímavé je, že ked v noci už po stý krát Simčo vrieska a náhodou ho zobudí aj na gauči, tak vždy príde a pekne mi ho upokojí a ponosí aj hodinu na rukách...... 🙂 🙂 🙂 🙂 ....idem, páchne mi tu makrela....idem piecť, už sa asi rozmrazila.... 😀 😀 😀

jacka
20. júl 2012

@denisenko .....na motorke????....pánečku sa nebojíš.......to sú dobrovolný darcovia orgánov............ ☹ 😅 😉 .................ja mojim neodvolím asi ju kúpiť............ 😀 😀 😀 😀 vtipná som,že 😀 😀

denisenko
20. júl 2012

@jacka na pohovore??? no, vraj je šanca..... 🙄 uvidíme....ešte bol v jednej firme, kde ho chceli pred pár rokmi silou mocou zamestnať, tak ak bude volné miesto beru ho tam.... 😒 ...najesť.....?????...pošlem..... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. júl 2012

@denisenko ako ju ideš piecť?...........zlatý chlap....už ho nikam nepusti..........aj mu che byť v noci na rukách........lebo moj eeeee...iba ja a ja 😝 😝

jacka
20. júl 2012

@denisenko to vieš aby vládal makať 😀 😀 😀 ....aj to poriadi ..či mám zas niekoho zhánať 😀 😀 😀 😀

jacka
20. júl 2012

@denisenko ty si asi nie velmi nadšená tou prácou?..že?... 😅

mucinkaa29
20. júl 2012

Jacka no nechce sa my sediet za Pc je my stale zleeeeeeeeee a zle a v utorok asi idem do nemocnice,lebo my skače tlak 😠 😠 😠 😠

jacka
20. júl 2012

@mucinkaa29 stačí ked klikneš na odpovedz.....a nemusíš písať naše mená 🙂

no pekne..... ☹ a teho je bezproblémové?.......aj zvraciaš?........a prvé teho bolo tiež takéto?

jacka
20. júl 2012

@utka neviem presne kde boli?..zabudla som 😅 😅

mucinkaa29
20. júl 2012

@jacka ahaaaaaaaaaaa,heheheh no vidiš ja musim mat vždy všetko špecielne 🙂sem tam aj vraciam a aj pri Simonkovy my bolo zle ale až nie tak to 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
20. júl 2012

@jacka ...nie, moj neporiadi...smola.... 😀 ...makrelu...len idem piecť v rúre.... 🙂 ale mám čas, tatinko šiel do žiliny prepisovať po sto rokoch auto, takže sa tm zdrží a dá si aj niekde obed... 🙂 ...motorka....mi hovor....si včera kúpil.... 😝 😝 😝 čo už s ním.... 😔 😔 😔 ale nie cestnú, ale tú "kozu"....crossu pretekársku, či čo to je.... 😔 😔 😔 😔 a kamion...to tiež nikdy nevieš, kedy príde, kde je, či sa mu niečo nestalo.... 😔 😔 😔 😔 ..ked sme sa spoznali, tak jazdil...tak viem, o čom to je....ale v tomto štáte asi može byť rád, že bude mať robotu, že? 😕

denisenko
20. júl 2012

@mucinkaa29 juuuj, mne našťastie nebývalo nejako extra zle... 😨 a tlak? vysoký?????? 😕 a už viete, že to bude chlapček, či som to zle pochopila? 😕

denisenko
20. júl 2012

@jacka čo robia tvoji čertíci v tomto počasí? mna už nebaví stále počúvať: mamííí, ja sa nudím...... 😝

jacka
20. júl 2012

@mucinkaa29 ......nezávidím ti toto ☹ .....................hádam ťa to prejde......pokial porodíš.........a bábo ste plánovali?......Simonko sa teší?.....to chceš dať také meno ako si napísala?

jacka
20. júl 2012

@denisenko presne tak ako píšeš...može byť rád že si niečo nájde...........sa vám divím že neostanete v IT......tu nie je nič normálne.... 😠 😠 ......................a to si len tak kúpil či k sviatku 😉 ........novu či použitú?..... 😅 😉 ......a už a nej sedel aj Denisko?.....................ved to ten kamion....sused tu robí....ale len na Sk......ale nechodí každý večer domov.....mladá je s toho tiež na nervy...........je to ťažké ☹

čo si dala na makrelu?...aj ja ju mám len neviem čo s nou?

jacka
20. júl 2012

@denisenko dnes sú zlatý čertíci.......mám hlasový klud 😀 😀 😀 ..............najprv mi tu varili v hrncoch gebuziny.....teraz lepia všade dinov.......nevadí hlavne že su dobrý..zatial .... 😉 😉 ...vy čo porábate?

jacka
20. júl 2012

@denisenko to že sa NUDÍ.....som mala celý týžden.......hlava ma s toho bolela..... 😠 😠 😠 😠 ...ale ešte nie je koniec dna

jacka
20. júl 2012

som nakrájala melon.....nik nechce...tak až......... pokial ma neroztrhne 😀 😀 😀 😀

mucinkaa29
20. júl 2012

@denisenko ano bude chlapček 🙂tlak raz vysoky a raz nizky 😠 uvidim čo somnou poriešia v nemocke ☹
@jacka hm neni ani čo ☹,no uvidim možno ked sa začne hybat.Planovali???aj ano aj nie,boly sme na dovolenka a len tak sme skusily a hned na prvy šup 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Simi no strašne už mu odklada hračky čo budu jeho 🙂.Meno?no zatial mam tieto ale neni iste 🙂

mucinkaa29
20. júl 2012

@jacka no naposledy som z melona vracala ale aj tak by som si dala,ja som si kupila včera Figaro čokoladu -melonovu 🙂) ale neni dobraaaaaaaaaaa

utka
20. júl 2012

@mucinkaa29 tak to nič moc s tým tlakom ☹. Držím päste!!!
@jacka no neviem, či budem na koni cez dovolenku...do stredy áno, ale od štvrtka do štvrtka asi ee.
@denisenko tak pošli manžela k nám do Lišova, tam je urobená dráha na motokros...minule tam bol taký medzinárodný, ale my sme neboli ešte ani raz. A aj terénne autá tam už jazdili. Ale vždy to býva cez víkend keď tam nie sme ☹.

utka
20. júl 2012

@jacka ja by som si dala...zbožňujem...

mucinkaa29
20. júl 2012

@utka no sakraaaaa ☹ uvidime čo bude,ne? Melonik,by si si dala?

jacka
20. júl 2012

@mucinkaa29 kde ste boli na dovolenke?...a kedy ste boli?.....

@utka ..tak si na nás aspon spomenť že tu mrzneme 😀 😀 ..len nech vám vyjde počasie 😎 😎 😎 ..................chytááááj..pošlem melonik 🙂

jacka
20. júl 2012

@mucinkaa29 také nezvyčajné mená si dala......to máš odkial?

utka
20. júl 2012

@mucinkaa29 jasné...my si kúpime vždy v pondelok taký obrovský a každý večer zjeme po osminke....mňáááám...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre