Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
23. júl 2012

Ahojte...
My sme dnes boli na nákupy do školy...

utka
23. júl 2012

Rybačka...

leninka75
24. júl 2012

ahojte!! 😎 ..konečne zasa trošku leta 😵 😵

@denisenko....chlapi si užili bojových akcií 🙂 .......to bolo na nejakej lúke?.....vraj to bolo na lístky 😨 ......ako sa majú tvoji maródi? 😕 .....diego mačky naháňal a prehnal to či čo? 😀 😀

@jacka, @denisenko...však ja som to u zubníka vydržala len preto,že ten zub mám mŕtvy, tak si mohol bratranec vŕtať koľko chcel 😀 😀 😀

@utka ...sranda, aj my sme včera čo to kúpili do školy 😉 ...kukám, že ty si kupovala aj zošity, tie som ja na zozname nemala 😕 ...........chlapom sa popdaril úlovok 😵 😵 😵 .......aj ju potom zjedli? 😉 .......ja v podstate "diétujem" od apríla a zatiaľ som schudla 10 kg..len teraz jem veľa ovocia a to je cukor tak to ide pomalšie, ale zasa vitamíny sú dôležitejšie 🙂 🙂 .........ozaj už pomaly balíš? 🙂

leninka75
24. júl 2012

..včera som vás už nestihla kuk, moc sa ospravedlňujem 😔 ......ale kurírujem Lolku....začala sopliť a kašlať ☹ ☹ ......tak ju dopujem vitamínmi a bylinkovými čajíkmi...dúfam, že bude OK...

utka
24. júl 2012

Ahojte...
@leninka75 tak to si dobraaa...dúfam, že aj ja taká budem 😉. Ja som zatiaľ za 6 týždňov 3kg. Ide to pomaly, ale to je lepšie...Ešte nebalím, ale dnes už musím začať, aby som vedela ešte zajtra dokúpiť, čo pochybí...

jacka
24. júl 2012

@denisenko chudák kocúrik..............................a jasné že aj tvoj muž...to si viem predstaviť takého pacienta 😀 😀 😉 ...............tak ich pekne vylieč....... 🙂 ....................dúfam že nie rovnaké kašičky 😀 😀 😀

jacka
24. júl 2012

@leninka75 tak sa vyzúril na zube........ 😀 😀 😀 .............dnes nie je celkom teplo..........vám sa zohriala voda..naša je ako lad....to ich tam nemožem hodiť ☹

jacka
24. júl 2012

@utka to vy už vo velkom kupujte.............vychytajte mucha na rok mi potom poradíte 🙂 🙂 ...............to ste kde boli na rybačke?...........nebola zima?.....Vikiho to baví?....

jacka
24. júl 2012

kukám že som tu dnes ešte nebola...............tak ahojte 😵 😵 😵

jacka
24. júl 2012

vonku sa oteplilo tak vás to vytiahlo von?..... 😎 😎 😎 😎 😎

ideme sa najesť...som nejaká hladná..... 😀 😀 😀 ....deti sa von hraju v blate...... ale čo už....... 😉 sú tam potichu....to je hlavné 🙂 🙂

jacka
24. júl 2012

😕 😕 😕

žienky ....Maťko má teplotu....spinká........asi ma klepne Pepka ☹ ☹

utka
24. júl 2012

@jacka a to čo zase tá teplot??? Nech je rýchlo fit!!! Veru, nakupujeme vo veľkom. jasné, že potom poradíme 😉. Na rybačke sme boli vo ZV na priehrade. Zima nebola a Viki tam vydržal, ale po čase sa už nudil a hlavne ho svokor a švagor stále napomínali, že má byť ticho a to je pre neho problém 😀

leninka75
24. júl 2012

@utka ....poznáš to, že pomaly ďalej zájdeš 😉 ......hlavne, že sa to pohlo dolu,nie? 🙂.........len pekne chystaj a na nič nezabudni 😉.......

@jacka...... ☹ ☹ ☹ ☹..zasa??? 😢 😢 😢.........čo sa to u vás deje?......nejako sa vás to drží ☹...a inak je OK?..a koľko vlastne má?......

jacka
24. júl 2012

@leninka75 ....už som s toho na nervy.....ver..........38....nie vela.....ale stále spinká a je spotený........len nech si oddýchne......hrdielko...ked prehlta..........tak dobre je vonku a my sme tu zavretý....a čakáme čo bude ked sa vyspinká........

@utka dakujem......hádam len prechodne sme chorý 😠

jacka
24. júl 2012

už je zobudený...celý červený....rozpálený......idem mu ešte zmerať teplotu.......a vraj mu je dobre....... 😉

denisenko
24. júl 2012

ahojte... 🙂 mrtvá som.... 😝 😝 😝 boli sme v BA v ZOO.....Denisko bol ako čert...ešte šťastie že Simonko prespinkal celý den..... 🙂
@utka aj my máme foto z rybačky...len sa nepýtaj, čo ulovili... 😀
@jacka....ten moj mužský je už úplne ok....bolelo ho to asi hodinu....potom ho to prešlo....chcel sa ísť voziť..... 😀 😀 😀
ako je Maťkovi???...nie je len prehriaty????
@leninka75 hej, bolo to na vstupné..ani mi nehovor, lebo vstupné platilo aj na koncert, bez ohladu na to, či si ich cchela alebo nie...ale Peťo prepašoval Niska zdarma, lebo do 5 rokov sa neplatilo......tak mu jeden ubral..... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 juj, a čo je s Lolkou? baby, nestrašte už s tými bacilmi..... 😔 😔 😔 😔

leninka75
24. júl 2012

@jacka ..a nechytil niečo od teba??? ☹ .......zabudla som, máme vbazéne vodu 23 st. muž sa dnes čľapkal 🙂

@denisenko..a ako sa ti páčila ZOO?....my sme tam minulý rok vychytali zrovna milióny komárov 😝 😝 😝 ........to ja robím s Lilkou keď ideme busom, pýtam si lístok pre dieťa do 5 😀 😀 😀 ....a Liluša sa na to hnevá, že veď už má 6!! 🙂 ..aké je to pekné keď ešte nevedia klamať 😀 ....ja dúfam, že u Lolky je to len také prechladnutie...kúpila som imunoglukán, tak dúfam, že bude dobre 🙂

denisenko
24. júl 2012

@leninka75 v ZOO bolo super...teplúčko, ale žiaden hmyz...okrem toho upišťaného, čo mi stále pišťal za uchom... 😠 😠 😠 ......ja som tiež minule v lekárni obzerala ten Imunoglukán...máš s ním skúsenosti? 😕

denisenko
24. júl 2012

@utka ten nákup do školy...aj my taký máme....len zošity sme nekupovali...vraj dostanú..... 😅

leninka75
24. júl 2012

@denisenko .....tatino je ten upišaný? 😀 😀 😀 ......mám s ním dobré skusenosti 😉 ..Lilke som ho začala dávať ako 2-ročnej keď začala chodiť do jaslí...v tom roku bola chorá len raz ....a potom som jej ho vždy začala dávať tak niekedy v septembri tri mesiace v kuse, potom pauza a zasa som začala niekedy v marci, zasa tri mesiace 🙂 ........

..idem to pošupať do postelí a žehliť, dobrú noc 😔

denisenko
24. júl 2012

@leninka75 moji spia už dávno...hurá..... 🙂 ...vyskúšam teda.....Imunoglukán..... 😉 ...dobrú nocku.... 😵

utka
24. júl 2012

Aj ja mám dobré skúsenosti s Imunoglukánom...len škoda, že som na to zabudla tento školský rok...
@jacka ako je Maťkovi?
@denisenko, škoda, že si sa neozvala, že ste v BA...
@leninka som rada, že to ide dolu, aj keď pomaly. Vôbec neviem, čo mám zbaliť. Mám toho akosi veľa a ťažké kufre. Musím to asi preriediť...
Dobrúúúú...

denisenko
24. júl 2012

@utka aj som na Teba myslela..len chlapi to naisto povedali až dnes a už rovno, že ideme...tak si vieš predstaviť...zbaliť 3 deti na celý den..... 😀 😀 😀

jacka
25. júl 2012

ahojte....

noc strašná.....obe deti behali od 2 do 4.....Maťko s teplotou.......uvarila som mu čajík a ešte spinká ☹ ....a už je zas horúci 😔

no dnes to nevyzerá pekne vonku........... 😝 ...aj by sme nešli nikam.... 😉

jacka
25. júl 2012

@utka neboj ...ideš do civilizácii.....tam dokúpiš.... 🙂 🙂
@leninka75 aj ja som večer žehlila.... 🙂 🙂 .........idem variť 🙂

leninka75
25. júl 2012

ahojte!! ....ale leje!! 😝 😝 😝 ...včera horúco a teraz toto 😠 .......

@utka.....ja som sa rozhodla, že idem baliť takto, každý si nachystá čo chce a ja to potom zredukujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀.......Lilka sa rozhodla, že si berie toľko vecí, aby mohla chodiť každý deň v inom 😀 😀 😀...ha-ha-ha....ako to máte ten odlet?....

@jacka ..Maťko to mi je jasné, že behal s teplotou a Peťko? 😕 .....neskúsiš aj ty deťom kúpiť niečo na podporu imunity?.....čaká ťa krásny deň, že ?! ☹ ........možno sa ti bude dať cez obed pospať.........žehlila si?!! 🙂 🙂 🙂.........hm-hm-hm........čo varíš?

@denisenko ......ešte ma napadlo, že celkom dobré súsenosti mám aj s Preventanom..to sú rôzne, na podporu imunity, pri bolení hrdla, dospelácky, detský...skús vygooogliť 😉

mucinkaa29
25. júl 2012

Ahoooooooooj kočky,zajra myslite na mna ,idem na odber plodovej vody do Ba,višiel my zly vysledok tak pre istoru ma poslaly na odber ☹( straaaaaaaaaaašne sa bojim

leninka75
25. júl 2012

@denisenko ..Niskovi k 6 rôčikom prajem hlavne zdravíčko nech poslúcha, úspešný štart v škole, poslušných rodičov a bratčeka!!.....cmuuuk 🙂 🙂 🙂

leninka75
25. júl 2012

@mucinkaa29 ..ahoj!.....fuch až ma zamrazilo!! ☹ ...vyšli ti zlé krvné testy?......drž sa!......ako rýchlo budeš mať výsledky?

mucinkaa29
25. júl 2012

@leninka75 ☹Ano na dawnou syndrom ale doktorka hovory že asi bude zle vypočitany datum porobu,lebo nesedi velkost babetka a tyždna v ktorom som ☹((.Straaaaaaaašne sa bojim ako to zajtra bude ☹,Vysledky?????pcheeeeee o 3 tyždne ☹( bože,je to otrasny pocit !!!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre