Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
4. sep 2012

@jacka presne som ti chcela napísať, že ti mohli rovno cinknút, že príd a porad si 😖 ....sú tam na to, aby to zvládli samé...nás tiež rýchlo "vyhánali", nech sa to lúčenie nenatahuje, že to takto lepšie zvládajú

manza povedal, že to nevadí, že v poslednej, ale mne to vadí..sú to iba tri lavice, ale aj tak..a neviem, či ich presadí, dopredu dáva hlavne tých, čo najviac vyrušujú a vikus ma nakázané správať sa slušne 😀

letty86
4. sep 2012

som dostla super darček včera 😝 herpes na puse, tak potešil 😝 tak trochu vyzerám ako tie baby, čo si dajú zväčšiť pery 😅 ale ja to mám nesymetrické 😅 no ako niektoré po nevydarenom zákroku 😝

idem, mozno večer kuku 😉 matulo už palce

jacka
4. sep 2012

@letty86 ved ty si pekná to sa stratí... 😵 ..........veru vpredu sedávaju taký čo vyrušuju...............aby si nebola v šoku ked ju tam posadia 😀 😀 😀 🙂 😉..........

však ja by som rada pre neho šla 🙂 🙂 🙂 😵 😵

len prídi 🙂

utka
4. sep 2012

Ahojte...
U nás dnes už rodičia majú zákaz vstupu do školy. Učky čakali deti pre školou. Mali tam byť o 7:30.

leninka75
4. sep 2012

ahojte!!!...

@letty86..dodatočne prajem všetko naj naj naj!!! 😵 😵 😵 😵

leninka75
4. sep 2012

....ako pozerám fotečky čo ste podávali tak tuším v každej škole majú iný šlabikár 😅 😅 😅 😅 😅 😅

...náš prvý deň: Lilka vstala o piatej, že už chce ísť do školy 😀 ........dnes trošku neskôr, ale akoby jej pod riťou horelo, tak ma celé ráno naháňala 😀 .....a teraz ma morí, aby sme už išli do družiny 😀 😀 😀..Lilka totiž chodí na obed domov a potom na 13:30 do družiny......a ozaj už dostali prvú domácu úlohu 🙂....

jacka
4. sep 2012

kuk...... 😵 😵
@leninka75 to vy už vo velkom......fíha... 😵

jacka
4. sep 2012

hurááááá pršííí....a konečne sa trošku ochladilo..... 😵 😵
@leninka75 😉

jacka
4. sep 2012

nejak to tu viazne 😕 ☹

utka
4. sep 2012

Ahojte...
Viki je spokojný so školou. Som rada...Dnes dostal dve včeličky...Ale tie dostali skoro všetci 😉.

jacka
4. sep 2012

@utka super..... 😵 a s kým sedí?....za čo dostal?...

jacka
4. sep 2012

dobrú nocku..... 🙂

utka
4. sep 2012

@jacka sedí s Maťkom. To je kamoš od malička, ale je taký dosť pojašený...
V šlabikári mali nejaké obrázky zakrížikovať, ktoré tam nepatrili...a v matematike niečo vyfarbovali...

utka
4. sep 2012
utka
5. sep 2012

Prvá???

leninka75
5. sep 2012

ahojte!! 🙂 ..no tak mi sme dnes museli ísť o 10 min skôr, aby si slečna mohla pokecať s kamoškami 😅 😅 😅.....ak to takto pôjde ďalej, tak budeme chodiť do školy na šiestu 😀 😀........

@utka...jej toto robili aj naši 🙂....zdá sa že naša pani učiteľka je opatrná na rozdávanie včeličiek 😕...zatiaľ rozdávala len hviezdičky za vyrušovanie 😀 😀 😀......kedy vám začína vyučko?......koško máte hodín?

@jacka ..ako na logo?......čo robievaš doobeda teraz keď si sama doma??

utka
5. sep 2012

@leninka75 vyučovanie začína o 8:00. Včera mali 3 hodiny a dnes, zajtra a v piatok majú 4 hodiny.

leninka75
5. sep 2012

@utka ..tak budú začínať vždy či len teraz 1. týždeň?......a aj počet hodín už máte definitívny?..viki chodí aj do družiny?

utka
5. sep 2012

Začínať budú takto vždy, ale počet hodín ešte definitívny nie je. Viki chodí do družiny, jasné. Však s kým by bol doma?

leninka75
5. sep 2012

@utka ..ráno ho vodíš na koľkú?...dáš ho aj na nejaké krúžky?

utka
5. sep 2012

@leninka75 ráno ho vodí manžel. O 7:30 majú byť pred školou. Tam si ich berie triedna učiteľka. Určite ho dám na nejaké krúžky, ale ešte sa nevie, aké budú v škole. Aj na plávanie ide, ale nestihli sme od septembra, tak až od novembra. Dnes ideme na talentovky do ZUŠ na gitaru, ale neviem-neviem...a Viki by chcel strašne chodiť na Hip Hop.

leninka75
5. sep 2012

@utka ..o toľkej už naši zarezávajú 🙂 ......fíha to bude teda Viki vyťažený 😉 ........prečo nevieš tie talentovky?.....myslíš, že neurobí?

leninka75
5. sep 2012

.....ozaj a také, že týždenník a triednické hodiny u vás dievčatá fungujú? 🙂

utka
5. sep 2012

@leninka75 neviem-neviem, lebo nevie bohvie ako spievať. A hlási sa tam vraj veľmi veľa detí.
U nás som ešte nepočula, či majú týždenníka a triednické hodiny... To sa všetko asi podozvedáme na rodičku, a to by malo byť asi 12.9.

leninka75
5. sep 2012

@utka ......to on chce gitaru?.......a čo ten hip-hop, existuje krúžok pre malé deti?..

utka
5. sep 2012

@leninka75 on by chcel bubny 😀 . A pozerala som Hip Hop pre deti, tak to je...len som nenašla v Petržalke. Ale dnes sa spýtam, lebo pri ZUČ je CVČ a tam to bolo, ale ako Klub Hip Hop, tak neviem, čo tým chceli povedať...

leninka75
5. sep 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 ..podarený!!...som si predstavila ako doma cvičí 😀 😀 😀 😀 😀 ...a susedia šalejú 😀 😀 😀 😀 .......a tieto veci máš blízko školy, či by ste museli behať po meste?

leninka75
5. sep 2012

..ideme robiť DÚ 😵 😵 😵 😵 😵

utka
5. sep 2012

@leninka75 je to blízko domu...Len by to všetko muselo byť až po 16-tej hodine...
A čo majú na DÚ?

leninka75
5. sep 2012

@utka ....vyfarbujú slnečnice a dokresľujú im semienka a majú porozprávať o prvom dni v škole 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre