Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2012

@jacka nooo...tak asi MTB preteky dnes nestíhame...moje dve šípkové ruženky spinkajú.... 😵 😵 Denisko od 12-tej a Simonko asi 10 minút dlhšie..... 😵 ...kde na motokros???..neboj, len nech sú v bezpečnej vzdialenosti od trate, ved si isto videla, čo sa stáva.... 😝 😝 😝

jacka
8. sep 2012

@denisenko ved práve preto ...........poznám aj lepšiu zábavu..... 😝 .......................nevymeníš ruženky a mojich nespavcov?.........
http://www.autokrosmolca.sk/.....................

takže nie motokros....ale jeden čert 😝

denisenko
8. sep 2012

@jacka no...idem...ruženky už sú hore.... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
8. sep 2012

@jacka a to sú aké 4-kolesové "útvary" 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2012

mna trafí šlak....ideme robiť s Deniskom domáce úlohy a prídeme na to, že prišiel zo školy bez peračníka....... 😠 😠 😠 raz si zabudne aj hlavu..... 😝 😝 😝

dobrú nocku....

jacka
8. sep 2012

@denisenko hej si si istá 😀 😀 😀 ..............som ich ukecala by šli zajtra..........ale nemuseli by ísť........čo už.....aspon sa pobavia.....

deťurence búvaju........Peťko je ......srašný...šije s ním-......"puberta"....začal odvrávať........jááj mám to dvojmo 😝 😝

dobrú nocku..... 🙂

denisenko
8. sep 2012

@jacka tak som rada, že mne papuluje a odvráva zatial len jeden.... 😀 😀 😀 😀 ...teda ak nerátam to mrnčanie....tiež možno už odvráva...po svojom..... 😀 😀 😀 😀 ..ja sa už na pubertu teším....to budem už isto niekde v blázninci.....lásky moje.... 😵 😵 😵

pekné sny

jacka
8. sep 2012

@denisenko .....tak to budeme asi sedieť niekde spolu..... 😀 😀

jacka
8. sep 2012

@denisenko ....zlatinko.... 🙂 ....ale to sa neráta....lebo sa nemožete hádať 😀 😀 😀 😉

denisenko
8. sep 2012

@jacka jááák nemožeme??? ja sa s ním vždy povadím....si už videla dvoch Baranov, žeby jeden z nich cúvol??...je to ťažké,lebo obaja musíme mať posledné slovo...... 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2012

@denisenko bež spinkať......žehliť budeš zajtra 🙂 😉

jacka
8. sep 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 .....si neviem predstaviť ked bude kecať....... 😀 😀 😀 ....a kto vás bude dávať od seba... 😉

denisenko
8. sep 2012

@jacka ha ha...pri Deniskovi? to si ani nepípneme.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2012

@denisenko no chudák váš tatinko.....si užije.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2012

@jacka .....sa mu niekedy aj čudujem.... 😀 😀 😀 ale on nás ľúbi aj tak..... 😉 ..idem, už vážne...lebo zas nič nespravím.... 😖 detičky v posteliach, konečne ticho.....

dobrúúúúúú

jacka
8. sep 2012

@denisenko idem aj ja....... 🙂 ......................jasné že vás lubi ved ste jeho poklady.... 😵 😵 😵 .............ty nič nerob a pekne chod spinkať......

dobrúúúú

jacka
9. sep 2012

ahojte...... 😎 😎

jacka
9. sep 2012

@letty86 všetko najlepšie........aby ťa detičky posluchali....... 😵 😵 😵 .....poriadne osláv 🙂

denisenko
9. sep 2012

@letty86 všetko najlepšie.....hlavne zdravíčko a spopkojnú rodinku..... 🙂 🙂 🙂

jacka
9. sep 2012

@denisenko aha nie som tu sama..... 😵
čo si varila....?

denisenko
9. sep 2012

@jacka som tu...jedným okom...Denisko dorába U...a Simčo sa jeduje na deke... 😀 mali sme kuraciu polievočku zo včera a dnes som robila len zemiakový prívarok a fašírky.... 🙂 a vy????

denisenko
9. sep 2012

poobedná siesta 😵 😵 😵 😵

jacka
9. sep 2012

@denisenko krásne.... 😵 😵 😵

že U......som rozmýšlala čo dorába 😀 😀 😀 😉 ..........prečo ešte nespinkaju.....?

u nás kuracia polievka.......vyprážaný rezen a zem. kaša.....strašne to lubia....... 🙂 apon sa riadne najedia....mäsa 😀 😀

jacka
9. sep 2012

ako si zvykol na dudku.... 🙂 ...........veru bratská láska..... 🙂 ....

denisenko
9. sep 2012

@jacka mi tam ušlo písmenko...malo byť DU 😀 😀 😀 😀 .....nespia...Deniskovi vraj netreba..a Simonko spal od 10-tej do pol 12-tej....sme sa boli kočíkovať a potom ešte dospával v kočíku vonku v altánku.... 🙂 ....chlapi šli pozrieť tie čudá??,

denisenko
9. sep 2012

hurráááá......spinkajú...obidvaja..... 😉

jacka
9. sep 2012

@denisenko ked len písmeno ušlo...... 😀 😀 😀 😉 ..........................no tebe je dobre ked obaja zaspinkaju....................mne len teraz večer...... 🙂 ale aspon je už klud.........aj ked sa bojím čo bude zajtra.......juj.... ☹

jacka
9. sep 2012

dobrúúúúú 🙂 🙂

denisenko
9. sep 2012

@jacka ach jáááj..myslíš, že Peťko bude zas plačkať???? 😕 😕 😔 ....už spíme.....konečne.....tie dni sú nekonečne dlhé..... 😖 ..zajtra majú v škole 1.krát 5 hodín...som zvedavá, ako to vydrží...... 😢 😢 😢 ...idem aj ja off....

dobrú nocku 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre