Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. nov 2012

moje láskočky už spinkaju..... 😵 😵 .....som myslela že sa mi to bude vliecť....ale celkom fajn nám to ubehlo 🙂 🙂 ............

denisenko
3. nov 2012

@jacka ..nedávam si ešte nič...musím k doktorke, lebo najskor som soplila ako Denisko potom ma bolela hlava, potom pár dni uši a teraz hlasivky a začínam pokašliavať...tak asi bude lepšie ísť k niekomu múdrejšiemu ako som ja... 😀 😀 zvyšok nervov???....nervy?? to čo je???? 😀 😀 😀 😀 😀 ..u nás podpultový tovar................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..má dobrú poistku.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale nie, vždy mu hovorím: si ma neželaj, ked sa ti niečo stane... 😀 😀 😀 😀

utka
3. nov 2012

Ahojteee...

jacka
3. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že dobrú poistku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............aspon ju dal na teba?... 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ......hééj a čo mu urobíš ked sa mu niečo stane....ha 😀 😀 😉 😉 😉 😉 ............................vieš čo o tých nervoch som niekde čítala čo to 😉 .................

jacka
3. nov 2012

@utka ty kde si stratená???

jacka
3. nov 2012

dobrú noc.... 🙂 🙂

denisenko
3. nov 2012

@jacka dobrú nocku.....náš tatík ešte varí guláš, tak máme veselo....bude na zajtra...hovädzinka s divinkou a knedlou.... 😉

utka
3. nov 2012

@jacka momentálne vo ZV.Ale tú nie je net,len na Petovom mobile...
Dobrú...

jacka
4. nov 2012

ahojte......

@utka vy ste u svokry??:..som nejak prehliadla.... 😒

@denisenko no to máte riadnu mnamku...požeme sa pozvať?.... 😉 😉 🙂 🙂

denisenko
4. nov 2012

@jacka len sa kludne pridaj k nám..k obedu.-... 🙂 letím...do autoškoly...babky, traste sa..... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. nov 2012

@denisenko to čo som napísala....že pomožeme..... 😠 😠 😠 ....možeme 😠 😔 ......................držím palce.....potom rýchlo na MK ako bolo 🙂

denisenko
4. nov 2012

@jacka jááj, v autoškole sa mi pááááčilo...tuším ma to bude baviť..... 🙂 ..a od dnes máme o dalšieho člena rodiny viac.... 😉

utka
4. nov 2012

@jacka my sme boli aj, aj. V stredu sme šli k naším a v piatok ku svokrovcom.
@denisenko tak super, že ťa to baví...a s tým novým členom som nepochopila 😕

jacka
5. nov 2012

ahojte.....

@denisenko super...... 😵 😵 😵 .....takže pirátka ciest 🙂 😉 ....................kohože máte nového člena?.......sem s tajomstvom 🙂

@utka to ste boli riadne rozbehaný..... 😉

denisenko
5. nov 2012

dobré ránko.... 😉

denisenko
5. nov 2012

aké ste vy zvedavice..... 😀 😀 😀 Denisko kedysi dávno dostal kamaráta Diega....a Simonko má novú kámošku Lily.... 😉 ....a zároven to má byť kamarátka aj pre Diega, len dúfam, že si na seba zvyknú.... 😉

jacka
5. nov 2012

@denisenko vieš že si to aj myslela?........kto vymyslel meno?... 🙂

denisenko
5. nov 2012

@jacka som si bola istá, že vieš... 😉 😉 😉 meno vymýšlal Denisko...pretože je to tiež britská mačka lila, tak je to ostalo.... 😉

jacka
5. nov 2012

@denisenko tu je ten chlebík...... 🙂

ale nám krásne prší že??? 😀 😀 😀 😀

jacka
5. nov 2012

@denisenko ja mám rybičku...Lilu..... 😀 😉 .......................Denisko je v škole?....čo vravel na darčeky?....a aj SImonko?:...

denisenko
5. nov 2012

@jacka ten vyzerá super...ešte aj diery má...ja neznášam, ked je chlebík bez dier..... 😒 ....sa nečudujem, že ti ho hned spapkajú..... 😉 😉 😉

denisenko
5. nov 2012

@jacka ..veru ...leje ako z krhly... 😝 Denisko je v škole, a ako naschvál, ked tak leje ,musel ísť pešo, lebo tatinko šiel už skoro ráno obzrieť jeden kamion a možno aj z toho niečo bude...... 🤐 🤐 🤐 🤐 ..a chlapci sú tiež v školke??? také počasie, že ani psa von vyhnať... 😝 😝

denisenko
5. nov 2012

@jacka ....ešte..darčeky......celé poobedie hral s tatinkom "bejblejdov"....a fakt neviem, kto si to viac užíval..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja mám doma večné dieťa..... 😀 😀 😀 😀

utka
5. nov 2012

Ahojte...
@denisenko takže mačička... 😉
@jacka hmmm, chlebík musí byť chutný...

jacka
5. nov 2012

@denisenko že s tatinom hral 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....jááááj.....večné deti...... 🙂 😉 .......ale nie si sama....aj ja to mám doma...počkaj ked Simonko vyrastie 😀 😀 🙂 ....................................sú v školke...aj ked menšiemu páničkovi sa nechcelo....ale musel........ 😉 .................hnus je vonku a to ešte ideme aj na logo 😝 ...........ty si šla s ním do školy????.....obzrieť kamion??...to akože na tom by mal jazdiť???....dobre chápem.....hádam nie kupovať..........to vieš hned z rána 😀 😀 😉 ...............................mnam mnam chlebík 🙂

jacka
5. nov 2012

idem si urobiť kávu......lebo mi aj hlavu roztrhne 😝 😝 🙂

jacka
5. nov 2012

som si nachytala tanier namiesto šálky na kávu..........a to nerátam že dnes som sa už dva krát strepala...a. ...to je len 8h... 😝 😝 .

denisenko
5. nov 2012

@jacka darí sa????.. 😕 ...len robotu, ešte tak, kupovať..... 😀 😀 😀 ..nie, nebola som s ním v škole....zobrala ho starká....že načo pojdem do toho lejaku, ked kašlem???? 😀 😀 😀 ..aj som sa s nou ráno 10 minút vadila, že idem, ale nakoniec ma ukecala....... 😀 😀 😀

denisenko
5. nov 2012

@jacka vy ešte stále chodíte na logo?? ozaj...Deniskovi sa kedysi v školke posmievali, že nevie pekne čisté "R", minimálne v nom počuť "ráčika", ale len minimálne...a teraz som s hrôzou zistila, že polovica triedy nerozpráva poriadne ani R, ani S..... 😠 😠 😠

denisenko
5. nov 2012

varím...že krémová cuketová polievka...no ....sama som zvedavá na výsledok..... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre