Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. nov 2012

ahojte..... 🙂

leninka75
7. nov 2012

ahojte!!! 🙂

@denisenko.....jaaj ja tu síce píšem, že Lilka ale doma je Lili, neujdeš tomu 😀 😀 😀 😀........

@jacka ..žiješ?? ☹ ..ako ti je??

leninka75
7. nov 2012

@denisenko........nemám slov na rýchlosť našich zdravotníkov, ale hlavne, že odvody do zdravotky sa strhávajú načas 😝 😝 😝 .........ako vám to teda urýchlili, kedy budú nakoniec tie výsledky, dnes? ........tatino riadne zarezáva 😝 .....a kam bude chodiť, po celom SK?.........paráda už si šoférovala 😵 😵 .......aký to bol pocit? 😉

@utka.........deti sú neskutočne vnímavé 🙂 ..si myslíš, že sú zaujaté hrou, že nebudú počúvať, ale kdeže, oni majú také výkonné radary, že NASA sa môže schovať 😀 😀 😀 😀 ............takže plávanie sa páčilo? 😵 😵 ..a čože sa toľko sprchovali? 😕 ..........voda bola OK?..nebola studená?

jacka
7. nov 2012

@leninka75 žijem žijem....ani som netušila že som bola vonku s teplotou 38. 😝 😝 😝 ...........tak mi treba......... 😠

veru...treba dávať bacha čo kto poviem......aj ked sa nezdaju .....radary makajú 🙂

jacka
7. nov 2012

@utka no má riadne natrieskané...chuda.... ☹ ☹ ............................inka aj moj MAťko si prepisoval z dráčiku čo by chcel na vianoce......a stále píše.....ešte aj za Peťka 😵 😵

leninka75
7. nov 2012

@jacka..to kedy si mala teplotu, včera či dnes? ☹ ..a nepôjdeš aj k dr.?..........u nás nejako dráčik zatiaľ nefrčí, skôr reklamy na jim-jame a podobných detských programoch 😝........

jacka
7. nov 2012

@leninka75 včera...to ma deti von vytiahli.......vraj sa nudia 😝 😉 ...........dnes som nestihla zmerať......ale asi už nie....

som zvedavá kedy narastu Maťko predné zúbky.......už ma mu kyvocú dalšie.......aj učka v školke mu musela nakrájať jablčka.........ešteže ideme v piatok k zubárke......tak som zvedavá čo mi povie....

leninka75
7. nov 2012

@jacka......to zbožňujem, keď Lili vyhlási, že sa nudí 😠 😠 😖 😖 .....ide ma poraziť!! 😝 😝 😝 ....Maťko má von horné aj dolné jednotky?.... 🙂 .......v nedeľu u nás švagor hovoril, že Kike nenarastie jedna trvalá už neviem presne či štvorka alebo päťka, to je jedno..len ma prekvapilo, to, že ju vôbec nebude mať 😨..bol s ňou na rtg a vraj tam nič nemá, žiaden základ zuba 😨 😨 😨........vy ide k zubnici na prehliadku? 😉

jacka
7. nov 2012

@leninka75 že k zubnici 😀 😀 😉 ........na prehliadku.....ale jej poviem nech mu kukne jeden zúbok......ten ho zvykne bolieť............no paráda si am potešila .....ak ani moj tam nebude mať zuby tak čo ☹ ☹ .,,,,,,,,,,,,,,,,,,,........no má horné dva fuč....a dolné dva pomaličky rastu........a horné kde už nie sú dva.......tak tie vedla sa mu kývaju.............neviem kt. sú dvojky..... 😔 ........................................mne sa všetky chlpy ježia ked to počuje....nudííííííííím sa-..... 😝

jacka
7. nov 2012

aby som nezabudla.......Peťka v školke učka vychválila do nebies..........dúúúúfam že ste ma videli 🙂 😉 ................a Maťko je s celej triedy ako jedniny pripravený na školu........ 😵 😵 😵 😵 😵 ...........tak som včera rástla dvojnásobne........ 😵 😵 😵 ................som rada že dostal odklad......ako raz niekto povedal.....vždy je lepšie byť v rade prvý 🙂 ...........

leninka75
7. nov 2012

@jacka .....a ideš s oboma či len s Maťkom? .....joooj s Kike som ti nepísala, aby som ťa stresovala 😔...to len ako pikošku, že som o takom niečom počula 1x 😉........a ty sa ako liečiš?....starý dobrý paralen v akcii? 😉

leninka75
7. nov 2012

@jacka ..a ja som si myslela, že to zasa lieta nejaký vyhliadkový balón a to si bola ty 😀 😀 😀 😀 .......ale super, teším sa s tebou 😵 😵 😵 .......pochvala detičiek strašne dobre padne 😵 😵 😵 .......bodaj by si už len také počúvala !!! 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
7. nov 2012

@leninka75 len napíš aspon zabehnem s myš. niekam inam....................................s oboma........už vidím oboch.......teda hlavne Peťka 😠 😠 😠 ........................veru starý dobrý paralen..........dobre sa z neho potí........a to som sa nepotila ani nepamätám...........čomu som celkom rada....... 😝 😠 😠

jacka
7. nov 2012

@leninka75 dakujem....dakujem.....to vieš že to dobre padne......ešte pri takom depresívnom .......počasí........to bol balzam na dušu................. 😵 😵 .......................že balon 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. nov 2012

no a dnes to tiež nevyzerá najlepšie vonku 😝 😝 ..................som zvedavá ako oblieky zas Peťka......lebo som mužovi nakázala..................nech ho nechá v pančuškách a dám mu na vrch kraťasy.....včera to neurobil....ale našťastie neboli vonku.......a ani dnes ked som mu volala........ 😝 😝

jacka
7. nov 2012

@utka vidím ťa 🙂

leninka75
7. nov 2012

@jacka .......aj u vás prší? 😝 ....už som s Lolkou nebola 2 dni vonku čo stále prší 😝 .....a zdá sa, že ani teraz nepôjdeme...už som si 4 sviečky zapálila, aby tu bolo príjemnejšie 🙂......

utka
7. nov 2012

@leninka75 však sprcha pored vstupom do bazéna a aj po...pred vstupom do sauny... 😉
Voda vraj bola teplá. V tomto bazéne sú aj kurzy pre bábätká, tak musí byť teplá. A vraj by mala byť aj trošku slaná ako ľudská slza.
@jacka no má toho dosť, ale aspoň sa neudíme 😀 . Tak aj ty si chorá? No mne sa zdalo, že vidím včera na nebi niečo divné...tak to si bola ty 😀 .
Mne včera večer oškrela auto jedna pani. Pred domom na parkovisku. večer o deviatej mi volali zdola policajti. paráda...

utka
7. nov 2012

@jacka aj u nás v škôlke tak mamičky robili. Nechali deťom pančušky a na to dali kraťasy. Dobrý nápad.

jacka
7. nov 2012

@utka len moj muž to nejak nechápe že to má robiť 😝 😝 ......................ano ano to som bola zas ja....na nebi.................dnes mi je lepšie.....včera to bolo des....radšej som sa mala vyvaliť na gauč 😝 ..................veru ....aspon nepočuješ nudím sa 😀 😀 😉 .............................no paráda......velmi je to vidieť..............čo policajti...prišli a odišli?

jacka
7. nov 2012

pánečku to je už tolko hodín..... 😝 ......

jacka
7. nov 2012

@leninka75 som ti zabudla povedať....aké ste na tej fotočke čačané 😵 😵 😵 ....daj ju aj vo väčšom 🙂

utka
7. nov 2012

@jacka dosť to vidno, dnes s tou pani spíšeme ten protokol a pôjdeme potom do pisťovne. Prišli, spísali, pani dostala pokutu a dali jej aj fúkať a odišli...

leninka75
7. nov 2012

@jacka 🙂 🙂 😵 😵 ...ďakujem!.......dám viac fotiek z oslavy, len neviem kedy 😔

@utka ....ja som myslela, že to mali ešte nejaké sprchovanie na viac 🙂 .....to čo si písala je automatika........a čo nafúkala??? 😀 😀 😀 ..........

jacka
7. nov 2012

@utka no krásne..... ☹ .........ešteže to nebudete hradiť z vlastného....................takže riadny škrabanec.....poteší ☹ 😠

jacka
7. nov 2012

vy čo tu píšete o sprchovaní?...čo mi ušlo???? 😕 😅 😅

jacka
7. nov 2012

@leninka75 tak moja len sa posnaž...teším sa na foto.......musím sa pomaličky chystať.....aby som bola ako tak k svetu...... 😀 😀 😝

leninka75
7. nov 2012

@jacka ......že k svetu!! 😀 😀 😀 ........určite sa chlapi za tebou obracajú 😉 .........bežkaj pre detičky..a ja pôjdem§...a dávaj si pozor! 😉

denisenko
7. nov 2012

ahojte... 😉

@jacka no super, máš šikovné detičky...Peťulko už neplačkáva, však?
@leninka75 ...dobre,dobre....chceš dividendy??? 😀 ..jazda?? v daždi, no hotová katastrofa.... 😠 😀
@utka aj ja som zistila, že Denisko vie aj to, čo nevidí a nepočuje...alebo aspon my si myslíme, že to nevidel a nepočul..... 😀 😀 😀

no, a sme zas "mudry"...už sme doma od krčnmej..akože....moje výsledky CRP boli v poriadku, kukla kukátkom do nosa a videla alergiu... A deniskovi zabral pamycon...tak kuklla do nosa jemu a videla napoly alergiu a napoly zápal.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..he he...zbytočne strávený čas....zrejme máme alergiu na mačku, po 4 rokoch...Denisko bol pred 3 rokmi testovaný a nevyšla mu...ja viem, može sa objaviť. ale...žeby obom naraz??? po tolkých rokoch???? dobrý vtip.... 😝 😝 😝 😝 ..ešte počkám na tie výtery a zrejme to bude len silná nádcha, lebo krk a uši máme čistučké obaja..plúca a horné dýchacie cesty tiež..... 😵

denisenko
7. nov 2012

a k tejh alergii...mne sa pohoršilo, ked prišiel tatinko...asi mám alergiu na neho..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre