Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
13. nov 2012

@utka ..aspon nie som jediná... 😀 😀 😀

utka
13. nov 2012

Idem domoooov!!!

jacka
13. nov 2012

kuk..... 🙂

denisenko
13. nov 2012

kukuk... 🙂

utka
13. nov 2012

kukukuk... 🙂

jacka
13. nov 2012

dobrú noc..... 🙂

utka
14. nov 2012

Ahojte....
Prvá? 😉

jacka
14. nov 2012

ahojte....
Druhá? 😉

jacka
14. nov 2012

krása vonku....hmla ....mráz....... 😠 😠

leninka75
14. nov 2012

ahojte!! 😎 .........

@jacka..buď trpezlivá, príde 😎.....posielam 😉...aj u nás je trošku mrázik ,ale bude 😎 ....a tým pádom vyhlasujem akciu oknááááá 😀 😀 😀

@denisenko...čo si??? 😉 ...v jednote karfiol 😅 😅 😅 ........ešte máme jedny potraviny, súkromné a tam mali taký krááááásny 😵 😵 😵 ..zostalo aj na dnes a nevaríím 🙂

utka
14. nov 2012

@jacka
@leninka75 u nás je dnes tiež zima...mráz nie, ale iba 1,5stupňa. Brrrrr

jacka
14. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 už zase 😀 😀 😀 😀 .......ked skončíš príd na návštevu ....s okenou a handričkou 😀 😉 .......................u nás je -3........ale začínam už vidieť aj von 😉

jacka
14. nov 2012

žienky...posťažujem sa vám zas........v školke deti riadne otužuju...Peťko bol bez čiapky...... 😝 na tie vodové soplíky......asi budu inej farby.... ☹ ☹

leninka75
14. nov 2012

@jacka .....však kostým som včera urobila a aj prst už menej bolí, tak hádam umyjem 🙂 ....teda pokiaľ sa náááhodou nezamyslím a nebudem pokračovať v prípravnej fáze upratovania 😀 😀 😀 ........fernet máš?....inak nechodím 😀 😀

leninka75
14. nov 2012

@leninka75 ..to včera tak boli vonku?? 😨 😨 😨 ............to ti Peťko povedal, že bol bez?.........som zvedavá, či aj svoje tak otužujú?! 😠

jacka
14. nov 2012

@leninka75 ten mám vždycky..... 🙂 😵 ..........už len naliať..... 😵 😀 😀 ..............................že prípravnej 😀 😀 😀 😀 😀 .......

aj Peťko povedal...aj Maťko ho videl.... 😝 ............... 🤐

utka
14. nov 2012

@jacka tie učiteľky sú asi ozaj poriadne drblé...

jacka
14. nov 2012

@utka 🤐 🤐

ty sa ako máš?

letty86
14. nov 2012

ahojte 😉
@leninka75bola to Moderná žena špecial, mám doma výtlačky časopisov ale ani neviem,či sa dá tak virtuálne čítat...a asi už ani nefungujú 😕 ved mi ani všetky peniazky nedali ☹ tak ich ani nesledujem 😠
ty si šikovná, ja vobec neviem sit...teda ja neviem skoro nič 😅 😅 😅 😝 tak neviem, či som aj do voza a koča...silne o tom pochybujem 😀 😝 😕
@jacka teba musím špeci pozdravit...ahoooj 😵 ..lebo ty si mi včera ani slovko nenapísala 😉
nemám slov na tie učky ☹

utka
14. nov 2012

@jacka ja sa mám dobre... 😉
@letty86 no tak čo? Neprezradíš nám???

denisenko
14. nov 2012

ahojte... 🙂
@jacka ...tie vaše učky..nemajú chybu...furt sa sťažujú, že majú zelené soplíky a dajú ho vonku bez čiapky??? čo mali klapky na očiach????? 😝 😝 😝 😝
@leninka75 a predstav si, že u nás v jednote mali karfiol...tak už mám karfiolku navarenú...si mi včera narobila chute..... 😉 a ked umyješ okná, nezastavíš sa???...fernet síce nemám...ale kúúúúpim..... 😀 😀 😀
@letty86 nezaplatili??? tak sa ani nečudujem, že ťa to nebaví..... 😖 😖 😖 ...no, aj ja som zvedavá, aká uniforma...???

leninka75
14. nov 2012

@letty86 ..aha škoda, prečítali by sme si 😉 .....len o sebe nepochybuj 🙂 🙂 ........ako sa majú drobci?

@denisenko ..však vy ste mesto my len "dzedzina" ☹ .......

@jacka @denisenko .....keď ma nalejete okná nebudú, tak si to s tým pozývaním dobre rozmyslite 😀 😀 😀

denisenko
14. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 .....mesto?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....tak ja som myslela, že za pohárik...a Ty, že hned naliať...celú fľašku....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2012

@letty86 ahoj moja....mne sa včera nechcelo vobec rozmýšlať.............ale som si ťa prečítala............len som neprišla na to že čo by to mohlo byť...... 😉 .............to akože nevieš nič 😠 😠 😠 😠 ha.......ved máš doma dve detičky........musela si sa o ne pekne postarať.......navariť....oprať.......a tak.... 😵 😵 😵 ...................v tom prípade neviem ani ja nič .....tiež som nie s ihlou kamoška......

jacka
14. nov 2012

@letty86 a ako sa maju detičky?.....čo Maťko......ešte stále máš čertíka 😵 ...............čo Viki v škole?...ako sa jej darí?....

jacka
14. nov 2012

@leninka75 nalejeme.....ale až po............. 😀 😀 😀 ......................ale nieže prídeš s kladivom 🙂 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2012

@leninka75 ....to slniečko si dnes neposlala expresne...že? ☹ ☹

denisenko
14. nov 2012

@jacka vy nemáte???? 😎 😎 😎 😎 ....my až až...chytáááj.......

jacka
14. nov 2012

@denisenko nie ☹ ☹ .....ešte je tu stále pod nulou?.............som zvedavá ako budu poobliekaní... ☹ ...................veru len pošli.....čakám.... 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre