Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 .....................som rada že nie som v tom sama...................som zvedavá kto sa ešte pridá 😀 😀 😀 ......................však počkaj ked Simonko trošku podrastie........... 😉 .......sa máš na čo tešiť 🙂 🙂

jacka
15. nov 2012

@denisenko počuj....Maťko frčí na herbie na plný plyn.......a to ešte aj Peťko vydrží kuk......asi 5min.... 🙂 ..................................hlavne že sa to jemu páči 😵 😵 ....................no škoda....že nepočujem hod na fb 😉

jacka
15. nov 2012

@denisenko ty čo nejdeš do hajan?........ 🙂

jacka
15. nov 2012

sama som??? 😀 😀 😀

jacka
15. nov 2012

no už aj muž prichádza.....a mám po klude 😀 😀 😀 ..... 😉

jacka
15. nov 2012

asi si tu vediem monolog....idem rozmýšlať....ak sa mi to podarí čo zajtra navarím a napečiem 🙂

jacka
15. nov 2012

dobrú noc..... 🙂 😵

denisenko
15. nov 2012

@jacka aj moj práve prišiel... 🙂 sa asi dohodli... 😀 😀 😀 😀 ...jáááj Herbie...to boli tiež záchvaty smiechu..... 😀 😀 😀 ..tak zas Peťko je ešte maličký na také dlhé rozprávky a filmy.... 😵

utka
15. nov 2012

Ale ste si pokecali...
@jacka vy idete na víkend preč, čo? ☹

denisenko
15. nov 2012

dobrú nocku 😉

denisenko
16. nov 2012

dobré ránko... 😉

jacka
16. nov 2012

ahojte.... 😵 😵

@utka pokecali....ty si sa kde schovala? 🙂 .........veru preč.......a to je už piatok...sa mi to kráááti ☹ 😝

@denisenko veru Peťko ešte neobsedí......... 😉 .................vidím že poznáš herbiho 😀 😀 😀 ........................som rad že nebývam sama s deťmi.....že si sa nedobrovolne pridala 😉

jacka
16. nov 2012

už víkend?? 😕 ................ 😉

utka
16. nov 2012

Ahojte...
@jacka ja ešte nevíkendujem 😉

jacka
16. nov 2012

@utka tak som rada 🙂 🙂 😉 ........vy niekam idete?......

jacka
16. nov 2012

@denisenko vidím ťa 🙂 🙂

denisenko
16. nov 2012

@utka ..piatooooooooooooooook....... 😀
@jacka....veru nedobrovolne som sa pridala..... 😖 ..včera mi muž hovorí, že zajtra si asi pojde niekam pozrieť prilbu na motorku, lebo mal len požičanú.....tak som ho hned zrušila, že zajtra si beriem volno ja..... 😀 😀 😀 ....................že nevadí, on zoberie aj deti...ha ha..už vidím, ako ich zavesí svokre na krk.... 😠 😠 😠 ...len nech to skúsi, ona nie je len prechladnutá, ale na rozdiel od nás má chytené aj hrdlo...... 😠 😠 😠 .....už si sa psychicky pripravila na víkend? a čo si napiekla detičkám???, 😕 ...akože...Simčo je už hore.............spal 40 minút...že načo tolko vyspávať, že áno................ 🙄

jacka
16. nov 2012

@denisenko .....no zlatý je......to by som aj ja chcela vidieť ako to zvládne 😉 .............takže svokra ešte nie je fit?.....nejak dlho jej to trvá ☹ ........................ved načo spať...... 😉 že.......najlepšie je vidieť svet 🙂 🙂 ..................................juj na to sa nedá pripraviť.......sa teším na nedelu večer..................upiekla som im jablkový perník.......ešte čoko dať na vrch a hotovo 😉

utka
16. nov 2012

@jacka ma zostávame doma...ak ak ma hematologička vypíše na PN, tak sa tak ľahko nedostanem nikam ☹.
@denisenko piatoooook, hmmm, dnes sa nejako neteším. Mám nejakú depku ☹

denisenko
16. nov 2012

@utka ....ale ......slniečko zas zajtra vyjde a depka bude preč..... 😉
@jacka ..no..svokra ochorela posledná...ešte ani ja nie som fit...už 3 týždne...ale už to neriešim...kúpila som karton vreckoviek........... 😀 😀 😀 😀 ....jablkový perník? idete až zajtra, že?.....asi by som bola blbá, keby som ti želala príjemnú oslavu...tak potom...prežite v zdraví..... 🙂

utka
16. nov 2012

@denisenko ja viem...ale aspoň sa mám na čo vyhovoriť...hormóny 😝

jacka
16. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................pekne 😀 😀 😀 .......................dúfam že prežijem.....mám dve uši.... 😀 😀 ...aj ked im ....figu rozumiem....... 😉 .................................aj ešte niečo berieš?.....

@utka šic šic depka.......nemaj.......teš sa s bruška 🙂

denisenko
16. nov 2012

@utka ...poznám...som si s nimi tiež užila...... 😔 😔 😔 😔

Denisko ráno odmietol ísť do školy...a už vobec nie ísť dnes na imatrikulačky....vraj on nemá nič nacvičené....a to mi povie dnes.... 😠 😠 😠 ...tak sme si rýchlo spomenuli na nejakú básničku zo školky a hádam je to zachránené...... 😀 😀 😀

denisenko
16. nov 2012

@jacka ....veru...ešteže máme dve uši.... 😀 😀 😀 ..nie neberiem..som to všetko vyhádzala...a odvtedy sa mi to zlepšilo..... 😀 😀 😀 ..aj svokra dostala včera tie isté lieky ako ja, tak hned bola vyzvedať.....asi som ju nepotešila.... 😖

utka
16. nov 2012

@denisenko Viki mal v noci nejakú srajdu, ale bol len raz, tak dúfam, že mi nebudú volať zo školy. A ráno mi volal muž, že keď odchádzali z domu, že Vikimu zabehla slina a keď zakašľal, tak sa mu to nepáčilo, akým kašľom ☹.
Ach joooj, všetko je na prd ☹.

denisenko
16. nov 2012

@utka nemáš niekde prosím ťa ten recept na pizzu od @leninka75 ???? ...alebo ...@leninka75..nie si tu niekde??????

denisenko
16. nov 2012

@utka no mi hovor....Denisko zas soplí...dobral v pondelok pamycon a bolo dobre a od včera zas soplí.... 😔 😔 😔 ...budem si spievať...dokolečka, dokola.... 😝 😝 😝 😝

utka
16. nov 2012

@denisenko nemám, ale toto je asi ono: 2 ks biely jogurt, 2 ks vajcia, 2 kelímky z jogurtu polohrubá múka, 1 ČL soľ,
1 ČL kypriaci prášok

denisenko
16. nov 2012

@utka asi hej...dííky moc... 😉

jacka
16. nov 2012

@utka a to je dobré s jogurtom???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre