Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2012

@utka http://www.cas.sk/clanok/236988/muz-strielal-vo...
ved vravím......a aha čo sa stalo ☹ ☹

leninka75
22. nov 2012

@jacka @denisenko..však to ja v dobrom 😉 ..mňa teší, že má Nisko takú dobrú pamäť 😵 😵 😵 😵 ......len nech mu to vydrží 😉

jacka
22. nov 2012

@denisenko tak toto si zistím..........ved platím za Peťka............no nech si ma neprajú dnes........... 😠 😠 😠 ...........fajne som nabrúsená 😉

jacka
22. nov 2012

@denisenko okrem toho že oc je úúplne zbytočné a škaredé................postavili to div nie na námestí......

jacka
22. nov 2012

tak naša školka vstupuje do štrajku na tri dni...... 🙂 .....akurát som si to našla 😉

denisenko
22. nov 2012

@jacka vy ste nejaký extra...že na tri dni........... 😕

jacka
22. nov 2012

@denisenko prečo extra?...

utka
22. nov 2012

@jacka to čo sa už deje???Ufff
@denisenko europa je obchoďák vo ZV...proti nej nič, len proti ZV 😉

denisenko
22. nov 2012

@jacka no neviem, musím zistiť ako je to so štrajkom u nás.... 😒
@utka tak to si ešte nebola tu v Rajci.... 😀 😀 😀 😀

....infááááááááááááááááárkt....vyvesila som vonku prádlo...ešte stále neprší, ale aj tak je dosť vlhko, v noci lialo....a nejaký priblblý sused začal niečo mokré páliť....pomooooooooooooooooc......dymí to, zrejme bude tlieť celý den a moje vonavé prádlo....sa už na to fakt možem...... 😝 😝 😝 😝

jacka
22. nov 2012

@denisenko fajn to poteší 😠 😠 😠 ...............................takže si si ho zvesila?...

denisenko
22. nov 2012

@jacka ...nie....mám ho na sušiaku na balkone, takže som ho len presunula dovnútra..... 😀

jacka
22. nov 2012

@denisenko vidíš to 🙂 🙂 🙂 ....................... 😀 😀 😀 ..........................čože robí Simonko? 🙂

denisenko
22. nov 2012

..a akoby to nestačilo...volal mi inštruktor, že budúci týžden či možem jazdiť..jasné, že možem...dohodli sme termíny a on na mna vyblafne, že či mi je ale jasné, že sa musím dostaviť do žiliny.... 😝 😝 😝 ...tak toto ma vobec nepotešil...sakra, človek si vyberie autoškolu v rajci, aby nemusel dochádzať a aha čo sa z toho vyklulo...sakra...nejako to budem musieť poriešiť....sa mi to vobec nepáči...kvoli 2 hodinám jazdy zabijem pol dna ........ 😔 😔 😔 😔 😔 😝

denisenko
22. nov 2012

@jacka ...Simčo..jeduje sa v postielke.... 😀 ..ale len trošku, sem tam povykríka..... 😀

jacka
22. nov 2012

@denisenko zlatinko 😵 😵 😵 ...............................

jacka
22. nov 2012

@denisenko noo super................a ako pekne ti to povedal........ 😖 .....................neboj muž ti určite pomože..... 😉

denisenko
22. nov 2012

@jacka ...nepomože...má budúci týžden dennú...čiže od 7 do 19..... 😝 😝 😝 ....musím sa spoľahnúť na svokru.... 😅

jacka
22. nov 2012

@denisenko no paráda....... 😖 ................si sa mala dohodnuť na ten další......ale ak svokruša pomože,,,,,........ 😉 ........

denisenko
22. nov 2012

@jacka ...no dúfam...budem si ju musieť zajednať už dnes..... 😀 😀 ..ale tak, ona ak nemá niečo súrne, tak vždy vypomože....aj robotu si prehodí, ked treba....

utka
22. nov 2012

Dnes pizza...mňaaam. Ale vegetariánska 😉

jacka
22. nov 2012

@denisenko no vidíš akú dobrú máš svokru..... 🙂 .......a ako to robíš so Simonkom....odstriekaš mliečko...alebo vydrží?.........................................už vidím tú moju ako by si nohy dolámala 😝

jacka
22. nov 2012

@utka ty si dnes posledný den v práci že?.......aj si im niečo doniesla?...

jacka
22. nov 2012

idem sa nachystať..........som zvedavá aké budu cesty....určite kvoli tej strelbe bude obchádzka.............

utka
22. nov 2012

@jacka hej, posledný deň. Nič som nikomu nechystala, však idem na PN, nie ešte na materskú...No nie? Ale dostala som od dvoch kolegýň anjelikov 😉. Už sme si aj poplakali a ešte budeme...Teraz ideme na "rozlúčkový obed"

utka
22. nov 2012

@jacka potom daj vedieť, čo a a ako tá streľba...

denisenko
22. nov 2012

@jacka ...nerada to hovorím, ale moja svokra....vždy pomože, ked može...... 🙂 ....niekedy máme odsaté mliečko, niekedy nie...ale tak zas...obed už papá príkrm, desiatu tiež...dovtedy si pocucká a potom už na normálnej strave..... 😉 ...len kým ona do neho niečo dostane..musím uvariť, čo viem, že isto zje a bude otvárať aj ústa, nielen pluť...... 😀 😀 😀 ...daj si pozor na ceste..u nás je všetko akési mokré a šmyklavé... 😝 ..a u vás zas jak na divokom západe.....
@utka ....sa asi aj tešíš, že???....aspon budeš mať kopu času na iné veci.... 😵 😵 ....ja stále kukám fotky, tehuliek a miminiek...a je mi tak lúto, že už je to za nami...... 😔 😉

denisenko
22. nov 2012

...jééjda..dávala som rezne do pácu a Simonko zatial "poupratoval"......v rámci hesla: ani kamen na kameni....baby, nechcite vidieť ako vyzerá náš nanovo vymalovaný krb.....vyjazdená biela čiara vo výške chodítka.....kto to spravil???? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. nov 2012

...uff....som si priložila dalšie polienko pod kotol..... 😀 😀 😀 ....kapustová polievkla s klobáskou na údené rebrá.....kuracie prsia v cestíčku a ryža....................ešte caro a už sa ani nehnem...... 😀 😀

jacka
22. nov 2012

@utka vraj to bolo na zlatáku.........niekde na Jilemnického? 😅 😅 neviem presne 🙄 ...................ja si zlaták zo západom furt miešam..........som myslela že sa to stalo niekde pri metre............. 😀 som blbá..... 😝

@denisenko no že akú fajnotku si ty vyváraš 😵 😵 😵 .........................ak budeš aj v pekle takto tak sa tam teším 😀 😀 😀 ......................Simonko je riadny umelec 😵 😵

jacka
22. nov 2012

@denisenko nebodaj by si ešte chcela byť tehu?.........úprimne .............ruku na srdiečko 😵 😵 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre