Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
23. nov 2012

no, mám na vás šťastie 😔 ...pekný večer 😵

denisenko
23. nov 2012

@letty86 ...dakujeme....a to je Samko...syn mojej mladšej sestry, my sa dosť podobáme...alebo...ked sme boli mladšie 😀 😀 😀 ...ešte nikto mi nepovedal, že má oči ako ja...ale má vela spoločného s Deniskom...aj vo výzore, aj v gestách a zvykoch...raz darmo...rodina sme... 😀 😀 😀 ...a k tomu kriku...to len ty nás nepočuješ, ked na nich kričíme, lebo si daleko.... 😀 😀 ..v lete, ked bývali otvorené okná mi svokra vravela, že susedia hovoria, že som "sekera"...počujú všetko.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. nov 2012

@jacka tebe spapajú jaterničku???...no...možem len snívať..a obžrať sa....isto ani kúsok odo mna nevypýta.... 😖 😖 😖

denisenko
23. nov 2012

@letty86 ...a veru pravdu máš...najtichšie je, ked sa hrajú samy..aj ked...ja ešte uprednostnujem, že sa Denisko hrá spolu so Simonkom...zavrú sa v izbe a ochvílu už len počujem ako sa Simčo chichoce..... 😀 😀 Denisko sa pred ním predvádza a ten ako správny divák sa ide rozpučiť od smiechu.... 😀 😀 😀

denisenko
23. nov 2012

...idem...asi všetci víkendujú...a mna čaká všetka práca, čo som za den neurobila.... 😝 😝 😝 ...dobrú nocku... 😵

angel31
23. nov 2012

@denisenko jej ake pekne to mate.. aj moji dvaja synovia sa tiez tak radi hraju.. obcas sa vsak najeduju na mladsiu sestricku a keby ze tam nepridem tak su schopni jej aj ublizit, naposledy jej pokazili domcek pre barbiny a take stefiauto.. to bolo placu.. alebo pohadzali po nej spenat ..

jacka
23. nov 2012

@denisenko spapaju jaterničku.....síce bez chleba...ale zjedia...................už neprídeš?...........pekne ☹

@letty86 ja to mám tiež ked sú od seba na km. ...tak sú taký zlatý....že ich vymojkám......ale ked sú spolu.......nervy moje....

tak pekný víkedník...a dobrú nocku 😵 😵

denisenko
24. nov 2012

dobré ránko... 😉

jacka
24. nov 2012

ahojt.e.... 😉 😉

@denisenko akú ste mali noc.... 🙂

denisenko
24. nov 2012

@jacka ..noc??..takú..nijakú...ale bez horúčky..len rano trošku zvýšená.... 😒 ..ale zato Deniska chytil kašel o 3 ráno... 😝 ..rozmýšlam, či ho nenechám na týžden na prázdninách u mojej maminy..budú tam aj sestriny chalani...tie 2 dni zo školy mu možem ospravedlniť... 😕 😕 😕 ..čo porábate????..sa mi dnes fakt nič, ale nič nechce..... 😖 😖 😖

utka
24. nov 2012

Ahojte...Tak Vikino oznámil radostnú novinku aj u svokrovcov, aj u našich. U svokrovcov takto: "Mám v žiackej 25 jednotiek, 2 dvojky a mamina má v bruchu bábo" 😉... A u našich sme s mužom ešte ani nestihli z auta vystúpiť, on bežal dnu a potom zase von za nami, že ja som to už starkovcom povedal...

jacka
24. nov 2012

@denisenko ......tak aj Deniska drhne ☹ ☹ ☹ ..........................ja som v noci dala Peťkovi tie čípky........ zabrali mu........potom spinkal konečne bez kašlu a potiahol až do 7ej..............som rada že aj Simonkovi sa to zlepšuje....... 🙂 ..................však ked možeš nechaj ho preliečiť...... 🙂 🙂 ....................my nič ...boli sme ich ostrihať......teraz kuk hurá do afriky....a neviem čo dalej s nimi................... 😝 😝....................a nad počasím sa už nejdem ani rozčulvoať....človek je z toho úplne zmagorený 😝 😝

@utka a aká bola reakcia 😵 😵 😵 😵 😵 ........................to ste obehli svokrovcov a aj vašich?......a idete aj domov?..................ako dlho nahrievaš Vikiho na horskom slnku?.....

utka
24. nov 2012

@jacka jasné, že sa všetci tešili...
Išli sme včera cez ZV, lebo som sa mala sternúť s jednou kamoškou. Tak sme sa na chvíľu stavili u svokrovcov. Teraz sme u našich do zajtra...

letty86
24. nov 2012

ahojte 😉
@jacka aj ja som už ten čipok musela dávať a účinkuje extra rýchlo
@utka tak bol viki posol dobrých správ 😉
@denisenko gény sú gény 😵

ja som si dnes dokončila kuchynu....že hurááááá....matulka som okupkala a pozerá jim jam...doteraz dával len reklamy, ale už prišiel na chut aj rozprávkam...vedie Borek stavitel...v jeho podaní Bo, potom Barney, čiže Ba a ešte Hu, čiže Hubíci...jajjj, ten moj slabikový hovorca 😀 😅

letty86
24. nov 2012

dobrú noc a krásnu nedeľu 😵 😵

jacka
24. nov 2012

@utka som myslela že budete domka.....tak ma to zaskočilo 😉 ...............som rada že sa tešia 🙂 🙂 🙂 ..............

@letty86 poznám Borka.......Peťko ho volá ujko 😀 😀 .................vidíš aká si šikulka....aj Maťko pomáhal pri riadení? 🙂 🙂 ...........a nechýba mu sestrička ked nie je s vami?........

Peťka zas drhne........ ☹ ☹ celý den nič....... 😔 ..........nechápem to.........

idem za ním .......dobrú nocku.....

jacka
25. nov 2012

ahojte......

strašná noc...Peťko sa mi v noci pogrckal..... 😔 ...................vonku hnusne............čo viac si možem priať 😝 😝 ...........................

jacka
25. nov 2012

no že kuk..... 🙂 🙂

utka
25. nov 2012

Ahojte...
@jacka to z toho kašľa? je zahlienený? Viki má tiež riadne sopliská a aj vlhko kašle, ale nie veľmi našťastie...

jacka
25. nov 2012

@utka z kašla......podal dr. má dýchanie čisté....................ale ved nič netrvá večne 😉 ..............aj mu niečo dávaš???

letty86
25. nov 2012

Ahojte
boli sme u mamky, matulo sa 3 sekundy hral s viki pekne a potom to prišlo 😖 otras ☹ ...vikus tam aj dnes ostáva
@jacka
@utka tak nech sa chlapci rýchlo vyliečia, na nervy s tými chorobami 😝

utka
25. nov 2012

@jacka Sinupret a Mucosolvan. Ale teraz som mu uvarila cibuľový čaj.
@letty86 veru na nervy. Ďakujeeeem...

jacka
25. nov 2012

@letty86 ahoj.........na nervy...ale musíme si tým prejsť 😉

@utka už ste doma?....

dobrú noc.... 🙂 🙂

utka
25. nov 2012

@jacka už, už...
Zajtra ma čaká hematológia a poobede obvodná. Držte päste!
Dobrúúúúú...

jacka
26. nov 2012

ahojte......

@utka budeme 😵 sa rýchlo ozvi 😉

leninka75
26. nov 2012

ahojte!!

@utka..drž sa!.....a toho 4.12. budeš mať tehu knižku ako mikulášsky darček! 🙂 ....Viki to super vyriešil za vás!! 😵 😵 😵

@letty86 ... u nás tiež katastrofa, keď sú baby dlhšie spolu doma 😠 .....to nepočujem iné, len mamííííí a Laura mi zobrala a mamíííííí ona ma bije alebo beee necem Lilu, beeee vycapem Lilu 😝 😝 😝 😠 😠 😠 .........nemáš chuť ešte na jednu kuchyňu?? 😀 😀 ..,,Lolka tiež frčí na Barneym (volá to barnido) a potom s Lilkou večerníky ....

@jacka..aha to ani neviem aké čípky mám doma 😀..mne ich raz doktorka predpísala pre Lilku ani neviem pri akej chorobe 😔........teraz ste ako spinkali?...

@denisenko....určite tie rozpávky sú na CD, ale ja radšej čítam a popritom sa učíme 😉 ......

denisenko
26. nov 2012

dobré ránko.... 🙂 ....Denisko ostal u našich....aj s chalanmi, tak sa vytešoval.... 🙂 ale večer sa pýtal, kedy prídem po neho... ☹ ...tatinko nám šiel do práce, tak sme so Simčom potiahli v posteli....pokým z nej nespadol..mna už z neho raz trafí infarkt.... 😔 😔 😔 ...tvrdá makovička..... 🙂 🙂 ..včera sme ešte boli poobede pozrieť darček pod stromček pre maminku /mna/....jedno malé autíčko...ale bolo v takom stave, že ani zadarmo... 😝 😝 😝 😝 ...neva, nájdeme iné..... 🙂 ..a Deniskov bicyklík je už domka...teda...poriadna šupa.... 🙂 🙂 🙂 ...sa bude určite tešiť... 😵 😵 😵

jacka
26. nov 2012

@denisenko a aký ste kupili bicykel?.....ten čo si ukazovala?............už mu je smutno?..to možno len večer na neho dolahlo..........ved je mu tam dobre.... 🙂 .........................a aké autíčko si si vyhliadla 😵 😵 😵 ..........................Simonko mal letecké ráno 😉 ........aj si poplakal?...

@leninka75 ja som na tie čapíky tiež zabudla že ich mám.....ale nedávam ich pokial mi to dr.nepovie......nie je to paralen 😉 ...............noc hrozná........aspon že negrckal....ale v kuse som ho držala na rukách........... ☹ ☹ ...........muž že čo ho trápim aby som mu dala čapík..........ale som odolala a nedala....................aj na mna čosi lezie dávno som chorá nebola......................a vy ako?................. 🙂 🙂

denisenko
26. nov 2012

@jacka ..jemu je smutno vždy...na jednej strane je to super, má sa ským hrať, aj zmena prostredia...ale večer je mu smutno... 😒 ...hej, ten, čo som mala tú fotku...ale v skutočnosti vyzerá ešte lepšie..... 😉 😉 😉 .....už som sa zmierila s tým, že zo Simonka bude parašutista...... 😀 😀 😀 ...autíčko.....peugeot 206....iné nechcem...ale zatial ho bude mať tatinko do práce, lebo 1.1 má nizučkú spotrebu.... 🙂 ..len ešte nájsť také, čo bude stáť zato.... 😀 ...my kašleme už mesiac, dneska mi aj tatinko volal, že umiera....soplí..... 😀 😀 😀 😀 a Simonko kašlal celú noc....ale do neho dostať nejaké lieky...možem rovno zabudnúť..všetko mi vyplúva..... 😝 😝 😝 😝 ...ja dávam spať Deniska takmer posediačky, to zaberá....aspon sa nepogrcká...neskúšala si???

leninka75
26. nov 2012

@jacka ..teda pevné nervy!! 😉 ..ja by som to asi vzdala 😔 a dala čípok.........žeby ďalšie kolo chorôb začínajúce od teba? ☹ ..my celkom dobre...muž je z najhoršieho vonku 😀 😀 ...a baby tak pokuckávajú.......

@denisenko..ty si ale strašne dobre poslúchala celý rok!!! 😵 😵 ...teraz už len rýchlo ten vodičák 😉 ..........Simkovi by sa ako vianočný darček hodila pribla a chrániče 🙂 🙂 🙂.........ste boli na otočku u vašich?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre