Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
29. nov 2012

@denisenko noooo...poslúchal 😀

jacka
29. nov 2012

búúúúúrka..... 🙂 🙂 🙂 😉

jacka
29. nov 2012

@denisenko máša a medved.......pekná rozprávka.....deti sa učia po rusky 😀 😀 😉 .................pekne spravená..... 🙂

jacka
29. nov 2012

kuk....... 🙂

denisenko
29. nov 2012

@jacka ..ešte aj ty???.... 😀 😀 😀 ...akoby nestačilo že mi tu moj drahý omieľa, že bude musieť oprášiť ruštinu.... 😠 😠 😠 😀 .....jááj, niet nad staré rozprávočky.... 😉

jacka
29. nov 2012

@denisenko ááááááááále ved je to pekné..... 😵 😵 😵 .................................máš pravdu staré dobré rozprávky.....moji nedýchali ked som im pustila no počkaj.... 😵 😉

letty86
29. nov 2012

Ahojte, herečky, zas ste toho popísali, ani nestíham čítať...ja som bola včera ešte na nákupe v tescu, mali toho hava za 19,90, no nekúp ho 😝 ale tešííím sa z neho 😵 ale najprv som musela rozdýchavať...ach, tie predavačky 😝 😝 pýtame sa s kamoškou na informáciach, že ich nikde nevidíme(boli sme tam o osmej ráno), tak reku, dúfam, že ich už nepredali...tetuša volá kolegyni z hračiek a tá jej povedala, že neprišli...tak už sme nerv mali, že šalia ľudí....isli sme sa pozrieť na dojčenské oblečko, kamoska ide na krst, tak chcela niečo pozrieť a zrazu sme zbadali psíkov...nerozumiem, boli vyložený v regáli, kde bežne býva oblečko 😠 ...ani som sa netešila v prvej sekunde, sme schmatli havov a nabehli ukázať tetke tých havov, čo akože neprišli 😠 😝 ...akurát tam nebola, ale druhá kolegyna habkala niečo v tom zmysle, že už sa nasli a teraz to kolegyni povedala....a to nebolo všetko, pýtame sa na detský počítač, tiež mal mat lepšiu cenu, tak tam im pre istotu nechce natiahnuť tú akciovú cenu 😠 😝 ...tak som sa zrána nabila adrenalínom 😅

zajtra idem na pohreb, zomrel bratranec mojho tatíka ☹ taak sa mi tam nechce z viacerých dovodov ☹

utka
29. nov 2012

@letty86 takže deň ako vyšitý-Tesco 😉. No pohreb? Nič moc ☹

denisenko
29. nov 2012

@letty86 no super..ja som ho už kúpila a drahšie..čo už....inak, baby sa tu na MK bavili, že niektoré sú kazové....tak si radšej doma odskúšaj.... 🙂 ...pohreby...ja nechodím.... 😔 😔 😔 😔

letty86
29. nov 2012

@denisenko vraj ani nie sú kazové, ale treba vybrat vzadu poistku, nejaký štítok, aby hral všetky pesničky...musím pozrieť...ty si to pozrela?

idem, žienky, dobrú noc

denisenko
29. nov 2012

@letty86 hej, ja som to vybrala....a ide to....ale vraj niektoré baby ybrali a nešlo to aj tak...čo ja viem...len som to tu čítala 😉 máte toho dvojjazyčného???

letty86
29. nov 2012

@denisenko pozriem, dúfam, že to bude o.k....áno, dvojjazyčný, asi ani iného už nevyrábajú...ináč to bude darček aj pre mna 😵 pre malé veľké dieťa 😵 😎

denisenko
29. nov 2012

@letty86 no, aj u nás tak....a rátam tam aj Deniska...už to vidím, ako bicykel ostane bokom a on sa bude hrať s mackom...... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. nov 2012

@denisenko ak to chodí.......všetko bude Deniskove 😉 😉 😉

taký klud.....ticho......až ma uši s toho bolia.........detičky krásne spinkajú........muž preč.......gauč celý moj.......a.....aj telka... 😀 😀

jacka
29. nov 2012

dobrú nocku..... 😵 😵

utka
29. nov 2012

@jacka mne je dnes ešte horšie ako včera...ale prečo celý deň ☹???

utka
29. nov 2012

Dobrú noc. Zajtra ma čaká o 7:00 endokrinológia...

jacka
30. nov 2012

ahojte...... 🙂 🙂

@utka .držím palčeky.....ozvi sa.... 🙂

leninka75
30. nov 2012

ahojte!!...

..ja by som tú moju svokru 😠 😢 😖 😖 ........ona si ešte napiekla záviny, že keby dačo 😝 😝 😝 😠 😠 😠 .........nabudúce sa jej vykašlem 😝 😝 😝

@utka...dúfam, že bude všetko OK!!! 🙂

jacka
30. nov 2012

@leninka75 no paráda........... ☹ ......................vieš čo...kašli na nu....nabuduce budeš vedieť....
a ty sa takto z ráno rozčúliš ☹ ☹

utka
30. nov 2012

Ahojte...
Endokrinológia v pohode. Výsledky mám dobré, ale pre istotu mi trošku zvýšil dávku lieku...Na kontrolu zase o dva mesiace...
@leninka75 to ti nezávidím...aspoň vieš, že na budúce sa jej na to vykašleš!!!

leninka75
30. nov 2012

@jacka
@utka ..veru vykašlem a z vysoka!!! 😝 😝....

leninka75
30. nov 2012

@utka ...teším sa, dobré správy!! 🙂 ......stále ti je bleee... ☹

@jacka........čo robíte??:......

utka
30. nov 2012

@leninka75 veru je, ale prišla som na to, že mi dosť pomáha žuvačka...
Obed navarený-Granatiersky pochod+paradajková polievka. Môžem ísť na poštu a do obchodu a o 11:40 po Vikiho do školy...

denisenko
30. nov 2012

ahojte... 🙂 ..dnes tu nie som...lebo potom zas nič neurobím.... 😀 😀 😀 ...dneska idem na rodičko...tak som zvedavá....prvý krát...lebo to prvé som nestihla, kvoli autoškole.... 🙂

leninka75
30. nov 2012

@utka ..víkendujete v BA?

@denisenko..ahoj!......ja som tu jedným očkom 😉 ..a už som kopec roboty urobila 😵 😵 😵 ........som zvedavá čo nám povieš o rodičku 🙂

jacka
30. nov 2012

aj ja som tu jedným očkom...........druhým kontrolujem čertíkov vonku 😉

jacka
30. nov 2012

išli sme do obchodu.......zabudla som zatvoriť okno....máme tu 17st... 😠 😠 😝 ............

jacka
30. nov 2012

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre