Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
5. dec 2012

ahojte
boli sme v cvč na Mikuláša, matulko ma taaak stískal, sa ho trošku bál 😅 a vikuš skonštatovala, že nebol ozajstný, lebo mu videla gumičku okolo hlavy 😅 ....aj vystupovala a postavili ich blízko otvoreného okna, ked čakali na Mikuláša, aj jej zima bola, ked bude chorá, aj viem, prečo 😠

jacka
5. dec 2012

@letty86 fíha si ho riadne obzerala..... 😕 😕 😕 .............................len aby nebola choručká ☹ .....nejak je to na figu s tými chorobami..........v jednom kole.... ☹ ☹ ....................budú aj fotočky??......... 🙂 🙂 ........

jacka
5. dec 2012

dobrú noc..... 🙂

utka
5. dec 2012

Aj Viki si už vydrhol topánočky. Aj tatinko a ja sme si museli 😉.

utka
5. dec 2012

@letty86 čo si tie deti nevšimnú 🙂

utka
5. dec 2012

Som na nervy...Viki keď zaľahne, tak kašle, že až...

utka
5. dec 2012

Mikuláš, Mikuláš, priateľ náš starý,
každý rok nosievaš do okien dary.
Mikuláš, Mikuláš, ty veľký svätý,
každý rok myslievaš na dobré deti!

utka
5. dec 2012

Detičkám, ale aj dospelákom prajem krásneho Mikuláša a veľa dobrôt v okne 😉

jacka
6. dec 2012

ahojte...

@utka ...tak isto...ked zlahne........na nervy......

aký bol Mikuláš?... 😵 😵

jacka
6. dec 2012

@leninka75 vidím ťa.... 🙂 🙂

leninka75
6. dec 2012

ahojte!!......

@jacka .........len dobehni, takáto budem vo dverách 😵 😵 😵 😵 😵 ..........Lilka v škole dobre len učka pritvrdila 😝 .....začala rozdávať aj 5, 4, 3 a 2 😝 .....Lilka dostala malú 2 z písania a to si mala videieť ako potom doma trénovala 😀 😀 😀 😀...........keď ma nepočúvala, že to fláka, tak aspoň dostala príučku 😀 😀 😀

@denisneko ....supiš autíčko!!! 😵...nech ti slúži čo najdlhšie!! 🙂

@utka.....aha tehotenské chúťky sa začínajú prejavovať!!! 😵 😵 😵

leninka75
6. dec 2012

....ako ste poslúchali??? 😵 😵 😵

jacka
6. dec 2012

@leninka75 ...... 🙂 🙂 ......................................sa riadne naštartovala... 🙂 🙂 ...................ale 5 to je dosť kruté 😅 😅 .............

jacka
6. dec 2012

@leninka75 Lolka čo robí?....

dobrá kosa vonku.....brrrrr............ešte tak slniečko.....a som spokojná 😎

letty86
6. dec 2012

ahojte 😉
pekného mikuláša 😵 ...ale už nejdem pozerat fotoblogy, sa mi o tom aj sníííííívať bude 😝 😀
@leninka75 ja nepočúvam, dobrovolne sa priznávam 😅

jacka
6. dec 2012

@leninka75 ani ja som neposlúchala.... 😉

leninka75
6. dec 2012

@jacka ..tiež si myslím, že to učka ešte nemusela ☹ ......ale hádam vie čo robí 😨 .....Lolka pije čajík a kuká niečo v telke........vstávala ráno o 5:30, takže som zvedavá aký bude mať doobed.....veru aj ja sa vytešujem zo slniečka 😎 😎 😎 .....pozerám aj stromy sú fajne namrznuté, také rozprávkové 😵 😵 😵 😵 ......kedy máte toho mikuláša v škôlke?

leninka75
6. dec 2012

@letty86 ....viki je dobrý pozorovateľ!!! 😵 😵 😵 😉 😉 ..........tancovala či recitovala?

leninka75
6. dec 2012

@letty86
@jacka ...... a prečo neposlúchate???? ..haaa?? 😠 😠 😠 .......u nás to je naopak, všetci mali v čižme čerta, len ja nie 😀 😀 😀 😀 ...a tatino mal najväčšieho 😀 😀 😀

jacka
6. dec 2012

@leninka75 ....dúfajme že vie čo robí 😉 .........................to fakt skoro vstávala........ ☹ ...Lilku ráno budíš?.....
ty si poslúchala? 🙂

letty86
6. dec 2012

@leninka75 viki tancovala a videla to, lebo stála meter od neho, ked dával darčeky....a dostali s matkom ako predposledný...taaak mala veľa času si ho obzrieť 😀
@leninka75 ja ti ani neviem, že prečo neposlúcham....ale tí tvoji "smajlíci" ma tak vystrašili, že sa ozaj zamyslím, slubujem 😔 ....je mi trošku podozrivé, že tatino dostal najväčšieho čerta 😅

jacka
6. dec 2012

@leninka75 ja som čerta nekupovala......to boli len samé čoko pochutiny.....a to je fúj-......normálneho som nenašla.....aj tatino drhol čižmičku??? 😉 .........................ja som poslúchala len Mikuláš to nevidel 😢 😀 😀 😀

jacka
6. dec 2012

@letty86.... 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .............................ten slud aj dodržíš?? 🙂 🙂

letty86
6. dec 2012

idem, žienky....manža upratuje a ja sedím na nete 😀ako fajne mi je, ale aby mladý nehučal 😝 😅
@jacka takže to len ja nepočúvam 😀

letty86
6. dec 2012

@jacka vieš ako to je...sluby sa slubujú....ale pred leninkou psssst 😉

leninka75
6. dec 2012

@jacka ..kdeže nebudím, ona je napojená na tatina 🙂 ..akonáhle sa zdvihne do práce v tú ranu je hore aj Lilka 😝 😝 😝 ........blbé je, že tak skoro vstáva aj cez víkendy 😝 😝 😝
.....my máme takých čertov z látky na paličke 😀 😀 😀 😀 a toto strkáme do čižiem 😉 .......jasné, že som čižmičky čistila 🙂 🙂 🙂 ......som dostala stravu pre veverice 😀 😀 😀

leninka75
6. dec 2012

@letty86 .....zapisujem si "Letty sľubuje, že začne poslúchať!" 😀 😀 😀 😀 ...tak a už sa z toho nevyvlečieš 😀 😀 😀 ....a žiadne, že pssss 😀 😀 😀 ......noo dostal najväčšieho čerta lebo robí najväčšie čertoviny 😀 😀 .........to on si ho vybral dobrovoľne 😉 ....poklad náš 🙂 ........tebe sa musí dobre od PC kukať na mužíčka 😵 😵 😀 😀 😀 ........

jacka
6. dec 2012

@leninka75 čo papaju veveričky?... 😀 😀 ............................som myslela že takých z čoko... 😉 .......však vravím že si šikovnica šikovná 🙂 😵 ......................aj moji vstávaju skoro aj cez víkendy......na porazenie... ☹ .............a tatino kde spinká...či ho počuje cez otvorené dvere či ako?.....
ale to nemalo byť pre tvoje oči..... 😀 😀 😀 😀 ...........

leninka75
6. dec 2012

@jacka ..bacha na mňa ja mám oči všade 😀 😀 😀

leninka75
6. dec 2012

..slniečko nám niekam ušlo ☹ ........Lolka ma volá, idem, prídem 🙂

jacka
6. dec 2012

@leninka75 my sme tu ani nemali 😎 ☹ ..........stále je mínus 8......hmla.....fúúj..............
veru bacha na teba.................idem sa aj ja nachystať....... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre