• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. novembra 2017 
ahojte
boli sme v cvč na Mikuláša, matulko ma taaak stískal, sa ho trošku bál :sweat_smile: a vikuš skonštatovala, že nebol ozajstný, lebo mu videla gumičku okolo hlavy :sweat_smile: ....aj vystupovala a postavili ich blízko otvoreného okna, ked čakali na Mikuláša, aj jej zima bola, ked bude chorá, aj viem, prečo :angry:
5. dec 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 fíha si ho riadne obzerala..... :confused: :confused: :confused: .............................len aby nebola choručká :frowning2: .....nejak je to na figu s tými chorobami..........v jednom kole.... :frowning2: :frowning2: ....................budú aj fotočky??......... :slight_smile: :slight_smile: ........
5. dec 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc..... :slight_smile:
5. dec 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Viki si už vydrhol topánočky. Aj tatinko a ja sme si museli :wink:.
5. dec 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 čo si tie deti nevšimnú :slight_smile:
5. dec 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Som na nervy...Viki keď zaľahne, tak kašle, že až...
5. dec 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mikuláš, Mikuláš, priateľ náš starý,
každý rok nosievaš do okien dary.
Mikuláš, Mikuláš, ty veľký svätý,
každý rok myslievaš na dobré deti!
5. dec 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Detičkám, ale aj dospelákom prajem krásneho Mikuláša a veľa dobrôt v okne :wink:
5. dec 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...

@utka ...tak isto...ked zlahne........na nervy......

aký bol Mikuláš?... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidím ťa.... :slight_smile: :slight_smile:
6. dec 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!......

@jacka .........len dobehni, takáto budem vo dverách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........Lilka v škole dobre len učka pritvrdila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....začala rozdávať aj 5, 4, 3 a 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....Lilka dostala malú 2 z písania a to si mala videieť ako potom doma trénovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...........keď ma nepočúvala, že to fláka, tak aspoň dostala príučku :grinning: :grinning: :grinning:

@denisneko ....supiš autíčko!!! :dizzy_face:...nech ti slúži čo najdlhšie!! :slight_smile:

@utka.....aha tehotenské chúťky sa začínajú prejavovať!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
....ako ste poslúchali??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...... :slight_smile: :slight_smile: ......................................sa riadne naštartovala... :slight_smile: :slight_smile: ...................ale 5 to je dosť kruté :sweat_smile: :sweat_smile: .............
6. dec 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Lolka čo robí?....

dobrá kosa vonku.....brrrrr............ešte tak slniečko.....a som spokojná :sunglasses:
6. dec 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
pekného mikuláša :dizzy_face: ...ale už nejdem pozerat fotoblogy, sa mi o tom aj sníííííívať bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@leninka75 ja nepočúvam, dobrovolne sa priznávam :sweat_smile:
6. dec 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ani ja som neposlúchala.... :wink:
6. dec 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tiež si myslím, že to učka ešte nemusela :frowning2: ......ale hádam vie čo robí :fearful: .....Lolka pije čajík a kuká niečo v telke........vstávala ráno o 5:30, takže som zvedavá aký bude mať doobed.....veru aj ja sa vytešujem zo slniečka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....pozerám aj stromy sú fajne namrznuté, také rozprávkové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......kedy máte toho mikuláša v škôlke?
6. dec 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....viki je dobrý pozorovateľ!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: ..........tancovala či recitovala?
6. dec 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86
@jacka ...... a prečo neposlúchate???? ..haaa?? :angry: :angry: :angry: .......u nás to je naopak, všetci mali v čižme čerta, len ja nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a tatino mal najväčšieho :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....dúfajme že vie čo robí :wink: .........................to fakt skoro vstávala........ :frowning2: ...Lilku ráno budíš?.....
ty si poslúchala? :slight_smile:
6. dec 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 viki tancovala a videla to, lebo stála meter od neho, ked dával darčeky....a dostali s matkom ako predposledný...taaak mala veľa času si ho obzrieť :grinning:
@leninka75 ja ti ani neviem, že prečo neposlúcham....ale tí tvoji "smajlíci" ma tak vystrašili, že sa ozaj zamyslím, slubujem :pensive: ....je mi trošku podozrivé, že tatino dostal najväčšieho čerta :sweat_smile:
6. dec 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja som čerta nekupovala......to boli len samé čoko pochutiny.....a to je fúj-......normálneho som nenašla.....aj tatino drhol čižmičku??? :wink: .........................ja som poslúchala len Mikuláš to nevidel :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .............................ten slud aj dodržíš?? :slight_smile: :slight_smile:
6. dec 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, žienky....manža upratuje a ja sedím na nete :grinning:ako fajne mi je, ale aby mladý nehučal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
@jacka takže to len ja nepočúvam :grinning:
6. dec 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vieš ako to je...sluby sa slubujú....ale pred leninkou psssst :wink:
6. dec 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..kdeže nebudím, ona je napojená na tatina :slight_smile: ..akonáhle sa zdvihne do práce v tú ranu je hore aj Lilka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........blbé je, že tak skoro vstáva aj cez víkendy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
.....my máme takých čertov z látky na paličke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a toto strkáme do čižiem :wink: .......jasné, že som čižmičky čistila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......som dostala stravu pre veverice :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .....zapisujem si "Letty sľubuje, že začne poslúchať!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak a už sa z toho nevyvlečieš :grinning: :grinning: :grinning: ....a žiadne, že pssss :grinning: :grinning: :grinning: ......noo dostal najväčšieho čerta lebo robí najväčšie čertoviny :grinning: :grinning: .........to on si ho vybral dobrovoľne :wink: ....poklad náš :slight_smile: ........tebe sa musí dobre od PC kukať na mužíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ........
6. dec 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 čo papaju veveričky?... :grinning: :grinning: ............................som myslela že takých z čoko... :wink: .......však vravím že si šikovnica šikovná :slight_smile: :dizzy_face: ......................aj moji vstávaju skoro aj cez víkendy......na porazenie... :frowning2: .............a tatino kde spinká...či ho počuje cez otvorené dvere či ako?.....
ale to nemalo byť pre tvoje oči..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
6. dec 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..bacha na mňa ja mám oči všade :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..slniečko nám niekam ušlo :frowning2: ........Lolka ma volá, idem, prídem :slight_smile:
6. dec 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my sme tu ani nemali :sunglasses: :frowning2: ..........stále je mínus 8......hmla.....fúúj..............
veru bacha na teba.................idem sa aj ja nachystať....... :slight_smile:
6. dec 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok