Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. dec 2012

.....dievčatá však nič nestíham len ten dobrý večer 😝 😝 ..včera doobeda v meste, poobede tu mala Lilka spolužiačku, večer sme boli vinšovať svokrovi, dnes sme pol dňa skladali stolík pod TV, potom zasa prehadzovať veci, neplánovaná, ale dobrá návšteva 😵 ..trošku som upratala schodište a už je večer ☹ ☹

@jacka..my sme mali kačku, kapustu a knedlu 😵 😵 😵 😵..........aj ty si sa bobovala?? 🙂 😉

@letty86..ja by som také matere,juj 😠 😠 😠 😠.......takže už sa prejavuje otvorené okno na mikulášovi ☹...dúfam, že to nebude nič vážne ....

@denisenko ...ešte že vám vrátili prašule 🙂...ako ste potrénovali?....tatinko spokojný? 😉

@utka ..nezlepšilo sa vikimu? ☹ .....som zvedavá čo povie mudra...

utka
9. dec 2012

@leninka75 ale zlepšilo, len ten kašel... Nekašle veľa, už ani soplíky toľko nemá. Ale v noci tak sucho kašle a cez deň vlhko. Som aj ja zvedavá, čo povie dr.

jacka
9. dec 2012

@denisenko super 😠 😠 😠 😠 .......mna by to teda riadne napálilo.........a potom sa zas vracať ...neznášam 😠 😠 😠 😠 .......--..................mnam fajn obed............odkial ste mali divinu?...kupujete ?

@utka ja som s toho kašla už na prášky.......a nedávam nič.......nech bojuje 😉

jacka
9. dec 2012

@leninka75 ........u nás bude kačička na vianoce tak som nechcela....ale robím si na nu záluskť.......mnam....červená kapustička a knedlík.......už sa teším................................zajtra nebudem vedieť kde mi hlava stojí....vyriadiť...periny prezliecť.........ešte som chcela praclíky...................... čo ked mám len dve ruky........ 😀 😀 😀

dobrú noc.....

denisenko
10. dec 2012

dobré ránko.... 😉
@leninka75 ....aj vy ste mali tuším perný víkend.... 🙂 ..ja som zvedavá, kedy sa dohrabem k upratovaniu....asi až po Vianociach.... 😀 😀 😀
@utka ja už som z toho kašla tiež na prášky...už aj Simonko kašle jak tuberák a tiež len soplíky....a mna dusilo celú noc....nemôžu vymymslieť niečo čo by fakt zabralo?????
@jacka ....divinu...tatinko má kamaráta poľovníka...takže od neho.... 😉 ...dostali sme...Petrík mu vybavil brigádu v IT..... 😉
...chalani šli do školky???? 😕

letty86
10. dec 2012

dobré ránko 😉
@denisenko tak ste všetci chorí 😖 vikuška zatial len soplíky, tak som zvedavá...či sa aj ostatní nepridáme...ako to už býva
@jacka tak hádam dnes kuk, ked máš tooolko roboty....my dnes s vikuškou ideme medovníčky piecť, v sobotu pomáhala babke s lineckými, tak sa už nevie dočkať 😵 som zvedavá, ako nám to spestrí matko 😝
@leninka75 veru, niektoré maminy sú svetové...aj môj muž pozeral a divil sa, že čo tie chúdatka maličké nenechajú spinkať v kočiari 😔
@utka to som zvedavá, čo vám povie....má to viki veru divný kasel 😖

letty86
10. dec 2012

kde ste všetky 😕 ...mizím aj ja, pekný dník 😉

utka
10. dec 2012

Ahojte...
Ja na hematol. dnes klasika-69tis. dosiek 😉. Ale aké stresy som zažila. Dr. mi dala ešte z minula výsledky pre gynekológa na toxoplazmózu, a tam, že pozitívna. Hneď ma vyhnala ku gynekológovi. ten pozrel a povedal, že je pozitívna, ale neaktívna. Pozitívny som mala parameter IgG, čo znamená, že som ju prekonala v minulosti. Takže je to vraj OK. Takto ma vystrašiť ☹ 😒 😖

@jacka
@denisenko
@letty86 veru, tie kašle ☹. Ale v noci už nekašľal, tak dúfam, že to už bude OK. Včera som mu dávala každú chvíľu cibuľový sirup, tak snáď zaberá. Cez deň občas zakašle, ale vlhko, dá sa mu vykašľať. O 14-tej ideme k dr.

leninka75
10. dec 2012

ahojte!!.....zasa som dnes najkrajšia na svete 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. dec 2012

@jacka ......neverím, že máš len dve ruky 🙂 🙂 🙂 .......

@denisenko ....takto vás všetkých trápi kašlisko hnusný ☹ ☹ .............mne zaberal na taký dusivý kašeľ jedine codein 😝 ......

@utka ..to som aj ja mala presne takisto s tou toxoplazmózou 😝 ........juj keď kašeľ sa tak dlho lieči ☹ .......

leninka75
10. dec 2012

@letty86 ....a na teba som moja skoro zabudla 😔 ......medovníčky aj nejako zdobíš?.....tieto naše dietka prvorodené sú už moc moc dobrí pomocníci....a maličkí sú zasa záškodníci 😀 😀 😀

denisenko
10. dec 2012

@leninka75 si bola u kaderníčky???

leninka75
10. dec 2012

@denisenko ...veru bola ..konečne 😵 ......

utka
10. dec 2012

Takže sme doma...
Viki má zostať doma ešte do štvrtka. Teda vo štvrtok už môže ísť do školy. Má na krčných mandliach taký biely povlak, ako pleseň. Už to mal párkrát, aj na krčnom sme vtedy s tým boli, ale krčná mu to vytierala jódom. Tak som sa spýtala dr., či mu to môžem vytierať Joxom, tak, že hej. Ale aspoň tri dni. tekže dnes, zajtra a pozajtra. Vo štvrtok majú v škole besiedku, takže to nemôže zmeškať. Volala som s učkou, tak s nám počíta 😉.

letty86
10. dec 2012

@leninka75 kočica, ved sa nám ukáž 😉
@utka tak aspon vieš, čo a ako...naši majú v stredu Vianočné trhy v škole

jacka
10. dec 2012

ahojte.........

den debil......najviac ma hnevalo že mi nešiel net........ 😝 .....padne trochu snehu a ani signál sme nezajde........... 😀 😀 😀 ...................moja závislosť nepozná hranííííc 😀 😀 😀 😀 😉 ............................konečne večer.....krásne sneží a ide sa spať 🙂 🙂

dobru noc...

utka
10. dec 2012

@letty86 naši majú trhy o týždeň v utorok...

leninka75
11. dec 2012

Ahojte!!!,,,,aj u vás toľko nakydalo?? 😠 ....keby to aspoň do vianoc vydržalo, keď už 🙂

@jacka..no ukáž sa zavisláčka 🙂 🙂 😉 😉 ......som zvedavá čo si včera robila 😉

@utka....veru aspoň vieš na čom ste a dúfam, že vám jox zaberie 🙂 ...besiedka bude aj s rodičmi?

@letty86..no aha ma 😀 😀 😀 😀...vidííííííš?? 😀..........vikinka sa ako drží?

letty86
11. dec 2012

ahojte

@leninka75 nevidíííím a okuláre nemám. chce to detail foto 😉 vikinka zatial soplíky...z jednej dierky jej ide soplík, druhá sa jej upcháva....čakám kašeľ 😖
medovníčky aj zdobím, nie som v tom velmi zručná, tak je to taká amatérske, ale popapáme aj také a včera som podávala aj orechy na niektoré, tak budem mat menej zdobenia.....zdobím až dnes, lebo pri matulkovi sa velmi nedá....tatik už išiel do práce, ked sme chceli s vikuš zdobiť.....a ked sme ich vykrajovali, tak matulo jedol cesto 😝, som mu dala kusok cesta nech tvorí a on typický chlap, radšej jedol 😠

@jacka aj ja som zvedavá, či si náhodou celý dom neprevrátila 😵 ....ja som včera odmrazila chladničku.....strašne to neznášam robiť 😝 a dalšia vec bleee je upratovanie kuchynskej linky, ale to už mám za sebou....som aj ináč poukladala veci, tak vikus s tatíkom hladajú o trochu dlhšie 😝
a dnes ideme s manžom vypratať vonkajší špajzík, ale to až ked matko zaspí

denisenko
11. dec 2012

ahojte..mamulky.... 🙂
@jacka závislosť...mi hovor.... 😝 😝 😝 😝 ...ja ale nestíham časovo... 😝 😝 😝 ...vám zasypalo spojenie???? 😀 😀 😀
@leninka75 nakydalo, nakydalo.......a ja ráno o pol šiestej som jazdila po žiline...človek si myslel, že aspon tam bude ohrnuté...figa borová..... 😝 😝 😝 😝 ...som vstávala o 4-tej, v noci dusilo Simonka milionkrát...Deniska asi 3x-....ja už na tie ich kašlosople nemám nervy........sa fakt vyspím až v hrobe.... 😝 😝 😝 😝

leninka75
11. dec 2012

@letty86 ..náhodou také medovníčky zdobené s deťmi sú najkrajšie 😵 😵 😵 ......Maťko je zlatko!! 😵 .....mne zasa Lolka teraz tak pomáhala, že ja som uplietla venček a ona miho rozcapkala 😀 😀 😀 😖 .....ale tak pri tom vyspevovala, že somju nechala nech má radosť 🙂 ...takže budeme mať 2x pletené rumové venčeky 😉 ......

@denisenko ..fíha a čo si mala tak skoro jazdu? 😨 ....a ty by si nebodaj chcela, aby cestári v zime pracovali??!! 😅 😅 😅 😅 .......žijeme na SK moja ☹ ☹ ...takže pekne rozjadiť napadaný sneh 😝 😝 ......u nás v dedine je urobený chodníček do obchodu a do krčmy 😀 😀 😀 ...ostatné je pekne prešľapané ľuďmi 😝 😝 .........tie nosné kvapky nezaberajú na soplíky?......juj si musela mať zlú noc ☹ ☹ ☹

utka
11. dec 2012

Ahojte...
@leninka75 hej, aj s rodičmi 😉.
My sme s Vikim zdobili stromček. Teraz ideme urobiť cesto na medovníčky a zázvorovníky a zajtra pečieme...

utka
11. dec 2012

Haloooo...kde ste? Čo ste zamrzli, či vás zavialo???

denisenko
12. dec 2012

dobré ránko.... 😉

utka
12. dec 2012

Ahojte...
Medovníčky a zázvorovníky sú napečené...
Kde ste všetky?

letty86
12. dec 2012

ahojte 😉
@utka to by aj mna zaujímalo, kde sú 😕
my o chvílu ide na Vianocné trhy do školy

utka
12. dec 2012

@letty86 tak dobre nakúpte... 😉

leninka75
13. dec 2012

ahojte!!! 🙂 ...fuj už dva dni v kuse pečiem a ete musím máčať v čoko 😝 😝

@denisenko...ako sa máte?.....čo tie kvapky, zaberajú?...

@letty86..aké boli trhy? 🙂

@utka..dúfam, že to bol vtip s tým stromčekom 😨 😕 😕 😕 😕

letty86
13. dec 2012

ahojte 😉
@leninka75 co fajnové pečieš, ja mam len medovníčky, ešte urobím neskor naj kolač mojho muža- metrový a potom sa uvidí...niečo prienesie svokra, niečo mamka, tak uvidím, či ja ešte niečo urobím 😅 .....utka už má stromček, som navrhla manzovi, že už dajme aj my, tak ma zrušil, že nieeeee....tak ešte trošku počkám 😅
trhy celkom fajn, sme boli s matulom, tak sme rýchlo prebehli...kupíli sme stromček z cestovín(peknučký)a mikuláša...hned bolo 7 e preč 🙄 vysokohorské prirázky 😝
dnes idem konečne ku gynekologičke na preventívku....mala som príst, ked dokojim, hmmmm, už je to vyše roka 😝

letty86
13. dec 2012

no kde ste baby? jacka, deni 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre