Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2012

@jacka musia isť preč...kvoli Simonkovi.....už mal pár nehod a bolo by to len horšie, lebo stále za nimi behá.....pokým sa plazí, ešte ako tak dokážem na neho dohliadať,ale ked bude chodiť ...tak nehrozí...... 😔 😔 😔 😔 a nedá si vysvetliť, že im nesmie robiť zle.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
20. dec 2012

@denisenko 😔 😔 😔 juj ...... 😢 😢 ...........................aspon nejaká dobrá pani??? ☹ ................to Simonko im robil zle?.... ☹ ☹

leninka75
20. dec 2012

@jacka ..si myslela, že permanentne chorá 😀 😀 😀 ...ako sa podarilo cesto? 😉

@denisenko ..juj to verím, že ti je ľúto ☹ ☹ ☹ ...a nemohla si ich niekam zatvárať?..alebo presťahovať na čas do pivnice?

jacka
20. dec 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 presne tak 😀 😀 😀 ............................cesto som robila ako na štrudlu.....................a vyzerá to celkom dobre.........len neviem ako budem krájať...nejaké je suché 😝 .............plnku budem robiť len zajtra..... 😉 .............si bola pre Lilku?

leninka75
20. dec 2012

@jacka ... 😉 ....keď dáš plnku a necháš postáť, ono zmäkne a bude sa ti dobre krájať 🙂 ..........ja mám dovolenku 😀 😀 😀 ......poslala som tatina, nech si aj on užije chodenie do školy 😀 😀 😀 ....chystáme sa poobede do Žiliny na vianočné trhy, tak sa pre dnešok lúčim...pa pa 🙂

jacka
20. dec 2012

@leninka75 no pekne.......... ☹ ☹ ......už nikto nemá čas ☹ 😉 ..............................tak pa pa.......................................ten jeden plát mi trošku chytil ho hneda 😀 😀 😀 😀 😀 ................ 😀 😀 ..............a máme slniečko pojdeme von 😎 😎

denisenko
20. dec 2012
utka
20. dec 2012

Ahojte...
Ja akurát robím Burizónové guľky...totižto čakám, kým hmota trošku vychladne.
@leninka75 koláčiky beriem. Ale pár medovníčkov nechám aj doma.
@denisenko tak to ti verím, že ťa to vzalo ☹. Však to už ozaj musel byť člen rodiny...
@jacka my sme boli dnes na kontrole na krčnom. Doktorka kukla do hrdla a nechápala, že či je to ten istý Viktorko. Vraj pekný jazyk, čisté hrdielko, bez hlienov. Vraj už ani ATB nemusí brať. Bral ich 7 dní. Tak som sa potešila 😉

jacka
20. dec 2012

@denisenko fííí to vyzerá dobre.... 😵 😵 .................musím dakedy vyskušať.....to kde ty chodíš na recepty?...ked niečo haldám tak mi nič nevyhodí 😠 ☹

@utka super 😵 😵 😵

denisenko
20. dec 2012

@jacka hladalka som niečo iné a našla som úplne omylom toto...preto sa pýtam, že či o tom vieš.... 😉
@utka máš šikovného pomocníčka...s tým mojim je viac škody ako úžitku.... ☹ .....vzalo ma to....dosť....tatinko večer myslel, že pojde späť pre neho, čo som tak plakala....aj dnes, ked ma videl smutnú....že stačí povedať a pojde ho vziať.... 🙂

letty86
20. dec 2012

Ahojte
si po 100 rokoch dám foto a teraz mi píšu, že nesplna pravidlá 😝

@denisenko ☹ a nedal sa Diego odložiť k nejakým známym, na istý čas, kým to bude reálne mať ho doma? A zlatý mužíček 😵

@leninka75 mám podozrenie, že jej niekto fakt niečo dáva 😀 😀 😀 😀 to už dávno spomínaš, že je preveselá 😅 ...a počuj, nie je zaláskovaná? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vikuske sa páči spolužiak Šimon, už jej aj pusinky dal 😅
@jacka manža je odvčera tiež na atb, s matkom sme boli na kontrole, dýchanie čisté, ale soplíky ešte má

denisenko
20. dec 2012

@letty86 ....stopli to foto????...to čo ako???? 😕 😕 😕 .....odložiť...dal by sa, aj zavrieť ako vravela @leninka75 lenže ja by som chcela, aby mal lepší život..on je pohoďák...išiel do rodiny, kde majú 3 pubertálne deti, mamina sa cíti už sama....rodiný dom, záhrada...tak hádam mu bude dobre... 🙂

letty86
20. dec 2012

@denisenko niečo tláchali, že nesplna podmienky 😝 asi sme tam moc z dialky...alebo si niekto myslel, že som moc pekná a má konkurenciu 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅
ty si zlatááá 😵 že mu chceš najlepšie 😵 ...ale ja by som ho asi odlozila 😔

denisenko
20. dec 2012

@letty86 ...a že mali čo závidieť.... 😉 ...odložiť....by bolo na dosť dlho.....Simonko je strašné šidlo a je všade.... 😠

letty86
20. dec 2012

@denisenko také sidlo mám doma....teraz je to hroooooza, čo s viki robí...tá len piští...už som sa tuším stazovala...ale hruuuza 😖

denisenko
20. dec 2012

@letty86 ...a taký pekný chlapčekovia to sú...a také nezbedy.... 😠 😠 😠

idem ja od vás....ohník v krbe pukoce, deti v posteliach...tak kašlem na ten neporiadok naokolo a idem si v klídku pozrieť s mm ešte zvyšok správ....a možno si urobím další pekný večer.....ved čo ak nááááhodou zajtra už nebude????? 😀 😀 😀 😀 dobrú nocku

jacka
20. dec 2012

aj ja by som ho odložila...... 🤐 ...................zachvilu vyrastie.... 😉
@denisenko ako vzal Denisko?....... ☹ .........


@letty86 určite si pekná a niekomu to vadilo.................... 😵 😵 😵 ................tak to máme šidlá už tri 🙂 .......... 😉

@denisenko moja pekná...teším sa aj zajtra na teba 😀 😀 😀 😀 ...................hádam nebude tma 😀 😀 😀

dobrú noc 🙂

utka
20. dec 2012

@denisenko veru, je šikovníček 😉.
Dobrú noc!

jacka
21. dec 2012

ahojte.............

🙂 🙂 🙂

letty86
21. dec 2012

ahojte 😉
@jacka a ktoré je to tvoje šidlo? 😵
skor sa niekto nudí a nahlasuje fotky....zrejme má už darčeky zabalené a všetko upečené a nudí sa....ale už mi foto
velkodušne schválili, ale ma presla chut ju tu mat 😝

dnes ma vikus vianocnu pááárty 😵 v skole....to moje dieta to tak všetko vázne berie a niekto to ma na haku 😝 .......mali pripravit pre kamosku darcek. ... to moje akcne dieta pre 2 kamošky 😅 ..tak to moje dieta 3 dni hutalo, čo vymysli, čo urobi, už ma z toho hlava bolela 😝 aj som jej soba a mikulása malovala, písali sme listy, vločky vyrábali....a dnes ked prisli do triedy mi hovorí cez okno, ked si kývame, že jej kamoška jej nič nevyrobila 😠 😠 a to mi jej otec včera pred 8 večer volal, že čo to majú pripraviť, že teraz si na to malá spomenula 😖 ...a to je jej naj kamoska....normálne ma to nastvalo 😔 ...len dufam, že tá druhá kamarátka, pre ktorú vikinka tiež pripravoval niečo donesie....................tá moja vikus, tá raz svet dobije 😀 😀 😀 taaak sa snaži mat vzdy a všetko 😀

leninka75
21. dec 2012

ahojte!!......

@jacka ..žeby pekný deň?? keď 🙂 🙂 🙂

@letty86..ty si podarená!!...perfektne si si oddôvodnila, že prečo nemáš OK foto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........Vikinka je stále taká precitlivená? ☹ ...moja ľadová kráľovná a zaľúbená 😀 😀 😀 😅 😅 ........ona sa vyžíva v tom, že jej spolužiak Jojo je do nej zaľúbený 😵 😵 😵 😵

@utka ...super, že Viky je OK!!!! 😵 😵 😵 ..kedy odchádzate?........na štedrý deň ste u tvojich rodičov či u svokrovcov?..

@denisenko..podaril sa pekný večer? 😵 😉 ......a Lily išla kam? ...

leninka75
21. dec 2012

@letty86 ..juj zlatá Vikinka!!! 😵 😵 😵 ..moja Liluša je taká istá a bojím sa aby na to v živote nedoplatila ☹

letty86
21. dec 2012

@leninka75 ved to ☹ ...ale aj ja som bola taká...ale radšej nech sa snaží, ako má mať všetko už teraz na salámke
no len aby si nebola prekvapená z Lilušky...ktovie, čo cíti a nepovie...sú aj také žieňatá...čo nieeee...neeeee....a srdce im láskou planie 😵

jacka
21. dec 2012

@letty86 šidlo.....no neviem ktoré je väčšie....ale .....asi Peťko 😅 🙂 ......................Vikinka nemá chybu...pokladík 🙂 🙂 .............je tu dosť šibnutých mamičiek 😝 😝

@leninka75 žeby??? 😵 😵 .........žiadny koniec .......svet.....ten je len tu 😀 😀 😀

jacka
21. dec 2012

@letty86 veru radšej nech sa snaží...isto je to lepšie 🙂 🙂

letty86
21. dec 2012

@jacka takže petulko 😵
....ešte dobre, že viki mala pripraviť pre ešte jednu kamošku....tá snad nezabudne....lebo keby nič nedostane, tak aj slzu vyroni....ale by som sa jej ani nečudovala...ona sa snazi....

idem zienky 😉

jacka
21. dec 2012

@letty86 určite jej to bude....luto.....len dúfať že neičo dostane aby nebola sklamaná 🙂 ...................ešte dobehni 😉

utka
21. dec 2012

Ahojte...
My sme dnes s Vikim spali do 9:30...fuuuuuu...
Zajtra ideme k našim a budeme tam do 27.12. a potom vo ZV asi do 2.1.
Ináč aj Viki je taký, že všetko tak vážne berie...minule nevedel nájsť taký papier, čo im dala učiteľka na nacvičovanie čísel. Tak sa večer rozplakal, že čo mu povie učiteľka a tak. Tak som jej ešte večer písala sms-ku. A ona zlatá mi odpísala, že nevadí, že mu dá druhý, a že nech ide Viktorko spokojne spinkať 😉

denisenko
21. dec 2012

ahojte.... 🙂 u nás dneska ráno skoro nastal koniec sveta.....zaspali sme.....prvý krát v živote 😀 😀 😀 😀 ale nakoniec stihol Denisko do školy.... 🙂
@leninka75 pekný večer? chceš pravdu???? sedeli sme pred krbom, pri stole a zadriemali sme aj posediačky..... 😀 😀 😀 😀 ..Lily je ešte u nás.... 😠 😠 😠 a ja som naštvaná, lebo ja by som radšej opak....ale....niekto si proste vybral radšej Diega....asi to tak malo byť, lebo šanca, že na inzerát sa ti ozvú na velkého kocúra a nie mladú mačičku...tak to je 1 ku milionu 😖 a nám to trvalo 2 dni.... 😕 😕 😔 😔 😔 😔
@jacka Denisko to vzal tak ako ja...sem tam si poplačeme...dneska som musela volať tej pani, či je všetko v poriadku a potom už mal dušu na mieste.... 🙂

@utka to aj Denisko je taký "hrdina".... 😀 😀 😀
@letty86 nová žienka???? peknááá.... 🙂

jááj, mamky.....dneska som urobila kávové zrná...ako.....estetika nula bodov, ale tá chuť...vynikajúúúúúúúce 🙂 🙂 🙂 🙂 a ešte punčové guľky.... 😵 😵

utka
21. dec 2012

@denisenko zaspali? To sa vám ako podarilo? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre