Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. jan 2013

@utka ..ja som to tak nemyslela...ako to vyznelo.... 😀 ...ja že sa vyhováraš, že to nie je vidno, aby si nemusela dať bruškatú fotku..... 🙂 ...dúfam, že si sa nenahnevala...? 😕 😕 😕 ...fakt...ja len v dobrom..,... 😉
@jacka to sú také homeo...vraj na ukludnenie, lebo ani spať sa mu v klude nedá....možno aj trošku od bolesti...alebo...ja neviem, na mna homeo nikdy nezabrali, ale skúsiť musím.... 😔 😔 do pusy mu dávam ten gelík....to cucká ako lízatko.... 😀 😀 😀 -.... Peťko je už v poriadku?

utka
16. jan 2013

@denisenko nieee, ja som to nezobrala v zlom. A fotku ani nedám, to máš pravdu 😉.
@jacka lebo vraj ku koncu sa zvyknú doštičky úplne zhoršiť a nikto nebude mať nervy a chuť nečinne čakať. Tak to asi vyvolajú, nech je pokoj.

denisenko
16. jan 2013

@utka ...my taký pokušitelia...ani jednu??? 😀 😀 ....uf, tak to ťa čaká ešte všeličo.... 😔 😔 😔 ...jáj, to vyvolávanie...ešte ked si dneska na to spomeniem.... 😝 😝 😝 😝 ..tfuj, tfuj, tfuj.....škaredé veci od nás preč... 😵

utka
16. jan 2013

@denisenko zatiaľ ani jednu...možno neskôr. teraz by ste videli len sadlo 😉... No mne vyvolávali aj pri Viktorkovi, viem, čo ma čaká ☹.

utka
16. jan 2013

Dnes mi zase preskočilo...15tt...

denisenko
16. jan 2013

@utka tak to som mala na mysli...že aspon neskor.... 😉 😉 ....nejako rýchlo ti to preskakuje, či sa mi to len zdá???? 😅 😅 ako to letí....... 😔 😔 😔 😔 .... ja ešte stále smútim, že sa niekam stratilo to moje bábätinko ....a tatinko sa už stažoval svojej svokričke milovanej/ tak volá moju maminu/, že ho nahováram na ešte jedno... 😀 😀 😀 😀 ..ale nenahováram, len mi je to ľúto, že to všetko tak rýchlo ubehlo..... 🙂 Viki je tiež pred termínom??? 😕

utka
16. jan 2013

Na rodičku celkom dobre. Učiteľka síce povedala, že sa zhoršili v správaní, ale vraj sú všetci zlatí a šikovní. Na vysvečku budú mať asi len 4. dvojky zo sloviny, ostatní budú mať len jednotky...

utka
16. jan 2013

@denisenko Viki je týždeň po termíne...

denisenko
16. jan 2013

@utka sa mi aj zdalo, len som si nebola istá.... 🙂 ...ja som sa pýtala našej učky, že aké budú mať vysvedčenia, kedže normálne známky nemajú...vraj sa ešte nerozhodli, či len slovné vyjadrenie, alebo známku, alebo čo....pekný bordel v tom majú....aj rodičko bude, len neviem, kedy....zatial nič nenapísali...tak asi zas o 5 minút 12... 😠 😠 😠 ..správanie...myslím, že detiská sa už oťukali, tak všetci trochu vystrkujú rožky..... 😀 😀 😀

denisenko
16. jan 2013

idem ja...slubila som si sama sebe. že si dám pár brušákov... 😀 😀 😀 😀 ešteže sa poznám...po treťom skončím s misou medvedích labiek pred telkou..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale tak zas.,.....aspon sa pokúúúúsim..... 😀 😀 😀 😀 dobrú nocku

utka
16. jan 2013

@denisenko aj snaha sa cení...ale ty si to môžeš dovoliť tak skončiť...
Dobrú noc.

jacka
17. jan 2013

ahojte.......... 🙂
@denisenko tebe brušáky a načo prosím ťa.......... 😕 😕 😀 😀 😀 😀 .................................aj mne je luto za tým obdobím ked boli maličký ☹ ☹ ☹ ☹ ...........ale ty máš aspon Simonka .......zo je ešte drobčiak...... 😉 😉 😉 .........................len sa peken napchaj na tebe to nevidno 😉 😉 Peťulovi je lepšie......teda celý den sa jašil .....skákal ..........vršťal........pišťal........smecta asi zabrala....ráno som mu ešte dala.....a dávam aj probiotiká.....juj sa tiež aj on nachrúme tých liekov 😝 😝......................vy sa ako máte?.

@utka ja som prenášala oboch.....ale ani pri jednom mi nerobili vyvolávačku....Maťka 8 dní.......a Peťka...tiež asi tak 🙂

leninka75
17. jan 2013

ahojte!!!

@denisenko..no koľko si ich včera dala? 😀 😀 😀...brušákov a labiek ? 😀 😀 😀 😀 😀

@utka...s tou tučnou..ja som sa mužovi nedávno sťažovala aká som stále buchta a on zlatý, že a čo by si chcela po dvoch deťoch 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka ..ja ti neviem písala som o tebe?? 😀 😀 😀 😀 😀 ........už necháš deti doma do konca týždňa?......

.......nech som v obraze, ako funguje vyvolávanie pôrodu????? 😕

jacka
17. jan 2013

@leninka75 no dúfam že si nepísala o mne.......... 😀 😀 😀 😀 ...lebo-.----- 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀
nie nie..:Maťko je už tam....Peťko je doma.......a aký je dobručký..................zas bol kakušať vodu..... ☹ 😝 .........idem mu urobit jablkový kompot

leninka75
17. jan 2013

@jacka ...... 😀 😀 😀 😀 .................Maťka to koľko držalo?.......jablkový kompót, taký z dusených jabĺk?.... 😵

leninka75
17. jan 2013

@jacka ..akože nechcem rýpať, ale blíži sa čas zápisov do školy ....už ste sa nejako dohodli? 😨

denisenko
17. jan 2013

ahojte...... 🙂
@utka a veru som aj skoro skončila...a dobre som urobila...aspon som si šla skor lahnúť...Simonko mrnkal celú noc... 😠 😠 😠
@leninka75 kolko? priamo úmerne..... 😀 😀 😀 😀 ...ale tak čo už, tiež si vravím, že v mojom veku, 2 deti, vydatá už som...tak čo ešte chcem?? 😉 😉 😉 😉 😀 ...že nechcem rýpať.... 😀 😀 😀 Denisko mal včera na návšteve v triede školkárov.....sa boli pozrieť do čoho idú... 😀 😀 😀
@jacka uf...ešte ho to neprešlo???...ja mám u Simonka osvedčenú jednu vec, ked kaká riedko a teraz dosť často z tých prekliatych zubkov.....varená mrkva.... 🙂

jacka
17. jan 2013

@leninka75 Maťka asi 3dni.......,,,,,,,,,,,,,,,akože už si rypla 😀 😀 😀 😀 ked bude niečo nové dám vedieť..... 😀 😀 😀 ...................................som čítala o tom komopte včera a dens som to nenašla som si nebola istá.....idem variť 😉

@denisenko mrkvu a ostanu zeleninu do neho nedostanem ☹ ☹ ...............v tvojom veku ešte dievčatko 😀 😀 😉 😉

letty86
17. jan 2013

ahojte
@denisenko
@utka
@jacka
@leninka75 vy ste opice 😀 😀 😀 😀 ale radšej muž ako mamka, lebo predpokladám, žeby Lenkin muž nepreberal dochodchový systém a celkovú zlú ekonomickú situáciu ako Lenkina mamka v mojom sne 😀

letty86
17. jan 2013

@denisenko veru, čo ty chces 😕 😕 pekná postavička 😉...niektoré ženy nemajú ani pred tehu takú postavičku ako ty 😉
@jacka sa ti zdá skoro, že ide lolka do školky? zápis je už čoskoro... ved matko má v oktobri 3 rocky a lolka v novembri...uteká to 😔
a z čoho má petko hnačky, nevies? 😔

leninka75
17. jan 2013

@denisenko na noc si nedala Simonkovi Vibrucol?........

@jacka .....však deni písala, že keby do tretice, tak zasa chlapčenský výklad 😉 .......a Peťko to už má koľko?.....

@letty86 ...ty ako ideš riešiť škôlku, dáš si žiadosť pre Maťka?....

letty86
17. jan 2013

@leninka75 jasné, dávam, chcem íst do práce a aby aj matko bol v kolektíve....mám z toho síce už teraz stres, že ako to zvládne, ale to som mala aj pri viki 😔

letty86
17. jan 2013

ste ma tu nechali samúúúúúúú 😔
tak pekný dník 😉

utka
17. jan 2013

Ahojte...
@jacka mne vyvolali a aj tak už bolo neskoro. Viki mal infekciu z plodovej vody.
@leninka75 vyvolať pôrod...u mňa to bolo tak, že mi "tam" strčili vyvolávaciu tabletku. jeden deň nič. Na druhé ráno to isté a už sa to potom rozbehlo...

jacka
17. jan 2013

@leninka75 no vidíš tak som to prekukla.......pardon ☹ ...............
@letty86 a ty máš nejakú prácu?....do školky tam kde chodila Viki?.....nenechali sme tu stále...kdeže ideš??..................neboj nebude to také zlé ako pri Viki...uvidíš že mu tam bude dobre...tebe tiež 😵 😵 ............netuším z čoho hnačkuje....

utka
17. jan 2013

Tak trochu nám nasnežilo...

letty86
17. jan 2013

@jacka nemám robotu zatial..a do rovnakej skolky ako viki
dobru noc

utka
17. jan 2013

Dobrú noc...

jacka
18. jan 2013

ahojte...........

@letty86 že aká stručná 🙂 🙂

ideme s Peťkom k dr.......ide víkend nech mi ho riadne popozerá..............už musí mať aj on toho dosť ☹

leninka75
18. jan 2013

ahojte!!!

@utka..však konečne aj na vás došlo so snehom 😀...kalamita čo??? 😉

@jacka ...rýchlo sa vráť 😉 ....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre