Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. jan 2013

@jacka ..stromček padne až cez víkend ☹ ..zatiaľ zberám girlanky, vence, svetielka a také prkotiny 🙂 ........a nemáš náhodou práčku na ovládanie telepatiou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

@utka..myslíš, že by trošken vymýšľal?? 😕......však do školy chodí rád či nie?......to čo znamená, že sú zlí podľa učky??? 😨..........

utka
24. jan 2013

No Viki vypil za šálku čistého vývaru a spapal cestoviny s grankom. Zdá sa, že žalúdok sa umúdril.
Volala som s lekárkou na imuno-alergo, že či to nemôže mať z tých tabliet, čo od nej v pondelok dostal. Tak môže byť, máme skúsiť ich vysadiť.
A od kašla som mu nasadila Kalobu, dr. ju veľmi chválila. Máte s tým skúsenosti?

utka
24. jan 2013

@leninka75 ja netuším, či vymýšľa, ale nezdá sa mi nejaký chorý. Chvalabohu. On tam chodí rád, ale občas vymýšľa, že sa mu nechce...Vraj sú neposední, vykrikujú-nehlásia sa, nedávajú pozor, keď vysvetľuje. cez prestávky kričia a behajú. A včera mali AJ s novou učkou, tak vraj bola aj ona z nich hotová, že tam nedokázala učiť ☹. Tak neviem...

letty86
24. jan 2013

ahojte 😉 pisatelky...dala som len poslednu stranu, ale ste ma pobavili, leninka a janinka 😵
my tak po starom, matulko spinká, vikuska je dnes do 2hej v škole

utka
24. jan 2013

@letty86 ahoj. Tuším si ty písala, že si dávala deťom Kalobu, nie? Bola si spokojná?

letty86
24. jan 2013

@utka ahoj, dávala som len krátko, ale tuším aj leninka si pochvalovala 😉

utka
24. jan 2013

@letty86 ďakujeeeem...

leninka75
24. jan 2013

@letty86 ....zasa ústa dokorán nad tvojou pamäťou 😵 😵 😵 😵 .........radi ťa vždy pobavíme 😀 😀 😀 ......viki je dne s v družine kôli krúžku, že ??

@utka..áno kaloba je fajn, ale skôr v začiatkoch kašľa.........ja neviem či nie je trošku chyba aj v učke, teda tej novej na AJ ... 😔 🤐

utka
24. jan 2013

@leninka75 možno je to aj v učke. A dokonca aj v našej. Len tam mi napadlo, má toho chúďa dosť. Teraz jej ochorela 89 ročná mama na rakovinu, každý deň za ňou musí chodiť, potom skoro každé poobedie má vnuka prváka, tak je dosť vyšťavená. Možno jej to príde, že sú oni zlí a to ona nevládze. Neviem... Niekde som čítala, že tá kaloba je dobrá aj na doliečenie, tak vyskúšame, možno zaberie...
Čítala som aj nejaké rady a toto som našla: "Ked ma telo nedostatok tekutin / ved si priznajme, ze naše deti by mali piť viacej vody, ALE.../ tak si zacne zvlhčovat sliznice ako vie, riedkym soplom a kašlom. Ak už su sople zelene/žlte ja tam zapal. Ale zaklad je ta VODA, bez nej sa telo neočistí". A asi na tom niečo bude, lebo dnes Viki ako je doma vypil asi liter čaju a dve šálky vývaru a nekašle...Neviem 😕

denisenko
24. jan 2013

@jacka joooj, a čo sa Peťulkoci porobilo, že chcel Maťka???.....chúda malé, tiež to má nejaké pestré..... 😔 ja som dala ten Enterol včera...odvtedy včera kakal 2x, dneska len raz ráno...praženičku...a doteraz nič......mliečko mu dávam tak, že zarobím sojove, a do toho pre chuť 1 odmerku normálneho UM Hami, čo pije...a to mi vypije...lebo samotné sojové moc nechcel....a teraz neviem....mám mu dať ešte ten Enterol??? ked je tam že je to aj preventívne....ja už fakt neviem.... 😔 😔 😔
@utka to asi všetky deti začali vystrkovať rožky, sa už trošku oťukali a teraz vyskakujú.....Denisko dneska doniesol polročnú písomku z matematiky...bez chyby... 😵 😵 😵
@leninka75 vy máte ešte stromček????? 😕 😕 😕

denisenko
24. jan 2013

ach..perný den...boli sme spolu s tatinkom a Simonkom v žiline...paráda...vybavovačky s mrnčom....ale prežili sme.. 😉 konečne má Simčo poistku, lebo už mu ju fakt treba, pri tom jeho vyliezaní .... 😀 😀 😀 a stihla som aj kaderníčku, tak už som zas za peknú...aj ked s odrastenými vlasmi, ale aspon strih je nový.... 😅

utka
24. jan 2013

@denisenko tak Denisko je šikovný. Viki sa prihlásil do nejakej matematickej súťaže...ale museli sme zaplatiť 3,50,e. Som zvedavá, čo to bude...

denisenko
24. jan 2013

@utka myslíš toto?? http://www.matematickyklokan.sk/ aj Denisko možno pojde...aj ked...robili sme tie testy z minulého roka.....nooo....logika nepustí..... 😀 😀 😀

utka
24. jan 2013

Áno, je to ono...Ja som to ešte nekukala...idem...

letty86
24. jan 2013

@leninka75 ide na obed a je chvilku v druzine 😉 tak sa tešííím, že ma pobavíte aj nabudcúce 😵 😵
@denisenko opravim ta, nie za peknú, ale za vynovenú 😉 pekná si stále...a prosime si foto ako dôkaz 😵 ...my sme mali minulý rok crevnú chripku a dávali sme si enterol...mne sa zdá lepší ako smecta, aj chutnejsí...skus Simčovi dávať probiotiká

denisenko
24. jan 2013

@letty86 ešte že je dnes ten den komplimentov 😉 dakujem 😉 tiež sa mi zda ten enterol fajn,probiotika davam...sa zda,že už je ok 😉 musim mrknut do pusy 😉

denisenko
24. jan 2013

@letty86 ...veruže len za peknú, nové to nie je....len trošku pristrihnuté....ale že si to Ty..... 😀 😀 😀 ...jedna čerstvá.....

utka
24. jan 2013

@denisenko kočka...a Simonko je nádherný...modroočko 😉

denisenko
24. jan 2013

@utka dakujeme 😉

jacka
24. jan 2013

@denisenko juj aká si peknučká 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............Simonko je pokladík milučký 😵 😵 😵 cmuk..............................tú druhu foto možeš dať väčšiu....ja som starý človek slepnem 😉 😉 😉

jacka
24. jan 2013

si tu píšete bezomna.... 😀 😀 😀 😀

@utka tak teda dúfajme že Viki len vymýšla....aby mu nič nebolo....zajtra už ide do školy?.....
@leninka75 takú práčku s telepatiou by som brala a nielen ju 😀 😀 😀 ......tak už máte len stromček ☹ ☹
@letty86 musíš chodiť častejšie..........aj ja mám pocit že ten entrol je lepší........ale on už obsahuje probiotiká vtedy sa nemajú dávať dalšie........

denisenko
24. jan 2013

@jacka ...hej, ved vravím,, že je den komplimentov....som chcela nejakú peknu fotku všetci traja a DEnisko to vždy pokazil...nakoniec stratil trpezlivosť aj Simonko, tak to moc nevyšlo.....ale aj tak ....dakujem.... 😉 ...Simonko vyzerá úúplne v poriadku, myslíš, že po jednej dávke ??? 😕 ...som bola u poisťovákov a tam také staršie tetuly...si mala vidieť ako sa na neho vrhli..... 😀 😀 😀 😀 ..že jaké zlaté dieťatko ťuťuťťu...hovorím: doma by ste ho mať nechceli.... 😀 😀 😀 😀

že starý človek................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ved my sme ako to víno, čo si zabudla??? 😉

denisenko
24. jan 2013

@jacka takto si si to predstavovala:?????

denisenko
24. jan 2013

Deniskovi ide vypadnúť ten druhý zúbok.... 😉 ..som mu kázala hrýzť jablko...ale nejako sa k tomu nemal.... 😠 vraj gumový croisant na desiatu je lepší.....tak možno zajtra už príde domov bez zubu..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. jan 2013

...ááá..prehliadka chrupu.,...................dobrá fotka..... 😀 😀 😀 😀 idem ja..kukám Grand Canyon.-....dokumenty ja možem vždy....pekné sníčky a dobrú nocku

utka
24. jan 2013

@jacka áno, zajtra ide do školy...

denisenko
25. jan 2013

dobré ránko... 😉
čo som prvá?? 😕

denisenko
25. jan 2013

baby, dneska sa stal zázrak.... 😀 😀 😀 Simonko vstal o 4.30...... 😀 😀 prvý krát v živote spal od 18.10 do 4.30 bez jedinkého prebudenia...jáj, keby mu to chcelo ostať....klop,klop,klop..... 😉

a u nás tak fučí......vetrisko studené hnusné...a my máme ten pohreb...dobre vymrzneme.... 😝 😝 😔

utka
25. jan 2013

Dobré ránko...

@denisenko tak ste sa konečne vyspali...keby sa mu trošku posunul ten spánok večer o cca hodinku a natiahol ráno o tú hodinku-ideálne, nie?
Viki tiež dnes vstal sám o 6:45. Inokedy ho musíme o siedmej budiť. A mal celkom dobrú náladu. To bude tým, že je piatko, majú len 4 hodiny, ich učka tam nie je, tak sú celý deň s vychovávateľkou. Na obed majú parené buchty a dnes ideme na víkend k našim. Teší sa 😉.

utka
25. jan 2013

@denisenko ináč úpromnú sústrasť ☹. To teda vymrznete, aj tu fučí...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre