Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
31. jan 2013

@leninka75 vidíš to som chcela vedieť..... 🙂 🙂 .....................ale to dali zoznam čo treba že?.......kedy si to všetko kupovala.....aby toho zas nebolo všetkého naraz vela....
veru zlá zima.....chalani sa túto zimo ešte neokúpali v potoku 😀 😀 ..........................ale hádam sa bude dať lyžovať....či myslíš že nie??

jacka
31. jan 2013

@leninka75 kto kričal čo kričal...prečo kričal.... 😀 😀 😀 jááá čosi 😀 😀

letty86
31. jan 2013

ahojte 😉
@jacka taška je nooo, mohla by byť lahšia..ale asi takú s vystužou, aká je potrebná, lahkú nekúpiš...ja tiež nemám pocit, žeby to bolo so zositmi nejak prehnané.....my sme dostali zoznam, čo treba kúpiť...veci na vývarnú, oblecko na telesnú a základné zosity s linajkami a na začiatku roka sme zaplatili 10e za zosity s pretlačou, ktoré teraz používajú....a s tým porovnávaním, ja to nejak nepocitujem....veci...teda tasku, perečník, pero sme vyberali spolu, tak je spokojná a nerieši....a hlavne, deti majú toho taaak vela noveho, že sa tešia z toho svojho 😵 😵 😵

leninka75
31. jan 2013

@jacka ..takže palacinky sa daria!! 🙂 😉 ,,uf to mi odľahlo 😀 😀
.....áno zoznam nám dali v škole..a nakupovali sme až cez prázdniny...asi 2x sme boli s Lilkou v meste ja som jej čítala čo by mala mať a ona si vyberala.......bolo toho dosť, ale veľa vecí bolo v tescu v akcii, takže finančne sa mi to nezdalo až také náročné

leninka75
31. jan 2013

@letty86 ..ahoj! 🙂 ..my sme so slečinkou tiež nakupovali spolu, ale zapáčili sa jej u detí také prkotiny ako napr. zgumovacie pero (v Kiku za pár centov), alebo tie farebné tenké nalepovacie papieriky na označovanie strán 😀 😀 😀 😀........... to sme v lete nekupovali,nepredpokladala som, že by to potrebovala 😅 ...sú to také drobnosti 😉 ..si neviem predstaviť, žeby chcela každý mesiac novú tašku 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
31. jan 2013

@letty86
@leninka75 vy ste také zlaté 😵 😵 😵 ..........kedy ste to kupovali?....v lete?...

jacka
31. jan 2013

@leninka75 palacniky sú hotové......MAťko ma nedá za nič....ani muž 😀 😀 😀 😀 ............robila som z inej múky ....tak sú chutnejšie 🙂 ...........prídite.... 😵 😵

jacka
31. jan 2013

@leninka75 vy máte akú tašku?

leninka75
31. jan 2013

@jacka ..... 😵 😵 😵 😵 ......keď sa dá..... veď vieš 😉 ...hej my sme kupovali až v lete.........a ešte ma napadlo obaly, ale tie sme kupovali až podľa zošitov a nezabudni si kúpiť fóliu na obaľovanie...niektoré knihy majú atypické rozmery..u nás je to angličtina..tú som obalila do tej fólie..

leninka75
31. jan 2013

@jacka .aj sa lepšie robili?? 🙂 ........prídem, ale len ovoniam 😉.........my máme tašku Herlitz, tvarovaná, celkom ľahká,ale len keď je prázdna 😉

letty86
31. jan 2013

@leninka75 tak také vychytávky 😀 nepoznáme 😀 ...ja som dokupovala zakladače, velky aj malý....lebo mali dievčatá..ale samy o sebe sú ťažké 😝 ...ale takú z nich mala radost 😵 má s minie motívom
@jacka ja som kupovala v lete.....a ak máš niekde také papiernictvo...tak ti odporúcam kupovat tam...ja som bola maximálne spokojná, nehladala som kazdú vecičku niekde v regáli....a navyše už majú skusenosti, tak my aj dobre poradili...napr.tie ceruzky, pero, atd....

leninka75
31. jan 2013

..Laurinka je zalezená pod stolíkom,niečo skladá a o dušu vyspevuje 😵 😵 😵

letty86
31. jan 2013

@jacka ja by som prisla 😔 ja priam milujem všetko, čo navarí niekto iný 😀 😀 😉

jacka
31. jan 2013

@leninka75 rýchlo foť.... 😵 😵

jacka
31. jan 2013

@letty86 prídi mám toho dosť.....a sú ešte aj zdravé 🙂 🙂 🙂 ..................................ja teiž sbožnujem ked niekto iný varí....a ja jem....len u mna je to veeeelmi máličko...................a ked tak tak striguna...ale to je nejedlé 😝

leninka75
31. jan 2013

@letty86 ..a čo si tám dáva, zošity?.....minie, to by potešilo Laurinku 😵 😵 😵

@jacka ..veru to s tým papiernictvom je dobrý typ 🙂 .......Lilka mala radosť z toho ako sme chodili po rôznych obchodoch, tak som ju nechala 😵 ..však typická žena 😀 😀

jacka
31. jan 2013

@leninka75 to sú aké folie?..................a tašku si kde kupovala?

letty86
31. jan 2013

@leninka75 a vieš, že ja som na tú anglinu supla klasika obal 😀 nejak to drží 😅 mna by to ani nenapadloooooo. že folia na obalovanie...čosiiiiii 😅

jacka
31. jan 2013

@letty86 lepšie papiernictvo ako tesco?......nááhodu tu vo Zv je také celkom veliké.......ak ho dovtedy nezrušia.....sa teším na nakupovanie...... 😵 😵 😀 😀

jacka
31. jan 2013

viete niečo o deni????

katka1819
31. jan 2013

@leninka75 moja keby sa mi dalo tak som tu častejšie 😀

jacka
31. jan 2013

@letty86 vobec neviem o čom píšeš?...aký obal ...ten priesvitný?.....

jacka
31. jan 2013

@katka1819 musíš si ukradnuť trošku času...............my tu závisláčime o dušu 😀 🙂 🙂

letty86
31. jan 2013

@jacka toto co si mi pisala o 9.43 som nem pochopila 😀 fakt...prosim dovysvetlovať 😉 to s tym tecom, papiernictvom.... ...to je také milé nakupovanie

leninka75
31. jan 2013

@jacka ..taká obyčajná priesvitná fólia ako obaly...mali to v papiernictve v rolkách,len už neviem koľko metrov toho v rolke bolo 😒 ..tašku sme kupovali v papiernictve Daffer

@letty86..vidíš ja som zasa neskúšala do obalu 🙂 🙂 🙂 .........sranda!! 😀 😀

letty86
31. jan 2013

@leninka75 má dva zakladače...na malé zosity a velké zosity..toto presne...

leninka75
31. jan 2013

@katka1819 ..drobec ťa zamestnáva?........či máš nejakú prácu popri MD?

leninka75
31. jan 2013

..o deni veru neviem nič ☹

jacka
31. jan 2013

@letty86 či je lepšie kupiť veci do školy v tescu alebo v papiernictve.-.......................ešte čosi.....som napísala zle 😀 😀 😀 😉

jacka
31. jan 2013

@leninka75 ...............to v papiernictve sú tašky??????????.....................ja kde žijem 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre