Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

@jacka ..ten tvoj program u svokry...super....len by som chcela vedieť, či si vždy nájdeš iný dôvod, aby si sa zdula....ked si už prekuknutá...... 😀 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

@leninka75 už som sa zlakla... 😕 ☹ 🙂 🙂 ...........................chceš košielku 😉 😉

jacka
19. feb 2013

@denisenko stále ten istý dovod mám.................. 😀 😀 😀 😀 .....................chcem ísť domov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
19. feb 2013

@jacka ....aháááá...tak ale dúfam, že to aspon každý raz inák podáš...... 😀 😀 😀 😀 ...a už mi došlo, čo tak núkaš košielku....sa máš, ked máš dve....... 😀 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 zakaždým v inom znení 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................................mám mám......aj ty chceš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

@denisenko to ráno mal dosť vysoku...............ale hlavne že čertí..... 😵 😵 ...................som zvedavá čo vám povie dr...

leninka75
19. feb 2013

@jacka .....nemám to srdce ti ju zobrať 😀 😀 😀 ...však by si za takou parádou plakala 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

@denisenko ..žeby chrípka?? 😨 ☹ .....u nás boli chrípkové minulý týždeň od stredy a aj to len pre druhý stupeň..tento týždeň to asi vydržia..jedine čo zrušili krúžky a ja asi nedám Lilku do družiny..radšej...

leninka75
19. feb 2013

@jacka ....tvoji sa ako včera vykúpali v bazéne?? 😉

leninka75
19. feb 2013

@katka1819 ..ty aký si bola super ružový zumba cukríček!!! 😵 😵 😵

jacka
19. feb 2013

@leninka75 .....ja mám dve........ 😀 😀 😀 😀 ...........z jednou sa rozlúčim aj celkom rada................................. 😀 😀 😀 😀...

detičky ako...nie sú choré?

jacka
19. feb 2013

@leninka75 nooooo.................v nedelu vynášali vodu von.......loptakovi do vedra....muž vylieval...............ale už to dne vyzerá celkom dobre,...............keby tak primrzlo.......sa maju kde prizabiť 🙂 😉

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..to zasa nemôžem zobrať letty, tej tuším padla do očka 🙂
...klop klop klop klop......riadne silno musím klopať..sú zdravé, dúfam, že to ustojíme...

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..u vás nebol mrázik?....tu hej 🙂

jacka
19. feb 2013

@leninka75 letty chce zelenú....objednám je na rok 😀 😀 😀

radšej 🤐 🤐 🤐 klop klop 😵 😵

jacka
19. feb 2013

@leninka75 nie nie.....bazén nie je zamrznutý....... 😉 .............zato čerstvo je 🙂 ............včera krááásne dnes hnus 😝

denisenko
19. feb 2013

...práve som vytrhla Deniskovi zubok..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
19. feb 2013

@jacka ...teba niečo mrzí???...že objednáš...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

@denisenko super..............aj ich odkladáte?
nič ma nemrzí....prečo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
19. feb 2013

@jacka ...zúbková víla si ho zobrala, ten prvý..... 😵 😵 😵 mám ho odložený v škatuli s pamätnými vecami..... 😉

jacka
19. feb 2013

@denisenko aj plakal?.........aj u nás sa odkladá.....máme taký mini pohárik..... 🙂 chodí si ich rátať..............ked sa ho niekot opýta že Maťko kde máš zuby....tak odpoved....v pohári 🙂 😀

denisenko
19. feb 2013

@jacka ..nie...neplakal....skor ja som stresovala....moja mamina na skype ma navigovala a ja som točila..... 😀 😀 😀 😀 ...ja nie som na také veci..... 😖 ...vidíš, ten sa vynašiel.... 😵 😵 😵

leninka75
19. feb 2013

@denisenko ..už sa mu tak moc kýval, že musel von?...

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..že zuby v pohári!!! 😀 😀 😀 ..koľkože to má rokov??? 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

....včera v rámci môjho googlenia som našla zaujímavý recept....že maslové sušienky z rožkov....poznáte?? 🙂

jacka
19. feb 2013

@denisenko to muselo byť zaujmvé...... 😀 😀 😀 😀 😀 to bol prvý čo si ty trhala? 🙂
@leninka75 Maťko by ti odpovedal že 6 a pol skoro 7 😀 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

....Lilka má už dosť dlho vypadnuté horné dvojky a nové nerastú ☹ ..ale zrovna včera sa na mňa cerila a všimla som si, že má diasná také fajne opuchnuté, tak možno sa začnú prerezávať....... 🙂

leninka75
19. feb 2013

..a malý hipochonder včera zahlásil " bolí ma chlebtica" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

@leninka75 aj Maťkovi dlho rastú...niekdy v máji juni vypadli horné......a len teraz tam čosi vidno......a spodné má ......len jeden na krivo.....tak som mu kázala ten jedne rozkývať nech vypadne ....aj tak už má na mále 🙂

jacka
19. feb 2013

@leninka75 to kde na to chodí....................

ja potrebujem nejaký receptík na fajný koláčik......prídu Maťkovi vinšovať....................a ja tu sedím a nič dobré nevidím 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre