Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. jún 2009

utak...skus mu to pomaličky opatrne stahovat..ale ruky si natri olejčekom....to sa vraj tak má robit maličký detom...neviem či ti to bude chciet držat ☹ ...držím vám palce......aby vám to išlo bez plaču 😉

utka
29. jún 2009

jacka, dík. Ja mu to sťahujem,ale len pokým mi to ide...Ďalej to nejde...je to prirastené ☹

siwike25
autor
29. jún 2009

Jacka no však,tam pojdem na buduci tyžden,to si necham na posledy 😠 😉
Utka awoj,posielam ti daž do ba,zachvilku je tam 😠 😠 😉
Baby to musi ist upne dole,utka mala by si ist aj ty snim dr,nech sa mu to zahoji kym pojde do školky,nemyslim to vzlom 😅 😕

leninka75
29. jún 2009

ahojte!!!.....už sme domka 😉 .....furt len prší 😠 .......teda babule, ako dobre, že mám kočuldu!! 😉...

siwike25
autor
29. jún 2009

Leninka awoj,no veru veru.Aj u nas prši,to nemohlo pršet do obeda?? 😉

jacka
29. jún 2009

Utak..ja ti tak komolím meno...prepáč 😉
to nesmieš nasilu stahovat.....veru chod aj ty k dr...aby ste to mali čím skor za sebou....ja som šla s mužom....a to ešte aj sestrička musela pomáhat....

siwi..uplne dole....

juj som rada že to máme za sebou

ahoj leni...kde si bola???

utka
29. jún 2009

Aj u nás pršalo. Aj sme boli vonku, ale museli sme prísť domov...
No naša dr. to videla(pindika) a nepovedala nič, len, že máme sťahovať...Tak neviem. kazdá má na to iný názor a potom si vyber ☹

jacka
29. jún 2009

utka....nás poslala hned...lebo mi sme tam mali už hnis...to bolo prvý krát...a druhý krát...kontrola po roku...ked to videl hned stiahol....ale sa mi vidí ,žeby si mala mat papier...neviem .... 😅

utka
29. jún 2009

Bože, chúďatká malé ☹...

jacka
29. jún 2009

veru..utka 😠 ..ja som si aj poplakala...ked šiel cikat a nemohol...to som ho dávala do vane...aby to nedržal 😢 ..dzfam že si druheho dobre opatrím..ked už viem ako...

aninka29
29. jún 2009

ahojky..........nemala som čas na vás 😒 ....som sa venovala prdlinke 🙂
jacka,Košice to prežili v zdraví 😀 zajtra je pokračovanie 🙂

denisenko,to je super, že to Denisko tak zvládol 😵 šikuliatko malé 😵

siwi,z toho rozprávania si nerob velké starosti.......Simonko sa rozrozpráva 🙂 ............skús povedať doktorke,či by Simonkovi nemohla predpísať sirup ginko bilobu..........je to čiste na prírodnej báze a mojmu synovcovi to neskutočne pomohlo...........no však uvidíš čo povie logopedička 😉 ...držím prsty 🙂

idem okupkať Simku a chystať večeru 🙂

aninka29
29. jún 2009

mamky u nás ani náznak toho, žeby malo pršať 😝

utka
29. jún 2009

aninka a ty čo hovoríš na prvú jazdu? Ako toprebiehalo? Len na parkovisku, či aj v meste???
jacka a ako to budeš riešiť pri druhom?

aninka29
29. jún 2009

utka,jazda bola na parkovisku 🙂 ...........a zajtra tiež..............by ma porazilo,keby ma hneď šupol na cesty 😀 a jeho tiež 😀

jacka
29. jún 2009

utka...pri druhom...po kupani s olejčekom stahovat predkožku pokial sa celkom stiahne dole...a ptom stále ..lebo sa može zrást....a musím sa popýtat aj v porodnici...ked pojdeme domkov

a najviac ma dožral urologog ked povedal že je to našaa chyba vraj sme mu to málo stahovali...debo...čo som mu ju mala pretiahnut ked to viac nešlo...ved sme mu to robili od malička ked sa kupal...a on toto zapotí 😠 😠

jacka
29. jún 2009

aninka...no vitaj konečne medzi nami...... 😉

zajtra držím palčeky...ako ti to dnes šlo??? 🙂

ak chceš tak tipošlem dážd ...nám tu všade stojí voda 😠 ... 😠

aninka29
29. jún 2009

jacka pošli pošli 🙂 čakám 🙂

no dnes sme mali takú zoznamovaciu jazdu 😉 ale pohodička 🙂 ...........horšie to bude keď vybehneme do mesta 😒

jacka
29. jún 2009

neboj nebude to horšie....ja som rada chodila cez mesto...aspon bola sranda....aký nervný su vodičky ked sa dodržiava rýchlost...a ešte ked vidia na aute autoškola 😀 😀

utka
29. jún 2009

aninka, ja som bola na prvej na parkovisku a na druhej som šla už do ulíc. Ale nie do mesta, ale tu neďaleko do Rusoviec...
jacka, však ja to tiež tak robím, že sťahujem pokiaľ to ide. A len raz sa mu to tak trochu povolilo a viac mu to nejde...Už asi rok ☹

jacka
29. jún 2009

utka ......ved práve že to sa ani nám nedalo poriande stiahnut.....a tak sme skončili u urologa ☹

denisenko
29. jún 2009

ahojte, maminy 😀
ja sa tu uplne zbláznim, máme vnutri 28 stupnov 😀 , vonku ani listok nehne, ani nechcem vedieť kolko je tam ešte teraz 😝 😝 😝 ako može to dieťa v tejto horúčave spať? lebo denisko je už hodinu tvrdý 😝 😝 😝

siwike25
autor
29. jún 2009

Awojky,aj ja som tu,boli sme vonku.Nedavno sme prišly hore.Doteraz sme sa hrali z kockamy.........moje dieta je šikulka 😀 😀 😉 😉 😉 😉 postavil si garaž,heheheheheh 😉 neskor hodim foto.
Aninka a to su kvapky na čo????nechapem,na reč alebo....?????
Utka ja by som si vypitala sprievodku k urologovi....neviem.....
Jacka a tomu ako bude robit????však ked mu to ja robit tak sa mi to šmika,a on to ako vie tak dobre chytit????? 😅 😅 😅 😅

aninka29
29. jún 2009

siwi to je na pamäť mám taký pocit....synovcovi to predpísala neurologička,lebo sa jej nezdalo, že má dva roky a nič nerozpráva 😒 ............a švagriná odmietla všelijaké tie lieky a injekcie a chodenie po všelijakých vyšetreniach,však že každé decko je iné.........jedno sa naučí rozprávať skor,druhé neskor......tak jej dokina dala ginko a malému to fakt pomohlo 😉

aninka29
29. jún 2009

idem mamky 🙂 teraz som sa sprchla a už som zase celá spotená 😝 😝 😝

jacka,ten dážď prosím 😉

dobrú nocku 🙂

denisenko
29. jún 2009

dobru noc, ani 😎
inak robiť vedu z toho, že dieťa nerozpráva v troch rokoch..... ja by som zas niekedy chcela vedieť ako im zastaviť pusu aspon na pár minut 😢 😢 na to nemaajú kvapky?
😀

jacka
29. jún 2009

kuk..... 😉

denisenko
29. jún 2009

my sme tu

jacka
29. jún 2009

ja už pomaličky odchádzam....

zajtra ideme na sono...tak tam nechcem strávit pol dna ..ráno vyrážame vraj okolo 6h... 😠 sa teším 😝 ..a chudatko Matko..toho budem musiet budit ☹

denisenko
29. jún 2009

halo, je tam ešte niekto?
tak aj my sa lučime, dobru noc mamulky

utka
29. jún 2009

Viki už spí 😉. Aspoň raz za uhorský rok tak skoro zaspí...ale nato, že cez obed nespal, aj tak neskoro...
tak dobrú noc spachtošky.
jacka, zajtra držíme päste 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre