Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. feb 2013

@jacka ...aj my veríííííme..... 😀 😀 😀 ..no jo...sestrine prídu v pondelok......veru, mamina bude mať radosť....stále je PN....tak sa už poriadne nudí......

jacka
22. feb 2013

@denisenko 😀 😀 vám tam bude veselo....... 🙂 🙂 🙂 🙂 ......sa potlačíte. 🙂 🙂 🙂 ............to čo je tak dlho?.... ☹ na pn?--....................................

denisenko
22. feb 2013

@jacka ..no už 3/4 roka.....s maličkou týždennou prestávkou.... 😝 😝 ...robili jej jedno rameno...potom druhé....a teraz zas opravovali to prvé....takže tak...a minimálne do Veľkej noci ešte doma bude.... 🙂 ...jááj, u nás je vždy veselo....len tá zmena prostredia....Simonko to stále ťažko rozchádza...... 😔 😔 😔 😔

jacka
22. feb 2013

@denisenko no chuda mamina si užíva ☹ ............už je jej lepšie?
hned som si na neho spomenula.....že ako to prežije drobec ☹ ..............síce je už väčší....už by to mohlo byť lepšie....nie? 😅

denisenko
22. feb 2013

@jacka ....už je to dobre...našťastie.... 😉 ...u Simča vek nehrá žiadnu rolu...aj včera....herec jeden...boli sme u svokry, blahoželať...tak po pol hodinke už bol unavený, upišťaný, len si šúchal očká, ako strašne sa mu dá spať...nič ho nebavilo, len sa ukladal....tak som ho zobrala domov...strčila do postielky, že mu idem spraviť večeru a spať....no si mala vidieť.....pokukal, zbadal že je vo svojom...po únave ani stopy, úsmev od ucha k uchu, a už len to jeho ...ke ke ga ga ke.......plný života.... 😲 😀 😀 😀 😀 a toto mi robí vždy..... 😠 😠 😠 😠

jacka
22. feb 2013

@denisenko jasné herec patrí ku nám do skupiny 😵 😵 😵 😵 😵 ...........................teda beťár riadny...... 😀 😀 😀 .....................ved uvidíte ako bude.......aj deti tam budú tak to hádam prežijete.....pri najhoršom dofrčíte domkov 🙂 🙂 😉

idem sa ja chystať........pre tých moji čertíkov 😵 .............škoda že sneží mohlo to počkať ešte 🙂

denisenko
22. feb 2013

@jacka ..jazdi opatrne.... 🙂

leninka75
22. feb 2013

@aninka29...choroby preskakujú potvory ☹ 😠 ....rýchlo sa vyzdravte!

aninka29
22. feb 2013

a máme infekčnú mononukleózu 😝 😝 😝 😝 ...už mi aj vypísala papier do nemocky,ak by sa jej náhodou zhoršil stav cez víkend..........dúfam,že nieeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

utka
22. feb 2013

@aninka29 juuuuj, to tak rýchlo zistila? Však na to sa berú odbery z krvy...
Tak ja som dopadla celkom dobre. dr. sa dnes zdalo, že tam vidí dievčatko-dve fazuľky. A nevidí žiadnu morfo chybu. Podľa neho je všetko OK. Ale najmúdrejší budeme, keď budeme mať výsledky z amnio. Dobre ste držali päste!

jacka
22. feb 2013

@aninka29 fakt to nejak rýchlo zistili..... 😕 😕 ...........................hlavne nech sa to nezhorší.....

jacka
22. feb 2013

@utka no vidíš.............zbytočne stresuješ................bábo bude o.k.... 😵 😵

jacka
22. feb 2013

@denisenko dakujem ....... 😵 .......nejak ked je takéto počasko tak mi to nie je jedno....odkedy sme skončili v garáde..... 😔 .................Maťko mi v aute vraví...mami ty si sa nebála 😀 😀 😀 opica............. 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

@leninka75 to čo toto??? 😕 😕

denisenko
22. feb 2013

@aninka29 to ako?....ako sa jej to prejavilo?...juj, držkajte sa nech vás ta nemocka minie.....

denisenko
22. feb 2013

@utka teším sa spolu s tebou...potichúúúúčky...dievčatko....by bolo super, že?

jacka
22. feb 2013

@denisenko aspon letty nebude sama...čo má párik.-................................

vraj je to niečo ako angína...vysoké teploty.......ale to sa má zistiť z krvi či je to ono.......

denisenko
22. feb 2013

@jacka ved to....pred dvomi rokmi to robili aj Deniskovi.... 😖 ...našťastie..nemal.... 😉

aninka29
22. feb 2013

presne to isté mala aj Sabka.............tie isté príznaky,aj všetko..tak preto..........ale v pondelok to budem vedieť nie na sto,,ale na milion percent
@utka som rada,že je všetko v poriadku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............

jacka
22. feb 2013

@aninka29 ...nezávidím vám...........sa rýchlo vyliečte.............daj vedieť..........dúfam že neskončíte v nemocke 😔

jacka
22. feb 2013

@denisenko vážne ste aj vy mali podozrenie?........ 😕 😕 ......

@aninka29 Sabka to kedy mala?........... ☹

aninka29
22. feb 2013

@jacka no ja dúfam,že niee..lebo ma už dočista rafne...............v noci ani spať nebudem...budem ju sledovať či sa to nezhoršuje.............ja si už potom asi hodím mašlu 😝 😝 🙄 🙄

aninka29
22. feb 2013

@jacka so Sabkou som ležala týžden pred sviatkami na infekčnom ☹ ,kvôli mononukleoze,aj reakcii na atb....a po sviatkoch na ortopedii s tou nožkou

jacka
22. feb 2013

@aninka29 ved hej spomínala si...... ☹ .......................veru budete mať zlú noc..........daj si ju k sebe spinkať..... ☹ ..........čo jej dala?........len si nič nehádž 😉 .........

aninka29
22. feb 2013

@jacka zinat........uvidíme či zaberie 😝 ...................
už by mohlo byť aj mne trošku lepšie...lebo nevládzem,tá kečka ma príšerne bolí 🙄 🙄 🙄 ...hotový lazaret u nás

jacka
22. feb 2013

@aninka29 Sabka mala tiež zinnat?...............................neboj zaberie.....teda o víkend máte postarané ☹ ..............ty si ešte stále nie fit?.......čo nejdeš k dr.?.............Sabka je zatial zdravá?

aninka29
22. feb 2013

@jacka nie jej dala amoksiklav, a hned na to rovamycin,lebo amoksiklav nezabral....dostala reakciu vraj na amoksiklav.....

aninka29
22. feb 2013

@jacka ja som tiež na atb 😝 ..len nejak nezaberajú 😝 ............Sabka sa drží..ale podla mňa to skolí aj ju,lebo má teraz imunitu takú,že nijakú 😝

jacka
22. feb 2013

musíme sa ísť poobliekať......v školke vonku neboli.........prídeme zas ako snehuliaci 😀 😀 😀 ....
.jááj a učka sa mi .."pochválila" ..že omylom dala Peťkovi lipo cukrík(obsahuj pšeničnu múku)............aby som sa nehnevala.......

jacka
22. feb 2013

@aninka29 aj ty máš atb:........to odkedy?.............atb zaberie na nejaký tretí den....... 😒 ...........................hm tiež si myslím že to aj Sabka schytá 😔 😔 ale radšej nech nie 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre