Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. mar 2013

@denisenko
@jacka ...tomu ako doprajete mužíčkom sa hovorí láska ako hrom 🙂 😀 😀 😀 😀 ..

jacka
7. mar 2013

@leninka75 kukuk 😵 😵

jacka
7. mar 2013

@leninka75 však sa pridaj 😀 😀 😀 😉

denisenko
7. mar 2013

@jacka mrazák je už plný.,...tam sme strčili prasiatko..... 😀 😀 😀 .....ja tiež, ja nič, ja muzikant..... 😀 😀 😀 😀 ...na rúčkach???? a ako to vyzerá????? 😕

denisenko
7. mar 2013

@leninka75 že doprajeme???...raz protestoval....tak som mu navrhla, že si to vymeníme....on bude s ním spať celú noc a ja kludne ráno s oboma v posteli......odvtedy už neprotestuje....... 😀 😀 😀 😀 ...deľba práce..... 😀 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@denisenko tak ho pošli ku nám....jeden mrazák máme volný 😀 😀 😀 😀

najskor ho to svrbelo....v noci si to škrabal.......potom to mal červené.......teraz také pupáčiky maličké .......a tá pokožka je taká.......taká divná....drsná či aká..... ☹ ☹

jacka
7. mar 2013

@denisenko dobrá si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............ 😀 😀 😀 ............................moj muž na to prišiel aj sám 😀 😀 😀 čím viac som ich odhánala tým horšie 😀 😀 😀 .....a ked som prestala....deti ostali 😀 😀

denisenko
7. mar 2013

@jacka ...hmmmm...tak to može byť ono.....má to suché????

jacka
7. mar 2013

@denisenko .........hej.... ☹ ☹ ..........ale ešte to nemá rozškrabané do krvičky.......................... ☹ ☹ ...ani sa mu to nešúpe......

denisenko
7. mar 2013

@jacka minule mi kamoška posielala fotku, čo sa urobilo jej chlapčerkovi...tak starý ako Simčo...a tiež to dali že atopický.... takéto to nemá????

denisenko
7. mar 2013

@jacka ..zle mi to stiahlo....ale možno tam niečo uvidíš....

jacka
7. mar 2013

@denisenko počuj niečo som čítala.........vraj celiatici maju nárok na kúpele?...nevieš?....vraj Bardejov a Turčianske Teplice....... 😅 😅 😅

denisenko
7. mar 2013

@jacka ...noooo...neviem....ale je to možné...... 😕 😕 😕

jacka
7. mar 2013

@denisenko ....to by mohlo byť........ale tie flaky či plugiere nemá.......ked príde domkov tak to odfotím a povieš mi...dobre?

jacka
7. mar 2013

@denisenko ja len že či sestra niečo nespomínala................................popýtam sa dr......ale tá asi figu vie 😝

denisenko
7. mar 2013

@jacka ...dobre...kukneme....Denisko máva vyrážky...alebo len suché červené fľaky...tiež sa mu to nešúpe, ale vidno, že je to suché....ale našťastie..nemáva to až tak ako na tej fotke..... 😒

jacka
7. mar 2013

@denisenko ked on má celu dlaň červenú...........a pupáčiky mám len na prstoch...........

denisenko
7. mar 2013

@jacka nespomínala...oni chodili do Tatier ale to asi ako alergik a nie celiatik...ale možem sa jej spýtať.... 😉

denisenko
7. mar 2013

@jacka ááá...to ma na dlani???....tak to asi skor nejaká reakcia na nejakú chémiu.....

jacka
7. mar 2013

@denisenko to fakt?....padol mi kamen..... 😉 😉 .............................takže nemusím robiť poplach.....:?
si poklad 🙂 😵

jacka
7. mar 2013

@denisenko ty si bola na to gastre?

denisenko
7. mar 2013

@jacka ..nie nebola..... 😒 tu tuším ani gastro nie je, to potom musím do žiliny a ....pojdem, ked bude lepšie počasie.... 😀 😀 ....no...už som sa zmierila s tým, že ten ibalgin na hlavu nezabral....Simčo už pomrnkáva...tak sa lúúúúúčim......ako ho poznám, idem sa hrať na nahánačku..... 😀 😀 😀 najskor ho nahánam ja a potom on mna....po štyroch...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. mar 2013

@jacka ...mne sa tiež niekedy robia také pupáčiky na prstoch a vždy je to z nejakého čistiaceho prípravku...a svrbí ma dlan...može to byť ono....ved uvidíš.....len mu to natri....najlepší je na to ten mastný lipobase...ak nemáš, daj indulonu...nech to má premastené...... 😉

aninka29
7. mar 2013

dobré ráánko 🙂 🙂 🙂
baby dala som foto na fb.................ale neriešte....hanbím sa ešte teraz............ale tak,darček 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
utekám...potom prídem

leninka75
7. mar 2013

@jacka ..ja len tak na pol očka kukám..upratujem konečne 😝 🙂

leninka75
7. mar 2013

@jacka ...Peťko má niečo po ručičkách? 😕

leninka75
7. mar 2013

@aninka29 ..že dobré ránko 😀 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@denisenko dobrá hra.... 😀 😀 😀 kto vydrží dlhšie 😀 😀 😀 😀 .....................................že aké ty máš fajn výhovorky 😀 😀 😀 počasie a tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................mne včera ibalgin tiež nezabral......dala som si fernetík...a šla spať 😀 😀 😀 😀 😉 ........................................

napísala do do poisťovni ohaldom kupelov..................hádam ma nezabijú hned 😅 😅 😀 😀 .........................využijem tento štát a basta...................som sa rozhodla že im nič neodpustím 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@aninka29 že ráno..............................pekne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............tak u nás je už...........obed..vy sa máte na východe.....😀😀.............len deti chýbaju.....idem muža zobudiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@leninka75 neviem čo to má........ale aj tak musím skočiť k dr. pre potraviny........dúfam že fakt len to čo deni písala...na chémiu.... ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre