Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..nesadíš ťahavú fazuľu???......my takú sadíme a vždy ku nej musia ísť palice, aby sa pekne ťahala do výšky 🙂

jacka
8. mar 2013

suseda mi volala že mám poštu v okne................asi zruším schránku................. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
8. mar 2013

@leninka75 no to chápem....

jacka
8. mar 2013

@leninka75 ááááááááááááááááá už mi to došlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

leninka75
8. mar 2013

@jacka..ma nesrď!! 😀 ....tak čo to bolo??.....skrátka nejaká diera a ty pred ňou 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že diera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................ale to už tam Peťko behal....

denisenko
8. mar 2013

@jacka tak Denisko je chudý ako palička...a váži 26 kíl..... 😕 😕 😕 😕 ...ťažké kosti..... 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..čoo?.....pošta v okne??? 😕 .....to čo máte za poštárku?...schránku máte na bráne, či nie?....to je jednoduchšie dať do okna??? 😅 😅

leninka75
8. mar 2013

@denisenko ..tuším medzi našimi detičkami ani taký macko žiadny nie je...len samí kostlivci 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..jasnačka aj Peťko 🙂 ..ale vieš ktorú foto asi myslím? 😉

jacka
8. mar 2013

@leninka75 asi schránku zahodím 😝 😝 😝 ......................................veru žiadny mackovia........aj ked mám pocit že Peťko sa začína približovať......taká gulka je z neho ked ho vyzliekam.... 😉 😉

jacka
8. mar 2013

@leninka75 hej som ju hladala neviem ju nájsť 😝

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..vytiahne sa ti 🙂 ...však nemá byť po kom macko, obaja s mužom ste štíhli 😉

leninka75
8. mar 2013

@jacka..fíha kukáš koľko je hodín??? 😨..ešte pol hoďka a Lilka končí .......a to mám nachystanú autosedačku na vyčistenie 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@leninka75 vieš ako by sa potešil keby si mu to povedela že je štíhli..................až do vesmíru by vošiel😀 😀 😀 😀 😀 ..........................ja viem ...vytiahne......fnuk..... 😉

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@leninka75 fakt .......ani som si to neuvedomila.................... 😝 😝 to aby som sa začala chystať................ 😝 😝 😖

jacka
8. mar 2013

@leninka75 hod ju do práčky 😀 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..žeby?....musím kuknúť ako sa sťahuje tá vec z toho celého 😀 .........som myslela, že ju len tak vlhkou handrou prebehnem, však nie je moc špinavá .....

jacka
8. mar 2013

@leninka75 by si ju potom dala aj naspäť 😉 😉 😀 😀 😉 😉 ...........................hm ...to je ale rýchlejšie......vidíš to ma nikdy nenapadlo .....ja som ich vždy hádzala do práčky.....ale pri tých mojich prasiatka........nie je nikdy čistá 😝 😝

leninka75
8. mar 2013

@jacka ...hádam sa pomaly pôjdem schystať...tak zatiaľ! 🙂 ..dávaj si pozor! 😉

jacka
8. mar 2013

@leninka75 aj ja......budem budem......už aby sme boli doma 🙂

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..pri Lilke musím tiež do práčky keďže grcká v aute a Lolka nie, tak jej je čistá..chcem ju už odložiť, kúpili sme jej väčšiu takú čo sa v nej rovno sedí...v starej bola v poloľahu 😉..už fakt padám 😉

denisenko
8. mar 2013

...táák...polievočka hotová.....čína sa už dusí....ryža na mna kuká z hrnca...jáááj....hladná som...... 😀 😀 😀 😀 😀

som zvedavá, kedy si moja drahá milovaná polovička spomenie, že dnes je MDŽ...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katka1819
8. mar 2013

@denisenko moja drahá polovička mi nachystala na stolíku bombošku a ružičku a zaláskovanú smsku v mobile 😀 a môj Matulo má 1 rok a 4 mesiace a má 13 kg tak tiež parádne posilujem 😉 a Peťko je taký patíček má 20 kg
@jacka aj u nás takto funguje pošta 😅 alebo to hodí za bránku prší neprší by ťa....no čo k tomu dodať 😒

jacka
8. mar 2013

juj to je den,......................na nervy.............radšej ani päty nevytiahnuť.............v aute sa mi šmykla noha na pedále......nedala sa mi zaradiť trojka......pol cesty som šla na ručnej...............potom som uvidela takého milého uja....držal v rukách narcis.... 😵 😵 😵 až sa mi slzy nahrnuli do očí..........a už sa mi hádam nič nestane.............omyl....idem pre Peťka.....v skrine pokakané veci.....tiež to mohli dať do sáčku..............potom mu vravím neutekaj do auta...ideme pre Maťka.....tak vošiel do jeho tr.....Maťko vyšiel...Peťko ušiel......čoby vyletel a bežal......ja za ním........a rovno letím na zem..........špinavá ako prasa.....na rifloch diera......................potom dlho nič......asi 1Omin...........pred domom ked stojím aby som si zacúvala do dvora stála stará tetka......čakám kedy sa aspon pohne......................ale nie stojí tam korka..........zamnou už auto....šofer na mna ťuk ťuk..........konečne sa pohla........tak som si šla otvoriť bránu...............odtial mi zdrhol pes.....ale tak že akoby mal krídla...............deti si stiahli okno iba na pol tela vykúkali ........................von.......do dvora som zašla na druhý pokus..............napálená ako čert.......................som letela do záhrady hladať psa......deti sa zatial vyhrali v blate..............ešteže nám funkčnú práčku....................................................... 😀 😀 😀 ........................ani som netušila čo sa za takú krátku chvilu dá stihnuť 😝 😝 😝 😀 😀 😀 .....................................som vedela že nemám ísť pre nich 😀 😀 😀

katka1819
8. mar 2013

@jacka mooooooja a to ešte deň zďaleka neskončil 😀 tak dúfam že už bude všetko v pohodičkeeeee 😉 si si užila teda "srandy"

denisenko
8. mar 2013

@jacka ....nehnevaj sa na mna.....ale...ja som sa musela smiať...... 😀 😀 😀 joooj, prepáč moja....mne sa takto v poslednej dobe darí bežne...ulej si fernetíku, vylož nohy na stol a bude to dobrééé..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
8. mar 2013

...som sa najviac smiala na tej "korke" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2013

...som sa dneska prekonala....umyla kupelku, WC, schodisko...navarila, upratala..... 🙂 🙂 🙂 ..odignorovala som Simčove neustále pišťanie a šla radšej makať....a on nakoniec zaspinkal...plačko moj.....macocha som.....ale v rámci duševného zdravia..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre