Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. mar 2013

niekto tu už na mne veeeelmi mrzko pozerá 😝 😀 😀 😀

jacka
15. mar 2013

@denisenko dobrú nocku.....pekné sníčky 😵 😵 😵

denisenko
15. mar 2013

@jacka ..práve som s ním volala...tak príde asi okolo polnoci... 😔 😔 😔 že ma zobudí.... 🙂 🙂 🙂 ..ale ešte chvílku tu ostanem..... 😉

denisenko
15. mar 2013

@jacka ......dobrú nocku 😵

denisenko
16. mar 2013

Dobre ránko😉

katka1819
16. mar 2013

Peknéééé ráááánečko sa praje 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2013

ahojte............ 😎 😎 😎 😎 😎

@denisenko ....keby som vedela že prídeš.......večer tak ostanem.................. 😵 😵 drahý ťa zobudil? 🙂 🙂

jacka
16. mar 2013

@denisenko
@katka1819 vy nemožete spávať??? v sobotu???....... 😀 😀 😀

katka1819
16. mar 2013

@jacka mala som romantikuš zobudenie od maželíka o 4.30 ráno 😀 😀 😀 a už sa mi nechcelo potom spinať 😉

denisenko
16. mar 2013

@katka1819 romantika?....veru, niet nad ranné romantické prebudenie.... 😉 😉 😉
@jacka ..ja by som aj mohla spať....ale moje deti nemožu...... 😠 😠 😠 ...zobudil, zobudil.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
16. mar 2013

..ako je tam krááásne...slniečko svieti.... 😉 😉 😉 😉 len ten sneh zas..... 😝 😝 😝 ..polievočka sa už varí, fašírky voňajú.....zas sa obžeriem.... 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2013

@katka1819 dalšia romatička..........len ja nejak vykúkam z radu 😀 😀 😝 😉

@denisenko ......to už aj na zajtra varíš?.........takže dalšie polienko 😵 😀 😉 ...................aj tu je kráááásne.....len ten vetrisko.....fúúúj sme sa museli z vonku vrátiť......čo mali deti až slzy v očiach.......tak sme ostali len na dvore 😝 😝 ....................ale aspon som periny prezliekla 😀 😀

denisenko
16. mar 2013

@jacka ..u nás dneska takmer nefúka...len Denisko boil na dvore a prišiel totálne namrznutý...... 😀 😀 😀 😀 ..na zajtra...len polievka...ak ostane.... 😀 😀 😀 😀 ale fašírky s prívarkom asi nezostanú.... 😀 😀 😀 😀 zajtra...dala by som si segedíííííín....... 🙂 🙂 🙂 ...toľko polien....od zimy v tom kotli isto neumriem..... 😀 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2013

@denisenko teda tak tu riadne fučí......brrr....som zas vymrzla.......dnu som citíla ako sa rozmrazujem 😝 😝 .............................robievaš prívarok?,...aký,..ja som to ešte nikdy nerobila 😅 😅 .................................................ved to tie polienka.... 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2013

@denisenko neviem kto nám poslal severný vetrisko 😝 😀 😀 😉 😉

denisenko
16. mar 2013

@jacka .....aa...odhalila si ma....som myslela, že ked nemáte...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...prívarok...robím zemiakový.....niečo na spôsobzemiaky na kyslo....len viac zemiakov a husté....moji chlopi to majú radi...ale len s fašírkami..... 🙂 🙂 🙂 ...ten pocit...rozmrazovania...dobre poznám.....človek je rád, že je vnútri... 😠

jacka
16. mar 2013

@denisenko ...........odhalila ...sama si sa priznala 😀 😀 😀..........................................ja som ešte prívarok nerobila......mám obavy či by som to len sama nejedla........ale zas ked nevyskúšam............. 😉 ....................pekne si to napísala........je rád doma............... 🙂 .........za okno fajne ....výjdeš von .....a.....infarkt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 🙂 ..................................................................................bodky dáva,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,peťko............................................................................................................................................... 😵 ...

denisenko
16. mar 2013

@jacka ...Peťko je šikulko...................... 😉 táák..Simonko už v posteli...Denisko práve vylieza z vane...aspon myslím.... 😀 😀 😀 dneska zas idem experimentovať...miesto večernej kaše, dala som Simonkovi normálne mlieko....ale stiahol plnú fľašku...prvý krát v živote...som zvedavá, či bude lepšie spať..... 🙄 🙄

katka1819
16. mar 2013

čAfCe MrAfCe 😀

jacka
16. mar 2013

@denisenko ale ako sa mi zle písalo 😀 😀 😀 ..................sa máš jeden odpanutý....... 😉 .............tak to som aj ja zvedavá či potiahne celú noc 🙂 🙂 -------------------..............................Peťko ešte maluje....Maťko sa hrá človeče.....ale pojde skor.......Maťko už vravel že je unavený.......nech si oddýchne......me 😀 😀 😀

denisenko
16. mar 2013

@jacka Peťko maluje??..a čo pekné?...a ským potom hrá Maťko? s tatinom??.... 😕 ..náš išiel zas na noc do práce...už na to nemám slov..... 😔 😔 😔 😔
@katka1819 ....tebe je nejako veselo.... 😀 😀 😀

denisenko
16. mar 2013

...jááj...svokra moja..... 🙂 🙂 🙂 ..práve rozmýšlam, že čo si schrumkám na večeru...a ona mi doniesla práve dopečenú pizzu..... 😉 😉 😉

denisenko
16. mar 2013

@letty86 vidíííííííím,.................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
16. mar 2013

ahojte 😉
@jacka viki má chytené aj priedušky, matkovi zatial atb nedávam, hlavne soplíkuje

letty86
16. mar 2013

@denisenko 😀 ...aká dobrá a chutná svokruša 😵 ...my sme mali na obed pizzu 😵 boli sme s manzelom na nákupe, tak sme si objednali pizzu..som dnes nevarila 😵 😵 😵 😵 iba vajíčkovú polievku

denisenko
16. mar 2013

@letty86 ..no vidíš....ja som si ani neobjednala.... 😀 😀 😀 😀 čo ste boli kupovať?...či len bežne??

denisenko
16. mar 2013

@letty86 jááj...bacily...preč, preč...... 😔 😔 😔

letty86
16. mar 2013

@denisenko kupili sme stol do kuchyne....náš posuvame svokre, potrebovali sme mensí...vy už spíte?...moji si tu spievajú....také výšky mi tu viki dáva 😕 😀 a slová vymýsla a melódiu tiež 😅

jacka
16. mar 2013

@letty86 ahoj.................priedušky....?...... ☹ ☹ ........tak nech to Maťko nechytí........................rýchlo sa vyliečte 😉
aj aj som robila vajíčkovú...........len škoda že my si pizzu objednať nemožeme.................musím aj ja urobiť.........akú ste si dali?

@denisenko ty máš akú dobrú svokru.--,,,...........................možem závidieť 😉 ...............v dobrom 🙂

letty86
16. mar 2013

@jacka vikuška už týzden kaslala, som si vravela, že ju poliečim sama, že nebudem hned behať k mudre 😖
tatik mal sedliacku a ja s detmi, ani neviem aký speci názov mala....ale len sunka, syr, kukurica...iné už nechcú...ja som si doma ešte fukla olivy 😵 a keby bolo na mne, tak ešte huby by mohli byť...a robievaš z tej speci múky?

my zajtra ideme k svokruši....manzel má volno, vikus je aj tak doma....tak sa premiestnime...trošku zmeny

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre