Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 .....Deniskovi bolo treba 2 kurzy kým ponoril hlavu pod vodu.....a ppoviem ti, keby mu niekto povedal, že je posera, tak ho viac na plaváren nedostaneme.... 😀 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@leninka75 super.... 😵 😵 😵 😵 máš doma superstar....ani o tom nevieš 😉 😉 ....................dalšia hrdá mamina...... 😵 😵 😵

jacka
26. mar 2013

@denisenko 😀 😀 ....to fakt by nešiel?....a vie plávať?...naučili ho tam?................................čože sa stalo že sa mu nechce učiť?.......

denisenko
26. mar 2013

@jacka ...u nás sa už začalo sopliť vo veľkom....a to dúfam, že Simčo to nejako ustojí...nás čaká zajtra očkovanie.....

denisenko
26. mar 2013

@jacka on je urážlivý a strašne.....hej...plávať už vie....len sa musí zdokonaliť...ked bude teplejšie tak chceme ísť zas na kurz.....veru, na plavárni je voda studená...vždy tam drkoce zubami.... 😝

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ......ani od Peťa si nedá povedať?:.....

denisenko
26. mar 2013

...a ešte vám poviem, čo sa mi včera stalo a už fakt idem... 🙂 ...pýtala som si v autobuse lístok, že : do Žiliny poprosím...a šofér: študentský????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 ... 😀 😀 😀 😀 😀 u nás som generálom so železnými pravidlami a zásadami ja.... 😝 😝 😝 😝

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..však toto ☹ ...toho sa aj ja bojím ☹ ..ale čo už dali sme sa na to tak buď alebo 😒 ....ale nie som 2x nadšená....kurz má 10 hodín, 2x za týždeň po hodine..celkovo je to 6 týždňov...

jacka
26. mar 2013

@denisenko no tak to neviem či ho budu očkovať..........dieťa má byť zdravé.........ved uvidíte..... 🙂 ...............................urážlivý?..........doma mám takého......len na neho škaredo kuk a je to.... 😀 😀 😀 mne je to také smiešne 😀 😀 😀 🙂

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..to vieš, že som pyšná 😵 😵 😵 😵 ......aj mi slzičky vyhŕkli 😔

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ..Lilina je poserko tak medzi nami dievčatami, tak psssssst 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@leninka75 tiež pravda............ved hádam už bude lepšie počasie tak sa to bude dať...................no a tá studená voda...brrr...chudence deti...... ☹ ☹ ☹ .............kolko st. má?

jacka
26. mar 2013

@leninka75 verím ti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....by som aj ja rumázgala 🙂 🙂

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ........jemineky to si ho amla hneď zobrať na panáka 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 ....to poteší, zlatý šofér!!! 😵 😵 😵 😵

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ..juj toto šéfovanie doma dôverne poznám 😝 .....vieš aká som z toho koľkokrát už unavená ☹ .......takže ťa chápem, ak si už z toho aj na prášky......občas by som tak potrebovala, aby za mňa niekto rozhodoval, riešil veci okolo detí...atď ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 ..a kto by to potom odšoféroval????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 .....presne...na prášky..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

leninka75
26. mar 2013

@jacka ....aj ja sa spolieham na oteplenie 😉 ......voda má okolo 23 st......keď si predstavím, že vonku v bazéne mávame viec, tak brrrr 😝 😝

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ..všetci vystúpi, prestúpiť a basta 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@denisenko zlatý šofér......ty večne mladá 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 ............................doma si sa pochválila 🙂 🙂

jacka
26. mar 2013

rozmýšlam....že sa pojdem s Peťkom trošku prejsť....kuknuť kačičky.....a Maťka nechám doma......aspon na chvilu.......len neviem či to prežijem 😅 😅 😅 čo myslíte?....mám nemám....

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..........ťažko poradiť 😔 ......ja občas nechávam Lilku samú doma, keď potrebujem odskočiť do obchodu alebo na poštu......najdlhšie bola sama cca 30 min.......ale ona je kľudná, nevymýšľa, kuká telku alebo hrá na PC.......už som aj Lolku raz nechala samotnú ale toma videla z okna ..prišiel kuriér a musela som utekať ku bráne, bola kosa a nechcelo sa mi Lolku obliekať......

leninka75
26. mar 2013

..idem robiť palacinky...

jacka
26. mar 2013

@leninka75 neviem čo urobiť........vyskušam či vobec bude chcieť..... 😝 .............aj tak sneží...... 😠 😠 😠

jacka
26. mar 2013

@leninka75 ja ryžový nákyp robím.... 😉 ...Peťkovi rezance s makom 😝

denisenko
26. mar 2013

@jacka kto či to prežije? ty či Maťko sám doma??? 😉 😉 😉

denisenko
26. mar 2013

..ideme aj my von....do toho hnusu...ale nákup sa sám nedonesie a moj drahý je v prááááci.... 😠

jacka
26. mar 2013

@denisenko no ja 😀 😀 😀 😀 ....a tento domisko 😀 😀 😀 😀 .......................................Maťko ten asi nie...ale zapnem mu pc... 😅

leninka75
26. mar 2013

@jacka .....mladí páni sa majú dobre pri tebe 😵 😵 😵....každý dostane čo mu chutí 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre