Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2013

@jacka Denisko práve dofičal..a tatík je v práci...takže hor sa do úloh... 😉

jacka
26. mar 2013

@denisenko no super......tak si si velmi neoddýchla.....

denisenko
26. mar 2013

@jacka asponže nemajú úlohu ...a zajtra skrátene vyučko...a potom už asi prázdniny... 🙂 ..tak ideme pomaly vyhádzať bordel z jeho izby.... 😠 😠 😠 😠 ......nervičky som obalila do horkej študentskej pečate a hor sa do práce.... 😀 ..ááá.....dakujem Ti 😵 😵 😵 😵

jacka
26. mar 2013

@denisenko potom mi to vrátiš 😵 😵 😉 😉 😉 😉
dobrá si........škoda len že nie som nasladké...... 😉 ........... 🙂 .........................aj niekam idete cez prázdniny?....................čo ideš vyhadzovať?

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ..si dobrá s teplotou ideš makať 😕

@jacka................uuuuuuuuuuuuuž 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. mar 2013

@denisenko .....muž vybral CANON PIXMA MG3250........ja sa tomu nerozumiem, tak neviem....

jacka
26. mar 2013

@leninka75 pozde..... ☹ 😉 ...už len zajtra 😉

jacka
26. mar 2013

@leninka75 ak tomuto sa ani ja nerozumiem.... 😔

jacka
26. mar 2013

zas sneží..... 😝 😝 Peťko nechce ani von už bez Maťka.,.......škoda ☹

utka
26. mar 2013

@denisenko, to máš asi horúčku pred skúškami z nervov, či?
Ja som si ako dobre pospala. Ani sa mi nechce do tej kosy po Vikiho...brrrr...

denisenko
26. mar 2013

...paráda...detská izba vyprataná...dve vrecia bordela skočili v koši...3 škatule s hračkami na povale a možeme robiť bordel dalej.... 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2013

@jacka že čo vyhadzujem???..robotov z kartonov, papiere, obrázky, rakety z roliek od toaleťáku...kamienky, gaštanky a podobné bordele.....zničerné fixky, pastelky a ked ma nahnevajú, tak aj ich dvoch.... 😀 😀 😀 😀 teraz to musím riešiť úplne inak, pretože Simonko všade dočiahne a lego a podobne..puzzle. klinčeky....všetko treba niekam spratať...už som lovila z jeho pusy hádam všetko.... 😝 😝 😝

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 noo....nepoznáám...ale kuknem na googli 😉

denisenko
26. mar 2013

@utka ...vieš čo?..tentokrát už ani stres nemám..nejako to beriem tak, že hop alebo trop...iná možnosť nie je....

letty86
26. mar 2013

ahojte
@jacka kuk 😉 ...aj včera som urobila, ale iba taký tichý...som nejaká bez energie a ráno sa budím s bolestou hlavy....ale potom to rozchodím 😕 ...možno je to počasím...na niečo sa musím vyhovoriť 🙂
@denisenko držím ti palce...silno presilno.....nech máš šťastie na polišov 😉
@leninka75 včera som bola na magistráte....cez týzden k nám nosili výmer dane za byt....ale neboli sme doma...tak sme už museli íst osobne pre to....tak som sa trošku potulala a fajnovo vymrzla

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ..to si pekne vypratala 🙂 .....Denisko neprotestoval?.......ja takéto veci musím tajne...lebo Lilka potom vyberá z koša 😀 😀 😀 😀 ......Simko zbodne čo vidí ☹ .....by som z toho mala riadne nervy ☹ .......

leninka75
26. mar 2013

@letty86 ....tá bolesť hlavy určite súvisí s počasím 😝 ..mňa bežne nebolieva, ale teraz ma už od minulého týždňa tak "lajt" pobolieva......nie ej to na tabl., ale je to nepríjemné 😝 😝 ☹ ☹ ☹

leninka75
26. mar 2013

@letty86 ...a tebe je ako??.....už trošku lepšie, či stále zlé myšlieny? ☹ ........a Vikinka je už úplne fit?

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ..zajtra sa držkaj, budeme ti silno držať palčeky 🙂 ...kašli na polišov, nestresuj sa, poriadne vytáčaj hlavu 😉 .........a cítim v kostiach, že zajtra to už bude 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ..tak my sme potom zle vyberali to multifunkčné 😔 ...sme vyberali podľa ceny, aby nebolo príliš drahé...toto stálo cca 50 E a má wifi......to sa nám zdalo fajn.....teda mužovi 😀 😀 😀

letty86
26. mar 2013

@leninka75 vikinka dnes nebola v skole...ráno ju bolelo bruško...ale o 5 minut, ked bolo jasné, že už nepojde do skoly, tak už bola fit 😕 tak neviem, čo to bolo 😔
je mi primerane veku 😀

leninka75
26. mar 2013

..tuším sa ma dnes ani poobede nezbavíte 😀 😀 😀 😀 .....na dvore kopa dreva..počítam, že muž to pôjde s otcom spratovať, aby sa dalo normálne prechádzať.....nie preliezať po drevách 😀 😀 😀

leninka75
26. mar 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 ........že primerane veku 😀 😀 😀 😀 ...ty si teda číslo 😀 😀 😀 😀 ...nemala Viki nejaký zlý zážitok v škole?....

letty86
26. mar 2013

@leninka75 som rada, že sa nepýtaš, ako to je, premerane veku...neviem, čo by som zo seba dostala 😀
včera ju účka trošku sfukla...som jej hovorila, nech povie, že sme neboli doma,ale u babky, že si písanie dokončí...lebo ten zosit ostal v škole...tak povedala, že sme boli u babky, ale učka vie, že máme babku tu v ke tak vraj mal príst niekto z rodiny.... a moja babula už nepovedala, že sme boli mimo ke 😝 ...ale neviem, či to je tým....som sa jej pýtala, že či niečo v skole...vraj nie....moj muž by ju dal do školy aj tak 😝 ...vraj by ju to prečlo....tak som potom počúvala...no vidííís, mohla ísť 😝

leninka75
26. mar 2013

@letty86 ...........to vieš nepýtala som sa 😉 ...ja sa cítim, tak na niečo okolo 20-tky 😀 😀 😀 😀....tak predpokladám, že sa tak musia cítiť všetci čo sú v podobnej vekovej kategórii ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀............
...juj tí chlapi 😅 .........mňa tiež Lilina na všeličo "ukecá" 😀........... občas by som potrebovala byť taký "tvrďas" 😉 ako naši drahí ..........

leninka75
26. mar 2013

@letty86 ..a Maťko čo nové?......už viacej rozpráva? 🙂

letty86
26. mar 2013

@leninka75 také tie svoje rečičky matko dáva....ale viacej...hádam sa to už rozbehne...už čakám, kedy pokecáme a ništ

leninka75
26. mar 2013

@letty86 .....aj to bude, neboj 🙂 😉 ......potom sa mu zasa pusa nezastaví 😀 😀 😀 .......naše baby sú najukecanejšie, keď potrebujeme s mužom niečo prediskutovať 😠...vtedy majú toľko rečí 😠 😠 😠 😝 😝 😝........

utka
26. mar 2013

Tak Viktor dnes prišiel zo školy totál soplavý a navyše v žiackej knižke trojka z odpisu a dvojka z matematiky... ☹.

utka
26. mar 2013

@denisenko tak super, že nemáš stres. Neboj, teraz to už dáš... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre