Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2013

ahojte......

vyzerá to tak že sme prežili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............horšie to vyzerá s mužom............ 😀 😀 😀 😀 ........50 na 50 😀 😀 😉 ........................chalni v školke.......ja idem variť.............vonku prší....jupí 😝 😠

leninka75
3. apr 2013

ránečko!!........ 😝 😝 😝 😝

@denisenko......ja som myslela, že dojedanie platí pre dospelákov 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 .................

@jacka ....ahoj!! 🙂 🙂 🙂 ...........vidím tu nejakú škodoradosť 😀 😀 😀 😀 😀 ..................

leninka75
3. apr 2013

@jacka ..chcelo sa deťom??:......mne Lilina síce ráno tvrdila, že je v pohode 😅 ......ale najskôr ešte doma vyvrátila raňajky a potom v škole sa rozplakala ☹ ☹ 😖 😖 😖 😒 😒 😝 😝 😝 ...............to som zvedavá koľko si toho zasa odplače poobede na plávaní 😝 😝 😝

leninka75
3. apr 2013

@jacka ..a čo dobré varíš????..........len mi nepovedz, že kombinuješ zvyšky 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2013

@leninka75 dobre vidíš.....máš orlí zrak 😀 😀 😀 ......................chcelo tešili sa týžden doma zavretý to je na hlavu............................nie nie zvyšky nemám muž to včera zjedol............... 😠 😠 ............žemlovku........a hrachovu plievku 😉

utka
3. apr 2013

Dobré ránko...
Mňa dnes zase čaká zubár. A to počasie. Asi pôjdem busom, lebo zase budem nerváčiť kvôli parkovaniu.
@jacka tak chalani sú už OK? A čo je manželíkovi? A vraj si aj ty bola chorá... 😕
@leninka75 to Lilka máva takéto stavy? Ufff...chúďatko, snáď ju to rýchlo prejde...

leninka75
3. apr 2013

@utka ..to ideš zasa s tým "prázdninovým" zubom??? ........u vás sneží, či prší????.....veru Lilka je takáto od narodenia ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 .............niekdy ma to vytočí, niekedy je mi z toho smutno, podľa nálady.........

leninka75
3. apr 2013

@jacka ......milujúca manželka 😀 😀 😀 😀 ........dobrotu varíš 😵 ...ja chcem zajtra hŕstkovú, ešte som nerobila, tak som zvedavá, či mu ju zjedia 😕 .......ty ju robievaš?.....

utka
3. apr 2013

@leninka75 veru s tým. Ale dnes by mi mal dať už vložku. Fúka a padá sneh s dažďom ☹. Aj mne by bolo asi skôr ľúto, keby bol Viki taký ☹.

jacka
3. apr 2013

@utka brrr zubár.....radšej rodiť.........................všetci sme niečo schytali...teploty cez 38......sradna....ale tento pacient bude asi najhorší 😅 😅 ...................

@leninka75 hrstkovú.....?.........neexituje.....nezjedia ani fazulovú ani šošovicou...nejdem ja riskovať že to budem sama jesť 😝 ..................však dobehni,,,,,,.................len som nejaká vygumovaná....som to naopak poukladala....ale nevadí..aj tak sa to rpemieša 😀 😀

jacka
3. apr 2013

@utka kedy ideš k zubárovi?.............muž nechodí autom?

leninka75
3. apr 2013

@utka ...počasie pod psa všade na SK 😝 😝 😝 ......inak dievča tebe to tehuľkovanie strašne rýchlo beží 😕 .......kukám, že už 26 tt....ešte si pamätám ako sa ti veľmi nechcelo na PN, že čo budeš celé dni robiť 😉 .......

leninka75
3. apr 2013

@jacka 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...ako si to poukladala??? 😅 😅 😅 😅 ......to sú ešte dozvuky choroby u teba 😉 .......a nevieš či sa "hŕstka" namáča ako keď sa varia strukoviny?

jacka
3. apr 2013

@leninka75 namoč........budeš to mať rýchlejšie 🙂 .....................no žemle.....jablká a tvaroh........žemle.......a malo byť naopak....tvaroh a jablká...........nevadí 😅 😅 ................................dik za také dozvuky 😝 😀 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2013

@leninka75 veru letí jej to 😵 😵 😵

jacka
3. apr 2013

muž má aký dobrý spánok.....ja tu bucham trieskam.....a on si chrápe na gauči....................teda......aj ja chcem 😝 😀 😀

leninka75
3. apr 2013

@jacka .....to vieš, chlap sa nezobudí na každé šuchnutie v postieľke 😒 ...takže nejaké buchoty ho isto nezobudia.......ale začni sa rehliť a máš ho hore 😀 😀 😀 😀 .........bude zvedavý, že prečo 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2013

@leninka75 pravdu máš ako vždy 🙂 ......................................zobudilho mobil...........ani som sa namáhať nemusela 😀 😀 😀

leninka75
3. apr 2013

@jacka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ......mne už nejako pohrabkáva z toho počasia....chodím kukať každú polhodinu z balkóna či už je vonku lepšie 😝 😝 😝 😝 😝 ............

denisenko
3. apr 2013

ahojte... 😉 ja až teraz...blbol net...sakra...nestačí že je počasie blbé???? 😔 😔 😔 a inak...zavárame jablká..... 😀 😀 😀 sa nám v lete nechcelo..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. apr 2013

@jacka jééj...super....žijete... 🙂 ..muži..... 😀 😀 😀 a už asi dobre, ked ste v školke.... 😉
@leninka75 Lilku niečo muselo poriadne zobrať....uf....nezávidím...som si toto užila s Niskom v školke..... 😔 😔 😔 ale pomohol psychologický ťah....dávala som mu pár krát cocculine a kedže je to tabletka, aby ti nebolo zle, tak jednoducho potom už muselo byť dobre....a vieš, že zabralo?
@utka k zubárovi???....nejdééééém.....fakt radšej rodiť.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. apr 2013

@denisenko ..........čo nestihneš v lete, cez zimu dobehneš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....ako ich robíte?....strúhané???..či na štvrťky??? ....

leninka75
3. apr 2013

@denisenko .......my s tým bojujeme už 6 rokov ☹ ☹ ☹ ........má dobré obdobia a horšie obdobia ☹ ☹ .....ale veľakrát mám pocit, že tých horších je viac ☹ ☹ ☹ ☹ .......pri mojej veselej povahe ma to plakanie strašne ubíja ☹ ......každý hovorí, že z toho vyrastie..........nevyrastie.....toto je základná a dominantná črta jej povahy......časom sa to naučí lepšie ovládať.....ale navždy to v nej bude ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
3. apr 2013

...pôjdem ja pre dieťa..potom rýchlo úlohy ......a šup do PB na plávanie...čiže ďalšia fáza dnešných plačov 😝 😝 😝 😝 :-

denisenko
3. apr 2013

@leninka75 ..myslíš???...no, Ty ju poznáš najlepšie.... 🙂 ....strúhané.... 😉 😉 😉

utka
3. apr 2013

Ahojteee...
Prišla som k zubníkovi a mal asi hodinu sklz, takže miesto 10:30 som šla dnu o 11:30. Vyčistil mi to a dal vložku. O týždeň zase. Ale mne sa ten chlap nezdal. On bol podľa mňa opitý...už sa mi to raz stalo, ale dávno ☹.
@leninka75 veru, letí to. Už som v 26tt. Ale ja sa len teším. Však vieš, keď stále behám po nejakých lekároch, tak sa ani nudiť nestíham.
@jacka muž chodí na slúžobnom aute, takže ja mám naše doma. Či ako si to myslela, či nechodí autom???
Zajtra idem zase na diabetológiu, som zvedavá...

utka
3. apr 2013

Teraz som pozerala tie moje výsledky. Tak normálna hodnota je do 7,8 a ja som mala 7,92...Som zvedavá, koľko budem mať zajtra...

katka1819
3. apr 2013

čafce dnes som tu často ale riešim tu jednu kozu s prepáčením čo mi poslala bodýnka v hroznom stave a ešte k tomu iné veľkosti ako som kupovala ....no čo vám poviem 😀 napíšem 😉

utka
3. apr 2013

@katka1819 ahoj...čítala som, otras niektoré predávajúce...a dík za hodnotenie 😉

denisenko
3. apr 2013

@katka1819 aj ja som to čítala....teda...mne sa ešte nestalo..klop,klop,klop....ale isto jej to neposielaj skor, ako ti nevráti peniaze... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre