Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. apr 2013

@utka a to nie je tvoj zubár?...či ako?

jacka
3. apr 2013

@leninka75 aspon si každú pol hodku na vzduchu 😀 😀 😀
@denisenko aj ty radšej rodiť 😀 😀 😀 😀 ....................dobre ešte maju kašel.... 😅 😅 uvidím čo na to učky doktorky povedia 😝 😀 😀 😀 ...................................niežeby ste v zime pekne pred tv priberali......ale nie vy musíte zavárať 😀 😀 😀 😀 😉
@utka no paráda.........to rýchlo preč 😝 ....................tak som to myslela 🙂 🙂 ......................to som aj ja zvedavá na tie výsledky.........to si fakt na hranici 🙂 🙂

jacka
3. apr 2013

@katka1819 poteší že? 😝 😝

jacka
3. apr 2013

nejak im tá kalamita s počasím nevyšla..........našťastie 🙂 🙂

denisenko
3. apr 2013

@jacka ...a to si si ešte nevšimla, že my sme opačný??????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..no...čo vraveli učky v školke??? 😕 a muž ako????...žije ešte??? 😀 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2013

@denisenko však všimla.....vytrčate z radu......a celkom slušne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2013

@denisenko učky zatial nič..........ešte maju dva dni 😀 😀 😀 ................muž ten sa dopuje ..........potí..........a leží.......a lezu po nom deti 😅 😅 😔 😀 😀.........................jááj a mutuje....😀

denisenko
3. apr 2013

@jacka ..čo sa vracia do puberty????? 😀 😀 😀 😀 😀

utka
3. apr 2013
jacka
3. apr 2013

@denisenko už by bolo načase....hádam aj rozum príde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................teda nič v zlom 🙂 😉 😉

utka
3. apr 2013

@denisenko je to môj zubár...
@jacka raz som to zažila asi pred 2.rokmi, potom pokoj a dnes zase...

denisenko
3. apr 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no neviem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. apr 2013

@utka ..aháá...teda to poteší..... 😝 😝 😝 ja som ešte na strednej škole bola u školskej zubárky....prvý a posledný krát...opitá na mol...miesto do zubu mi zavrtala do jazyka......krava 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
3. apr 2013
utka
3. apr 2013

@denisenko tento bol na podiv celkom jemný a robotu vnímal...ale divne rozprával-mrmlal a stále sa pýtal to isté...

denisenko
3. apr 2013

žienky...naši susedia sa tu pravidelne pretrčajú, že kto má akú super výzdobu....akože..inak sú priatelia, ale to poznáte...ked m áš ty, tak aj ja a ešte viac..... 😀 😀 😀 tak tento rok sú v kurze na veľkú noc narcisy..... 😀 😀 a svokra sa rozhodla, že ich všetkých tromfne..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...nééé..len recesia...ale sme sa narehlili všetci.....

utka
3. apr 2013

@denisenko supeeeer!!!

jacka
3. apr 2013

@denisenko paráda 😵 😵 😵 😵

jacka
3. apr 2013

@denisenko prosím ťa neber mi iluzie.......................však už má na to vek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. apr 2013

@jacka .....ja ti nechcem nič brať.... 😀 😀 😀 😀 ...len ťa uvádzam do reality..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. apr 2013

...no....všetko naopak.....Simonko už hodinku spí.... 😠 😠 😠 😠 😠

katka1819
3. apr 2013

@utka super foto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2013

@denisenko bud rada že spinká 😵 😵 😵

ja radšej ružove škule 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. apr 2013

@jacka už pred pol hodinkou mi ho niekto zobudil...hááádaj.... 😝 😝 😝 ...jen rúžova to musí být........ 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2013

@denisenko ........ani nemusím že?....... ☹ 😔 ................................rúžová musí bejt 😀 😀 😀 😀..................ako by Maťko povedal.....dievčatá maju radi rúžovú chlapci modrú.....😀

denisenko
3. apr 2013

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ešteže máme tie deti......konečne nám to niekto dokáže polopatisticky vysvetliť..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. apr 2013

@denisenko že 😀 😀 😀 😀 😀 .............................vrelá vdaka za ne 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
3. apr 2013

ahojte 😉
sme doma...boli sme totiž preč....vikuš si predlžila prazdiny...už sme všetci vykupaní, podaktorí naučení 😅
ako ste sa mali?

letty86
3. apr 2013

som sa vykecala 😅 mozem ist spať 😉 😔

denisenko
3. apr 2013

@letty86 ahoj... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre