Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

a jéééje...čo som našla..... xi,xi,xi....

https://www.youtube.com/watch?v=WDAAp9jwovI
jacka
9. apr 2013

@leninka75 že medzi ludmi......... 😀 😀 😉 pokial budem bývať vo Zv tak ludí nestretnem 😝

jacka
9. apr 2013

@denisenko dobré......teda hocičo ja tam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
9. apr 2013

@jacka včera na Exprese celý den hlásili cestárov medzi ZV a DT....to boli tí vaši???? 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

@jacka si si to pustila???.....to bol moj ujo inštruktor.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko ano to boli oni.................včera som kuk že čo urobili........zasypali tam štrk či čo......ani záplatu tam nedali..... 😀 😀 😀 jááááj slovenskooooooo 😝 😝 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenkoh ej pustila .....sympoš chlap........ 🙂 😉 trošku starší ale ja tiež nie som mladica....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

@jacka ....a vieš aký je drahý štrrrrrk?????? 😀 😀 😀 😀 😀 ....ved si musia nechať prácu aj na dalšie dni..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

@jacka ....my sme stále mladé.....to len chlapi stárnu.......my dozrievame..... 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
9. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 neviem ale zišiel by sa nám .....domov pod auto namiesto blata..... 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko ako víno.................. 🙂 🙂 máš moje sympatie 😵 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko čo chodím pre deti do školky tam tam je mesiac strhnutý koberec.....a nič sa tam nedeje.........asi si myslia že ešte nasneží 😀 😀 😀 😝

denisenko
9. apr 2013

@jacka ....no...aj nám by sa zišiel..ked sa to počasie trošku spamätá, chceli by sme robiť nejaký prístrešok na autá....garáž nehrozí, tak aspon tak....ale ked som zistovala,kolko by vyšla len nejaká konštrukcia....ako...fakt, neviem, kde žijem..... 😔 😔 😔 😔 😔 ...za pekné modré oči to nebude..... 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

@jacka .....nestráááááš.... 😕 😕 😝 😝 😝 😝 😝 ...nasneží...dúfam, že až v decembri...... 😝 😝 😝

jacka
9. apr 2013

@denisenko to my už radšej ani nerátame...........vyšlo by nás lacnejšie zburať 😝 😝 ...........................veru kde to žijeme ☹ ☹ ☹ ...............................

denisenko
9. apr 2013

..idem ja pomaly vykúkať na Deniska ....nech mi nezvoní, ked ten zlobrík spí..... 🙂

jacka
9. apr 2013

@denisenko nám len vyrátal jeden chlap na odvhlčenie domu...................kedže je tu vysoká voda tak mury to ťahaju.......2800 euro......

jacka
9. apr 2013

@denisenko bež mna tu aj tak už vyhadzuje potomok...... 😝 ...žiadne súkromie.......tu nemám 😀 😀 😉

denisenko
9. apr 2013

@jacka ...ako myslíš to podrezávanie??..iná pálka.... 😝 😝 😝

jacka
9. apr 2013

@denisenko nie podrezávanie....vyzerá to ako luster..........a ten berie vlhkosť....

denisenko
9. apr 2013

@jacka ...ahááá...tak to asi viem čo...kamarát to mal....a pochvaloval si.... 😅

jacka
9. apr 2013

@denisenko tiež som počula chváli......ale za ten balík......dovi dopo............akurát sa zas zadlžiť 😝

denisenko
9. apr 2013

@jacka ... 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
9. apr 2013

@denisenko ....na svokrovcov 😅 😅 😅 to by som musela ja doplatiť tomu kto by ich bral 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@katka1819 ......a vieš z čoho ma ide poraziť??!! 😠...keď mám inzerát na 2x oblečenú vec, že ju dám za napr. 2 E a dostanem otázku "dohodneme sa na cene?" 😠 😠 😠 😠...........a kočíky to ani nehovorím, to idú fakt riadne pod cenu, ale zasa sa treba pozrieť, koľko moc sa kočíkov ponúka 😝

leninka75
9. apr 2013

@jacka .....to už fakt čo sa v tej vašej škôlke robí!!!!...ja už ani neviem ako na to reagovať 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ......ja by som tiež išla za riaditeľkou.......

leninka75
9. apr 2013

@jacka ...a nestálo by za to zmeniť škôlku??::..

jacka
9. apr 2013

@leninka75 blahoželám k predaju 😵 😵 .....................ja predávam dom.....a nik ho nechcem.....ani zadarmo 😀 😀 😠 😠 😉

jacka
9. apr 2013

@leninka75 ako? ☹ ....prihlášky sa už dávno dávali......tak akurát na rok

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre