Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@denisenko širokospektrálne.........................neznášam to slovo 😔 😔 ............................................tak mu ich mám dať?.....čo? 😅

denisenko
11. apr 2013

@jacka ...hmm...v tom ti neporadím...ale asi daj..... 😕 😅 .

denisenko
11. apr 2013

...ved to..až pri druhom človek zistí, aké má prvé dieťa dobré...... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@denisenko že.... 😵 😵 😀 😀 😀 ........si nechcem predstaviť aké by bolo tretie 😀 😀

zajtra si mám volať pre výsledky...tak uvidím.......na výzor vobec nevyzerá chorý 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka ..bud rada...možno len preliečiť a bude.... 😉

jacka
11. apr 2013

@denisenko ideme sa poobliekať........šup von....vyzerá to tam kadejako.... len normálne nie....včera sme zmokli........dnes sa upečieme

jacka
11. apr 2013

@denisenko ja som rada.....ved som ostala v šoku že atb..... 😕 .....................................keby idete?..sa kúpať

denisenko
11. apr 2013

@jacka chceli sme ísť poobede...teraz čakám, kým sa Simčo vyspí...konečne zaspinkal.... 😖 😖 😖

jacka
11. apr 2013

@denisenko to len teraz zaspal,,.......?................ od rána?....paráda... 😔 😔

denisenko
11. apr 2013

@jacka ...od rána..od 5-tej...spí teraz asi hodinku.... 😖 😖 😖 😖 😖

denisenko
11. apr 2013

....chlapi šli strihať stromky...ticho v dome.... 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
11. apr 2013

@denisenko som zvedavá dokedy potiahne....drobec.................... 🙂
ticho čo to je??? 😔 😢 😉

aký vetrisko fúka vonku 😕 😕 😕

jacka
11. apr 2013

kuk na teplomer že 16st..... 😕 😕 😕 😕 😕 fíha 😕 😕 😕

ideme .............von.............zatial pa.........vy si dávajte bacha vo vode 😉 🙂

denisenko
11. apr 2013

@jacka ...žeby prišla jar?.....užite si pekný den.... 😉

utka
11. apr 2013

@jacka Viki mal tiež teraz Augmentin na preliečenie tých dutín a tiež nevyzeral vôbec chorý. Aj do školy chodil...
@denisenko užite si vodu a aj jazdu 😉
Môj zubník dnes v pohode, ale aj tak sa mi nezdal úplne fit-triezvy...neviem...
U nás je 18 stupňov... 😎

denisenko
11. apr 2013

@utka ...a čo tvoj zub??? 😕

utka
11. apr 2013

@denisenko dnes mi ho len vyšťúral, vyčistil a nechal tak...23.4. idem na prvú vložku...

denisenko
11. apr 2013

@utka ....to už si tam bola tretí krát, že?...a aj ťa ešte bolí???

katka1819
11. apr 2013

Matuuuuuuuuuuuuško 🙂

utka
11. apr 2013

@denisenko už som tam bola aspoň 5. krát. Nebolí ma, keď je otvorený. Bojím sa, čo bude, keď mi tam dá vložku.

utka
11. apr 2013

@katka1819 aký fešák...Frajer je to!

denisenko
11. apr 2013

@katka1819 ...no jaký krásavec.... 😉

katka1819
11. apr 2013

@utka
@denisenko no Matulko sa strašne rád fotí 😀 také ksichtíky dáva a pózy 🙂 zato Peťko sa nechce teraz vôbec fotiť 😝

utka
11. apr 2013

AJ vaši prváčikovia nosia po výtvarnej výchove všetko také špinavé? Vrecúško sa mi už ani oprať nedá 😠

jacka
11. apr 2013

@utka ešte nie....ale dik za varovanie 😝 😉 😉

utka
11. apr 2013

@jacka Musím kúpiť čierne vrecúško, lebo má červené a už vyzerá hrozne. A ak ti môžem poradiť, kúp Maťkovi aj takú zásterku. Viki má takú aj s rukávmi. Minule si ju trubka nedal a mal také rukávy na tričku, že koniec 😝

jacka
11. apr 2013

@letty86 konečne ta vidím 😵

letty86
11. apr 2013

ahojte 😉
@utka nasi si výtvarnú domov nenosia, na zaciettku roka sme všetky potrebné veci dali do krabice a majú to v triede a my pokoj 😉
@jacka tak som rada, že si hodili pokec s riaditelkou...tiež si myslim, že dat petka preč zo skolky....to by bolo v dnesnej dobe nereálne...ked je už po zápise...to už asi nikde nehrozí, aby prijali 😔 ...a ja by som na tvojom mieste poprosila a poziadala, aby na budúci skolský rok bol matko zaradený k inej učitelke...to je snad realizovatlene 😉

letty86
11. apr 2013

@jacka 😵 😵 😵 ...myslela som Petka 😵

jacka
11. apr 2013

@letty86 vidíš som vedela že som na niečo zabudla..............som tam mala prísť s debilníčkom 😝 .......................,,,,,,,,,,,,vieš čo je mi lepšie ako som sa vyspovedala 😉 ................na Peťka prečo?.......si myslela?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre