Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2013

ten posledný smajlo tam nemal byť-....Simčove šikovné prsty...

letty86
12. apr 2013

ahojte 😉

jacka
12. apr 2013

@denisenko ťažký frajer 😵 😵 😵 😵 😵 ..........mne .............Simonko je velmi zlatulinký 😵 😵

jacka
12. apr 2013

@letty86 ahoj.......jasne stručne 😉

letty86
12. apr 2013

@jacka výstižne 😉

jacka
12. apr 2013

@letty86 presne 😵

jacka
12. apr 2013

volala som na výsledky....Peťko je zdravý......žiadne bacile vírusy..........................ale vraj mu mám dať tie atb.na preliečenie.......nooo neviem.....do večera daleko uvidím 😒

jacka
12. apr 2013

@letty86 už ste všetci doma?

letty86
12. apr 2013

@jacka nikto nie je doma 😀 ..tatik pracuje, viki studuje, mamka surfuje a matkovi je najlepšie, spinušká 😵

jacka
12. apr 2013

@letty86 no ako ti je dobre......................a ako dlho bude ešte studovať?........... 😵 😵 😵 ............a ty pojdeš pre nu?. 🙂 .........................veru hned by som s MAťkom menila.......aj mne sa drieme..... 😔 🙂

jacka
12. apr 2013

@letty86 čo máte nové?

letty86
12. apr 2013

@jacka nech len studujeeee 😀 ...chodieva už do druziny, tak idem po nu až po tretej
dnes ráno vstala a už s nosíkom potahovala☹ jaaaaj....dufam, že to ustojí...chodia na plávaren, dnes posledný den......plavaren majú spojenú so skolou, tak ani von nejdu, ked idú z plavárne......som váhala, či ju vobec dnes dat, ale taaak sa tesila

jacka
12. apr 2013

@letty86 ........a páči sa jej v družine?.....................čo tam robia?..................
heš choroby heš heš..............................to maju fajne tú plaváren...... 🙂 🙂 .........................

letty86
12. apr 2013

@jacka páči 😵 ...chodia von, ked je pekne a potom sa hrajú, písu si, kreslia, pred velkou nocou vyšivali, vajicka farbila
ako chlapci?

jacka
12. apr 2013

@letty86 ...super 🙂 .......................aj tam chodí na obedy?........

chalani maju fajn obdobie........sú dobručký.... 😵 😵 😵

letty86
12. apr 2013

@jacka chodí na obedy...to by bolo zas o ničom, keby ju vyberiem na obed, potom zanesiem a zas musim ist po nu 😉
no to sa mi páči 😵 😵 😵

jacka
12. apr 2013

@letty86 som myslela že máte blízko školu?......to preto sa pýtam 🙂

aj mne 😵 🙂........................len ked začnu nevedia kedy dosť...😝

letty86
12. apr 2013

@jacka máme blízko...5 minút...ale bolo by to nepraktické 😉 ...niečo na ten stýl, ako ked nechodila do duziny vobec

leninka75
12. apr 2013

@utka.....juj tak to sa nedá nič robiť keď musíte tak musíte 😀 😀 😀 😀 ...pozor na to vínko!! 😀 😀 😀

@denisenko..žubadlo malé krásne!!! 😵 😵 😵 ..inak som myslela, že ideš na plavošku len s deniskom...čiže žiaden relax 😝 ............

@letty86..a my sme dnes boli v družine 😉 😉 😵 😵 😵........naučila sa Viki plávať?...

@jacka ..trošku mi opíš ako to vyzerá keď sú chalani dobručkí 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 ...som zvedavá lebo väčšinou píšete ako jedošia, tak aj to by som rada mala opísané 🙂 🙂 😉 😉 😉

leninka75
12. apr 2013

......pomóc ☹ ☹ ☹ ☹ .......ešte nie je osem hodín???? 😕 😕 😕

denisenko
12. apr 2013

@leninka75 ved som bola na plavoške len s Niskom....ale včera sme sa boli kúpať všetci 4... 😉 v stredu len ja a Denko, dnes tiež ...výlet len ja a on... 😉 😉 😉 😉 ..Simonko bol dneska s tatinkom.... 😉 😉 😉

denisenko
12. apr 2013

@jacka ..že dobručký....nahlas ti záááávidíííím...počuješ??? 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko ano počujem.......celkom dobréééé 😀 😀 😀 😀 ....................

jacka
12. apr 2013

@leninka75 ......posluchaju nie na každe 100 slovo ale na 50.......pekne sa hraju.....bez kriku plaču vresku.........niekdy mám pocit že sú vymenený..........a hlavne nemusím po nich zapiať..... 😵 😵 😵 lubim ich 😵 😵 ...............aj stískať sa chodia častejšie......aj pusiny dostávam viac.......akurát som dostala 😵 😵 😵

jacka
12. apr 2013

@denisenko a vidím ťa 🙂 🙂

denisenko
12. apr 2013

@jacka ..mne by stačilo aj každé 30-te slovo.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2013

@jacka ja som túúúú...len mi v kuse vyzvána moj drahý...jááj..chlapi,,,,ked niečo riešia, to jak cez Košice..... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko aj to príde........ 😀 😀 😀
ešteže ťa má bol by stratený............... 😀 😀 🙂

jacka
12. apr 2013

idem ich dať do hajan 🙂 🙂

denisenko
12. apr 2013

@jacka ....myslíííš??..ešte keby si tak povedala, že kedy...... 😀 😀 😀 😀 ...prišlo....akurát tak lejak...ale to si asi nemala na mysli, že? 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre