Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. máj 2013

@denisenko ..drevo do krbu??? 😵 😵 😵 .......veru len im potom riadne kusy nalož nech majú energiu 🙂 🙂 ..ozaj nepísal denisko v škole test z matiky??...

leninka75
7. máj 2013

@jacka..........aaaale nič si mi nechcela.....to len zo slušnosti si dala..a hádžeš to na zlú pamäť 😀 😀 😀 😅 😅 😅

jacka
7. máj 2013

@leninka75 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2013

@leninka75 ved počkaj zajac...idem si to prečítať možno ma to napadne 😀 😀

jacka
7. máj 2013

@leninka75 jáááááj...tú syrovu tortu......................suseda mi dala okoštovať.............ale že hnus riadny.......syry prekaldané chclebom.....cítila som tam vajce a bryndzu..........ledva som to dožula 😔 😔 ....................................možno tá tvoja bola lepšia 🙂 🙂 🙂 teda určite bola 😵 .............................to máš za to to čo si mi napísala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. máj 2013

@jacka ..čo sa škaredíš, budeš mať vrásky 🙂 🙂 😉 😉 😉 ...................

leninka75
7. máj 2013

@jacka ............obočie mi vyletelo až na vrch hlavy keď som sa dostala k tomu, že "ale že hnus poriadny" 😨 😨 😨 😨...........ja som ju mala ako koláč na sladko 🙂....a dala som tam naturálny smotanový syr lučina 😉..keď som skúšala tú lučinu samotnú ako to vlastne chutí,.....skoro som ju celú zjedla len tak 😀...strašná dobrota 😵 😵 😵.....mala som ju 1x, ale asi začnem sem-tam kupovať .....

leninka75
7. máj 2013

@jacka ..a inak diki kamoška!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2013

@leninka75 písali polročnú prácu...prečo??? 😕 😕 😕

jacka
7. máj 2013

@leninka75 vrásky už mám... 😀 😀 😀 😀 ..............................................................ono to fakt nebolo jedlé..........ale lučinu lubim....to kupujeme deťom 🙂 🙂 🙂 ..........................mnam......................................no že inak nemáš začo 😀 😀 😀 😀 😀

utka
7. máj 2013

Tak som sa o desiatej dostala od kožného. Už ma tam tak ľahko neuvidia!!!
Hodku som sa pomotala po trhu a šla som k dr. po to potvrdenie pre Vikiho...že 5€, nech sa páči 😝 .
Teraz som len povysávala a už som začala baliť Vikimu veci, všetky som mu ich pooznačovala...Ach jááááj, ako mi bude chýbať 😢

leninka75
7. máj 2013

@denisenko ...to keby som vedela 😨 ..preto sa pýtam či aj vy ste písali...a dnes mi Lilka hovorila, že vo štvrtok im dá písomku z geometrických tvarov 😨 .....ale nič viac im nepovedala..tak vôbec neviem na čo ju mám pripraviť......

leninka75
7. máj 2013

@jacka ..vrásky od smiechu sa nepočítajú 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 ...............vidíš vidíš v akom veku prichádzam na to čo je dobré 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................

leninka75
7. máj 2013

@utka .......mne sa ešte nikdy nestalo, aby ma vzali na čas aj keď som bola objednaná 😠 😠 😠 😠 😠 😅 😅 ..Viki už ide do tej školy v prírode???.... 😕

jacka
7. máj 2013

@leninka75 dobre dajme tomu že je to od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................aspon že na to dobré 😀 😀

padáme von..... 🙂 🙂

leninka75
7. máj 2013

@jacka ........... 😵 😵 😵 😵 😵 ............a ešte by sa dalo povedať, že na dobré nie je nikdy neskoro 🙂 🙂 🙂 ......nechoďte ďaleko až nezmoknete, keby nááááááhodou pršalo 😉 😉 😉

denisenko
7. máj 2013

@leninka75 ahá..tak to nie..naši geometrické tvary berú až od včera...... 😕 😕 😕 a vo štvrtok majú branné a v piatok skrátené vyučko....akože škola holubník..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
7. máj 2013

@jacka ....ani som to dobre nedopísala a u nás už prší 😝 ..však dávno nepršalo tak prečo nie 😠 😠 😠 ........

....žmurká tu na mňa kávička 😵 😵 😵 ....kto sa pridá??? 😉 ..poteším sa spoločosti 😵 😵 😵 .....

leninka75
7. máj 2013

@denisenko ...fuha a nepomýlili si u vás v škole mesiac??? 😅 😅 😅 ....také aktivity ja čakám u nás niekedy na konci júna 🙂 🙂 🙂 🙂......a ako berú geometrické tvary??....také , že toto je trojuholník, štvorec a tak???.....lebo keď som sa pýtala Liluše nech mi niečo ukáže v zošite, tak nastalo rozpačité ticho 😕 😕 😕..........

jacka
7. máj 2013

@utka to kedy Viki ide?.....................neboj zvládnete to 😵 😵 😵 ...............................nenávidím behanie po dr......brrr a vrrr 😝 😠

jacka
7. máj 2013

@leninka75 😎 😎 😎 😎 u nás.... 😎 😎 kávičku akurát som dopila ranajšiu........na krásu 😀 😀 😀 😀 -----ale už musím deti sú von nech sa neprizabiju 🙂 🙂 😀 😀 😀 😉 😉

utka
7. máj 2013

@leninka75
@jacka idú teraz v pondelok 13.5. a vrátia sa v sobotu 18.5. Viem, že to zvládne, ale či ja to zvládnem pri tom autobuse v pondelok ráno 😝

denisenko
7. máj 2013

@leninka75 no, asi pomýlili...tiež si myslím... 😀 😀 ..v júni majú isť na výlet do Bojníc, ale ešte to nie je isté... 🙂 a geometrické tvary...dneska doniesol nejaké príklady a ukážky s kockami....a inak vie vymenovať aj valec, kúžel, ihlan a "skváder".... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2013

@jacka ...ty chceš byť tuším najkrajšia..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
7. máj 2013

...baby, ja viem, že to vyzerá, že Simčo má hlavu ako koleno...ale bola som ho dať ostrihať...to bol záááážitok.... 😝 😝 😝 😝

jacka
7. máj 2013

@denisenko čoby chcem.................ja som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .....................................tak daj fotočku 🙂 🙂

utka
7. máj 2013

Besiedka bola krásna. Detičky boli zlaté. Len mne už tam bolo dlho dve hodky sedieť. A ten vydýchaný vzduch. Fuuuj. Ledva som dobehla domov na wecko, taká behačka...ufff...
Som sa pýtala Vikiho na tie geometrické tvary, tak vraj sa učia a ešte aj telesá. To ma zabil, lebo som nevedela, čo to je 😀 .
Ráno sme súťažili, kto sa rýchlejšie oblečie...ja som sa ani nestihla vyzliecť a on už bol oblečený. Prišiel za mnou, že je hotový. Ja mu hovorím, že ako to tak rýchlo dokázal a akurát som si brala slipovú vložku. On mi na to povedal, že to preto, že on si nedáva tampón do zadku 😀 😝

jacka
8. máj 2013

ahojte 😎 😎

jacka
8. máj 2013

nikto nikde.....mizím 😎

leninka75
8. máj 2013

ahojte!!:............

@utka..si odvážna s banderkom súťažiť v obliekaní!!!! 🙂 🙂 😉 😉.................ty si dávaš tampón do zadku??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀...............................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre