Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2013

@letty86 a už mu tam ten nechtík ani nenarstie???....aj mne kedysi dávno celý zliezol....ale narástol nový....som si ho pricvikla v kine do sedačky.... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
20. máj 2013

@denisenko jasné že nie.....ona je nevinná....všetci sú zlý len ona je anjeli........ja nechápem prečo ju tam ešte držia...... 😒
prázdniny?...............netuším.....dovolenka je už istá 😠 😠 😠 😠 .....asi tak ako vždy...... 😉 ........všetko sa to zleje a rýchlo ubehne......... ☹ ☹ a potom .....sa neteším......................................bodaj by ten domček bol už na kompletku 😔 😔 😔 😔

jacka
20. máj 2013

@letty86 aj som si to myslela..... 😔 😔 .......ten nechtík by mu mohol dorásť.....že?.......ale ved sa ešte vyvíja tak hádam bude dobre......že?...veríme 😉 .....dobru aj vám 🙂

denisenko
20. máj 2013

@jacka ..no čo...budete na Malte...aj my asi.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale na chate.....záhradka a táááák.... 😀 😀 😀 😀 😝

idem od vás...dobrú nocku.... 😉

jacka
20. máj 2013

@denisenko uff.....to muselo inak bolieť........... 😔 😔 😔

jacka
20. máj 2013

@denisenko tak sa hádam stretneme 😀 😀 😀

idem aj ja......ešte nejaku indulonu na ksicht hodiť a vyložiť nohy ..........dobru nocku 😵 😵

katka1819
20. máj 2013

@letty86 a kde bývate keď najbližšie ? 🙂
@denisenko kokosová neni 😅 ale máme tu fajnú najfajnovejšiu punčovú,kávovú,vanilkovú,čokoládovú,banánovú,marhuľovú,jahodovú,čučoriedkovú,višňovú,melónovú,citrónovú,straciatela,bianconero,orieškovú,škoricovú s orieškami,keksíkovú 😀 no nevyber si len tá kokosová ništ 😉
@jacka moja však na zemi ... 😀 😀 😀 miesta dosť 😀 😀 😀

utka
20. máj 2013

Dobrú nôcku.

jacka
21. máj 2013

ahojte......... 😎 😎 😎

@katka1819 tak to ti dakujem velmi pekne 😠 😀 😀 😀 😀 😀 ......................ja punčovu zbožnujem......ešteže je na prvom mieste 😀 😀 😀

utka
21. máj 2013

Ahojte...

denisenko
21. máj 2013

dobré ránko... 😉
@katka1819 noooo.....ešte tak banánovu a marhuľovú...to by šlo.... 😉 😉 😉 😉
@jacka čo sa ti nepáči???...ved sa aspon nebudeš musieť tlačiť.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. máj 2013

@utka čo vravel Viki na nové farby???

jacka
21. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....čo ked nás tam bude viac.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
21. máj 2013

@denisenko prišiel do chodby, že jééééééééj, do spálne, že jééééééééj a do kuchyne. ktorá je čisto biela, že fuuuuj. Ale ešte chceme stenu, kde je st§l dať krémovou, umývateľnou...

denisenko
21. máj 2013

@utka náá..a čo ma proti bielej???... 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. máj 2013

@jacka sa bojíš, že si tam budeme chrápkať do uška????? 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bojím bojím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................

leninka75
21. máj 2013

ránečko!!!!.....táááák akú sme m y mali búrku 😝 ..aj s krúpami ☹ ☹ 😖 😖

..dievčatá, vám akože stačí zmrzka???????????? 😨 😨 😨 😕 😕 😕 ......však keď už katka volá, tak ja chcem aj guľáš!!! 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 ...ten kotlíkový čo som tu slintala keď písala, že varili 😀 😀 😀

@katka1819...čo ty na to?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
21. máj 2013

@leninka75 a vieš že teraz budeme variť gulášek na manželíkove narodky ... ale to by Vás kočeny musel pozvať on 😉 😀

jacka
21. máj 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 aká skromná si ty dievča naše 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
u nás od rána 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a konečne nefúúúúúúúúúúúka 🙂 ...........................burku ja možem ......pošli 😉 😉

jacka
21. máj 2013

@katka1819 a pozná nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
21. máj 2013

@jacka punčová je najmňam aj u mňa 😀 😝 😉

leninka75
21. máj 2013

@katka1819 ..to už akoby sa stalo 😀 😀 😀 😀 ....takže kedy máme dojsť??? 😀 😀 😀

katka1819
21. máj 2013

@jacka nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅 😅 😅 ale niečo by sme veru teraz cez leto mohli vymyslieť baby že stretko 😉 či ??? kto má chatu k dispozícii ???? baby von stým !!!! 😀

leninka75
21. máj 2013

@jacka ....však to ja nie pre seba gulášik vybavujem 😀 😀 😀 ...vy sa potrepete toľkú diaľku, tak nech to stojí za to 😵 😵 😵 😵 .....a neboj, on nás rýchlo spozná 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. máj 2013

@jacka
@katka1819 ...pridávam sa k tej punčovej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
21. máj 2013

@leninka75
@jacka predchádzajúca správa bola pre Lenku 🙂

katka1819
21. máj 2013

@katka1819
@leninka75
@denisenko
@utka tak čooooooooooo kto má chatu ??? 😀 gulášek uvaríme ,pokecáme,deti vyobzeráme aj seba sa vyobzeráme,popijeme ....minerálečku predsa,že akcoška FŇ

katka1819
21. máj 2013

ozaj musíme to stihnúť kým sa Zuzka ešte guuuuuuuuuuuuuľa 😀 😀 😀

katka1819
21. máj 2013

ja nemám chatu ani nikto z rodinky ☹ ale možno by sa dalo niečo vybaviť ... len na poslednú chvíľu teraz pred letnou sezónou no neviem neviem tu u nás v BY a okolí...asi ťažko 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre