Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@katka1819 asi tak nejako.....fotku z kuchyne radšej nerobím.... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ..okná...... 😀 😀 😀 ...zišli by sa...ale to mu dám radšej nejakú handru do ruky..... 😀 😀 😀 😀
@jacka už vyklepáva....na podlahe...... 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@leninka75 mám pocit že sa nestihneme ani schovať 😀 😀

leninka75
30. máj 2013

@denisenko ..tie obrázky robil denisko doma či v škole?? 😵 😵 ......

denisenko
30. máj 2013

@jacka k mamine isto....joooj...idem...nejaké strašné plače počujem..... 😕 😕 😕

jacka
30. máj 2013

@denisenko sa bojíš čoby urobil s tlčíkom na oknách 😀 😀 😀 😀

katka1819
30. máj 2013

@leninka75 že vyňuchajúúúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@denisenko ved to som sa chcela aj ja opýtať....kde ich robil???....
čo sa stalo?? 😕 😕

katka1819
30. máj 2013

čafce neskôr urobím že kuk 😉

leninka75
30. máj 2013

@jacka .....vieš čo som sa naučila pri deťoch, že sa môžem na veci chystať ako chcem a koľko chcem aj tak všetko vždy inak dopadne...čiže už sa nechystám, ale beriem veci ako prichádzajú 🙂 🙂 🙂 🙂 ........a riešim veeeľmi operatívne a rýchlo a ja neviem ako ešte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
30. máj 2013

jááááj letí ten čas................a dnes som toho ani vela neurobila....... 😝 ......................... 😉 ale čo ved den nekončí 😀 😀 😀 ale mohol by 😝 😝

jacka
30. máj 2013

@leninka75 noo ja si spomeniem na školu a je mi zle.............................to sa ani nedá nachystať........ ☹ .............asi som nie taká.........vždy dopredu aj o mesiac fungujem.........aj tak to nevyjde..............................................toto asi nezvládnem na poslednú chvilu..... 😔 😔 ........................

denisenko
30. máj 2013

...herec....on to tu na mna hrá....potvorka prefíkaná....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
30. máj 2013

@jacka ..to je normálka také pocity 🙂 ......nevieš čo ťa čaká..ale neboj zvyknete si a pri Peťkovi už budeš profíčka 😉 😉 😉 ........ja sa tiež bojím septembra..všetko komplet budeme musieť preorganizovať, ale zatiaľ sa mi úspešne darí plašiť také myšlienky 🙂 🙂 🙂 .........

leninka75
30. máj 2013

........pomóoooooooc..hodila som do polievky namiesto zemiakov cestovinu a už to varí cca pol hodinu 😅 😅 😀 😀 😀 .......riadne hustá polievka mi vznikla 😀 😀 😀 😀 .........

jacka
30. máj 2013

@denisenko 😵 😵 😵 😵 .....herec patrí ku nám 🙂 🙂

jacka
30. máj 2013

@leninka75 veru heš zlé myšlienky........ešte nás čaká ....dúfam....pekné leto 😵 😀 ......................bez kurenia 😀 😀 😠 😠 ......................dobre varíš 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

susedka sa mi pozvala do auta pre deti........asi sa povadila z mužom či čo 😀 😀 ............tej sa pusa nezavrie......pokial nevystúpi pred domom...svojím 😠 😠 😠 .................................a ja také tiché žiena....potrebujem ticho len tíšku rádio pustené 😀 😀 😉

idem prídem 🙂

denisenko
30. máj 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 výživné jedlo..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. máj 2013

@jacka ......zober lepiacu pásku a zalep jej pusu 😉 ........ ty tiché žieňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 .........som zvedavá, ktorá začne prvá frflať 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. máj 2013

..aha prestalo pršať 🙂 ...tuším ideme navštíviť nejaké tie kaluže 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@leninka75 frflať???...na čo???...u vás neprší???..u nás ešte taký drobný.... 😠

denisenko
30. máj 2013

....nooo....dala som si 2x polievku, 1x klobásu a 4xčokoládový bonbon.....hádam by som mohla ísť už aj niečo robiť..... 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

zase leje 😝 😝 😝 😝 ..........................však možeme ryže pestovať 😝

leninka75
30. máj 2013

@jacka .....trosku ozltneme, natiahneme oci a kludne mozeme aj ryzu pestovat 😀 .......ako spolujazdkyna?.....nevysadila si ju niekde cestou?....
@denisenko.....no na polievku......prva samoska frfotala lilina....klasika....lolka ta zasa mnamkala.....

jacka
30. máj 2013

@leninka75 prežila som 😀 😀 😀 .....strašne zle sa mi dáva bacha ked hovorí a ja ani netuším o kom 😝 ............................no vidíš ako dobre varíš 😀 😀 🙂 ...................
Maťko má kašel ....učka akoby som nevedela tak mi to pripomenula............asi ostane zajtra doma........tak som to MAťkovi povedala že ho nechám kvoli kašlu ....a Peťko že nechce tiež tak začal akože kašlať........že maminka počuješ aj ja mám 😀 😀 😵

denisenko
30. máj 2013

@jacka ked nie sople, tak kašel....ved to treba prestriedať.... 😠 ...naši majú zajtra MDD....vraj športový den...asi skončia v telocvični.... 😖
@leninka75 ...Lolka spapká všetko, že?.... 😉 ....Simčo vstal..hore zadkom....celé doobedie tu na mna hral, ako strašne plače a teraz začalo druhé kolo..... 😝 😝 😝 😝 ....dážď, nedážď...asi ho musím zobrať von...inak sa tu s ním zbláznim....

jacka
30. máj 2013

@denisenko to by nebolo ono 😝 😀 ........................naši teda v školke maju budúci týžden celý týžden.........a ten další noc bez mamy...... 🙂 .............a rozlučku zo školkou........... 😢 😢 ☹ 😉
tebe spapaju oba všetko?.........

denisenko
30. máj 2013

@jacka ....ááá...noc bez mamy...to už tu bolo, že?... 😉 jasné, že spapkajú všetko..... 😵 😵 😵 ...varím len to, čo viem, že zjedia...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
30. máj 2013

@denisenko ano vlani......už sa teší 😵 😵 ...................a ked niečo nové vyskušaš..........lebo mne jeden zje to druhé hento........na nervy 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre