Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. júl 2009

ahoj deni!!!........plačkáte 😢 .......chrústik malý........a potom sa v škôlke ukľudní, či je stále taký?.......a prečo tam nespinkajú?? 😕 ..........škôlka funguje celé leto?? ..........

leninka75
7. júl 2009

čo je to tu dnes??? 😕 😕 .........nikomu sa nechce, či čo?? ........lemrošky, nespite 😀 😀 😀 😀

jacka
7. júl 2009

ja som tuuuuuu

jacka
7. júl 2009

už si bola na obede????...čo fajne si mala??

deni nič som nevarila.....mali sme ešte od nedele...zajtra ma to čaká... 🙂

ale mám patizon a neviem ako ho spravit aby ho aj Matko jedol

leninka75
7. júl 2009

jacka, mala som grécky šalátik.......dobrý bol 😝 😝 😝 ....... a teraz si idem zaliať kafčo.........a to už máš vypestovaný patizón, či si kúpila???.............ja ho robím rôzne: obaľovaný ako rezne, zapekaný, orientálnu zeleninovú panvicu (buď s cuketou alebo patizónom), patizónové placky, ........čo som ešte zabudla??? 😨.......plnený patizón.....niečo na spôsob guľášiku....... a ešte aj prívarok ako z tekvice s vajom a zemiakmi....snáď by z toho matejkovi niečo chutilo 😉

leninka75
7. júl 2009

už aj aninka - šoférka by sa pomaly mala objaviť 😕 😕 😕

aninka29
7. júl 2009

tu som 🙂

sme papkali 😉

jacka
7. júl 2009

leni..nie ja take nepestujem...poslala svokra....dufam že je jedlý 😀 😀
no ja som ho len vyprážala....ale chcela som aj niečo ine....ako zapekáš? 😉

veru šoferka by sa mohla ozvat...ale aj tak jej to v aute nezávidím

a kde je to ochladenie?...normálne mi je dnes blbo s toho slnka 😝

aninka29
7. júl 2009

mňam patizón 😝 😝 😝

my už máme v záhradke cukinu 😵 mňam mňam 🙂

jacka jazdím každý deň okrem víkendov a akurát tento štvrtok mám voľno 🙂

budúci týždeň ma čakajú kúželky 😉 sa teším,lebo DÚFAM, že sa naučím poriadne cúvať bez zmätkovania 🙂

aninka29
7. júl 2009

my patizon väčšinou plníme 😉 alebo grilkujeme 😝

leni daj tipa ako robíš tú orientálnu panvicu 😉 ......teda aké korenie tam dávaš 🙂

jacka
7. júl 2009

aha spomínaj čerta 😉

a čím ju plniš..hod tip

aninka29
7. júl 2009

jacka ja plním s mletým mäskom 😉 a zeleninkou 😉

aninka29
7. júl 2009

a tiež zvyknem do toho šmariť pomixované huby a normál klasika cibula,cesnak vajíčko,korenie..........fajna zmes je z toho 😉

jacka
7. júl 2009

aha..skor by som chcela bezmäsite...mne stačí tak raz do týždne...hlavne že máme plny mrazák mäsa 😝 ..muž doma neje...tak mu je jedno čo varím.... 😀

tak s hubami je to horšie...to už nestihnem kupit...ale može to byt fajne....ved mám dva tak druhy vyskušam tak....potom mi hod presný popis práce 😉

leninka75
7. júl 2009

zapekaný patizón: buď ho jemne obvarím ale lepší je keď ho pokrájaný na plátky, osolený a trošku pokorenený narýchlo opečiem na olivovom oleji, potom do zapekacej misky robím vrstvy patizón - šunka+kukurica+hrášok+syr (čo ťa napadne)-zasa patizón (do zblbnutia) a zalejem mlieko (smotana sladká alebo kyslá)+vajo a ešte zasypem syrom

orientálna panvica: je to čisto zeleninové jedlo, môj muž sa potom ešte dotláča salámou 😀 😀 .....takže na oleji opražím cibuľku a na hrubo nasekaný cesnak, potom tam šupnem pokrájanú čerstvú papriku (aby to dobre vyzeralo tak dávam farebné papriky), trošku podusím, potom pridám cuketu alebo paťák, zasa podusím, nakoniec nakrájané paradajky, pridám ešte kečup alebo pretlak, zasa podusím a úplne nakoniec pretlačený cesnak podľa chuti, celé to ochucujem soľou, vegetou, karí korením, štipkou oregana a sójovou omáčkou, jedávame to s ryžou alebo s cestovinou

dúfam, že som na nič nezabudla, lebo som lovila v pamäti........ 😎

leninka75
7. júl 2009

ani ako sa ti jazdilo??? 😉

jacka
7. júl 2009

fiha ta orientalná panvice može byt fajná....a malá to jedáva?.....ked ten moj tiež nedá hoc čo do pusy 😠

jacka
7. júl 2009

aninka zmizla 😉

aninka29
7. júl 2009

nezmizla som 😉 tu som 😉 len nestíhačky 🙂

tú orientálnu onú si urobím niekedy 😵 😵 ...ja si tam dám aj paťák aj cukinu 😀 aj všetko 😀 .....mňam mňam

jazdilo sa mi fajne dnes 🙂 inštruktor nemusel radiť 🙂 .akurát pri tom záverečnom cúvaní 😝 to ma furt potrápi 😉

jacka
7. júl 2009

ani...a bruško ti nevadí ? 🙂 ......ked šoferuješ?..a ako dlho jazdíš?

však aj tiež zjem všetko..len tento sa potatil 😝

aninka29
7. júl 2009

vobec mi nevadí 😉 som si myslela, že ma bude tlačiť pás,alebo niečo,ale nie 😉 všetko je v pohode 🙂
jazdím hodku 🙂

aninka29
7. júl 2009

idem si zaliať kávičku 🙂 ....chytá ma energy,tak využijem a upracem si 😉 ..............a chystám sa požehliť veci pre Sabínku 😵 booooooooooooožinky,také malé vecičky 😵 😵 😵

jacka
7. júl 2009

už máte aj presný termín na skušky?
idete aj spinkat?....škoda že Matkovi sa dnes neche...ja by som si tak schrupla 😔

aninka29
7. júl 2009

jacka koncom júla by mali byť 🙂 tak dúfam, že budú,lebo vraj mu furt rušia termíny kvoli nestíhačkam 😝

spinkať nejdeme 😒 Simka sa pekne hrajká.........a nevyzera unavene 😉

jacka
7. júl 2009

tak dufam že to stihneš ešte v celku 🙂

aninka29
7. júl 2009

jacka no dúfam že áno 🙂 lebo ak nie,tak skúšky budem musieť odložiť na neurčito 😖

jacka
7. júl 2009

tak to by bolo blbe 😒

fuj sa mi točí hlava.....neviem či si možem spravit kávu..aby som nespravila s drobca závisláka 😅

leninka75
7. júl 2009

to je hrozné, vždy keď mám otvoreného koňa vbehne mi sem šéfino, že ako mi ide robota 😀 😀 😀 ........jacka, minulý rok mi to lilka nejedla, ale tento dúfam, že áno.......ešte som to tento rok nerobila 😔

jacka
7. júl 2009

no tak si ma nepotešila... ☹

tak polej šefkovi...aby videl rozmazane 😀 😀 😉

aninka29
7. júl 2009

jacka ja pijem kávičku,lebo inak by som nevedela existovať 😒 😒 mám nízky tlak 😒 .........aj pri Simke som pila 😉

som si upratala 🙂 pripravila veci na žehlenie.....ešte počkám kým doperie práčka a pojdeme trošku von,kým nezačne pršať......lebo je pod mrakom 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre