Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. jún 2013

@letty86 paráda..... 😵 😵 určite je jej tam dobre..... 😵 😵 😵 😵

leje......hrmí... blízka sa....................ja tu záhradu zalejem betonom a bude klud 😀 😀 😀 😀

letty86
10. jún 2013

@jacka dufam, že celý pobyt im bude fajnovo
u nás zatial 😎 , ale obavam sa. že neskor to dojde aj k nám

utka
10. jún 2013

@jacka to si urobila dobre, že si ich toľko dala...
@letty86 juuuj, super, že sú v škole v prírode. Bude si určite pochvaľovať...

letty86
10. jún 2013

@leninka75 všetko najkrajšie jubilantovi 😉 😵...som to chcela zazelat ešte v sobotu, ked si mi písala, ale hlava deravá😅

letty86
10. jún 2013

inač mám hlas ako deravý hrniec 😝 ja trdlo makové som pojedlo jahody zmrazené, svokra priniesla a boli ešte ladové, ide ma rozdrapiť 😝 😔

jacka
10. jún 2013

@letty86 ...............tak si vychutnaj 😎 😎 😎 😎 ............................som zvedavá ako si bude Vikinka pochvalovať 😵 😵 😵 😵 ................

@utka ed uvidíme či som to neprehnala 😉 😉

dobru nocku 😵 😵

letty86
10. jún 2013

dobrúúúú 😵

katka1819
10. jún 2013

tááááááááák som vyzumbovaná 😀 😵 😉 a možem ísc spac 🙂 😝 tak D 😵 O 😵 B 😵 R 😵 Ú 😵 😀 😀 😀

utka
10. jún 2013

@jacka určite nieee...
Dobrúúúúú...

denisenko
10. jún 2013

už všetci spíte???:... 😕

denisenko
10. jún 2013

...ja som sa doobeda opaľovala, potom pre Deniska, úlohy, a kedže tatinko prišiel z nočnej, radšej som zobrala tých dvoch škriepnych zlobríkov na záhradu.... 🙂 🙂 tam aj tak je sodoma gomora...viac buriny ako zeleniny.... 😀 😀 😀 😀 ..a teraz som konečne dožehlila a možem ísť do hajan aj ja...chlapi spia už dávno všetci traja... 😉

utka
10. jún 2013

@denisenko ja ešte nespím...Naši sa dnes veľmi neučili, boli na dopravnom ihrisku. Zajtra idú do botanickej záhrady...To je veget škola 😉

katka1819
11. jún 2013

RáááááááááááNEčKO 😀 😀 😀

utka
11. jún 2013

Ahojteeee...
Tak v noci bola u nás riadna búrka 😝.

jacka
11. jún 2013

ahojte...........

@utka u nás lialo asi od večera a ešte ráno .........a teraz 😎 😎 😎

jacka
11. jún 2013

@leninka75 😵 😵 😵

utka
11. jún 2013

@jacka tu je zamračené...a deti idú do botanickej. Dúfam, že nezmoknú...

leninka75
11. jún 2013

ahojte!!...........pršíííííííííííí 😝 😝 😖 😠 😠

@jacka..svokra??!!! 😅 😅 😠 😠 😝 😝...to kedy sa chce dohrabať???............

@utka ..vy máte fakt tú školu lážo-plážo!!.....našich ešte teraz do klasifikačnej čakajú 3 testy, dva z matiky a jeden zo slovenčiny + diktát 😖 😖 😖 😠 😠 😠......mám taký pocit, že nemám prváčku na obyčajnej škole, ale prváčku na škole pre deti s IQ 50 000!!! 😝 😝 😝 😝.....nie žeby bola hlúpa, ale podľa mňa to preháňajú......

@letty86..že mužík ďakuje a vraj by ťa aj ponúkol de luxom 😉 😉 😉 😉 ............

utka
11. jún 2013

@leninka75 naši mali klasifikačnú 5.6., takže už to bude asi do konca len takto...

leninka75
11. jún 2013

@utka ..fuha, to riadne skoro 😨 ...naši majú až 19.6.......a verím tomu, že pri našej učke sa budú učiť aj potom 😝 .....

jacka
11. jún 2013

@leninka75 pekná fotočka 😵 😵 😵 😵 .........ste riadne oslávili...a budu aj iné foto?............svokra?...20teho 😝

leninka75
11. jún 2013

@jacka .....kukni, pridala som nejaké 😉

leninka75
11. jún 2013

@jacka ..jééžišmária však to máš o chvíľku!!!!!! ☹..sa tešíš čo?? 😅 .......

jacka
11. jún 2013

urobila som stráááááááášne dobru nátierku......špenátovu.....a recept mám od kuchárky.....no mnam.... 😵 😵

jacka
11. jún 2013

@leninka75 už som kuk....... 😵
ani mi nevrav............aj naši sú sami a ako dlho a nerevu.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
11. jún 2013

@jacka ....vieš čo som ešte chcela??......že to preváranie sirupov..som nad tým rozmýšľala a však tým prevarením sa všetko dobré zničí ☹ ☹ ☹ .....a zostane z toho len taká cukrová voda......fajn, že sa to nekazí, ale potom tam asi chýbajú iné veci ☹ ........skúsim urobiť ešte jednu dávku bazového lebo mám taký pocit, že minulý rok mi dala kamoška a nevarila ho.........

leninka75
11. jún 2013

@jacka ..ako si robila tú nátierku??? 😕 ...ja špenát nemusím, ale ak ho tam moc necítiť dám si povedať 😉

jacka
11. jún 2013

@leninka75 nemusí sa prevárať........ale ja sa bojím že to bduem potom vyhadzovať.............a čítala som o baze....neviem či ej to pravda......vraj aspon 10min. sa by sa ,aôa prevariť vraj tie kvety niečo obsahuju.....a pre citlivý organizmus narobí šarapatu 😅 😅 😅

leninka75
11. jún 2013

@jacka ..moja mama má na bazu alergiu 😝

leninka75
11. jún 2013

@jacka .....na tú Maťkovu rozlúčku so škôlkou idete všetci?......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre