Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
31. júl 2013

ahojte 😎 😎 .................................zas nás čaká teplo 😝

katka1819
31. júl 2013

Ahoooooooooj 😀 😎 😀

katka1819
31. júl 2013

@jacka teplo veru teplo ...som kukala dlhodobejšiu predpoveď a do 10.8 má byť slnečno bez zrážok a teploty okolo 35 stupňov 😎 😅 😎 😅 😎 😅 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😉

jacka
31. júl 2013

@katka1819 fajn si ma potešila........... 😠 😠 😠 😉

letty86
31. júl 2013

@katka1819 to fakt 😝
@jacka leninka sa isto vytesuje 😉

utka
31. júl 2013

Ahojte...
No také teplo? To by teda nemuselo. Do tých 30 stupňov by úplne stačilo...

katka1819
31. júl 2013

kuk foto 🙂 z kupkaaa 😎 a z ďaaaalšej oslavičky teraz ešte k 1sv.príjimaniu čo naše herečky mali 😅 a akéééé máme trblietavé tetovania ja na nohe a Peťko na ruke 😀 😀 😀

jacka
31. júl 2013

@letty86 veru leninka je spokojná a ešte aj bude 🙂 🙂 🙂

jacka
31. júl 2013

to je čo vonku fúúúka......aj slniečko sa schovalo.....paráda....

jacka
31. júl 2013

a tu je čo????? 😅 😅 .....................nikto nikde???...... 😅 😅

dobrú nocku 😵

utka
31. júl 2013

Dobru...nestíhám len kuk...

katka1819
31. júl 2013

Dobrúúúúúúúú 😉 😀 😵

denisenko
1. aug 2013

dobré ránko.... 😉

denisenko
1. aug 2013

...my sme mali že aké vzrúšo v noci...Denisko ovracal celú posteľ, koberec a polovicu detskej izby..... 😝 😝 😝 😝 asi sa mu zdá, že sa cez den nudím.....tak mi našiel prácičku..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
1. aug 2013

ahojte..........

@denisenko pána beka....to čo sa stalo?? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...........z kašla alebo niečo na vás lezie?..... 😖

utka
1. aug 2013

Ahojte...
@denisenko a to co? Niečo spapal?

katka1819
1. aug 2013

Ahooooooj 😀 😎 😀

katka1819
1. aug 2013

@denisenko no teda to poznám hlavne keď vracajú v noci 😖
a z čoho tak silno vracal ??? 😕

denisenko
1. aug 2013

@utka
@jacka
@katka1819 asi len včera toho viac pomiešal..začal v noci plakať,nemohla som ho ani prebrať,ani utíšiť a potom sa povraccal a zobudil sa. Svokra robila podvečer palacinky a šišky,tak to asi prehnal 😀

jacka
1. aug 2013

@denisenko ešteže vieš z čoho a nie je to nič horšie.... 😵 😵 ...................aj ja som robila palacinky........ale neviem kedy.... 😀 😀 ......................ako prázdninujte?

utka
1. aug 2013

@denisenko aha, takže nie nejaká viróza?

katka1819
1. aug 2013

@denisenko tak ale my sme na tom horšie... Matúško 38 teplota a už sa mi tiež stihol povracať 🙄 dala som mu čipku od teploty (nurofen sirup by letel hneď von ako ho poznám ) a teraz spinká,uvidíme ako bude neskôr... takto v lete sa mi ešte pri Peťkovi stávalo že teplotu mal dala som niečo na zrazenie a potom už nič bez teploty a v pohode 😅 som zvedavko čo sa deje, buď je prehriaty alebo ako náš doktor hovorí viróóóza... moja mama už hneď hisáky že ja za všetko môôôžem keď som sa s ním vláčila po kúpaliskách a to sme boli naposledy v nedeľu a vždy až po 16 tej hodke na 2 hodinky .. no ale toľko malých detí čo tam bolo...ja neviem teda toto potešííí 😖

denisenko
1. aug 2013

@katka1819 tak ako?...už lepšie???...nemohol sa len prehriať na slnku???
@utka klop,klop,klop....hádam nie.... 😉
@jacka prázdninujeme???? ..chlapi ma vytiahli na kupalisko.... 😀 😀 😀

denisenko
1. aug 2013

moji morský vlci....tapeta 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
1. aug 2013

@denisenko super fotky 😉 na Veronike je fajne 😵 s Matulom stále rovnako teploty už aj 39 😖 ,nechce nič jesť,len ho napína na vracanie ako mu ponúknem niečo papať...no aspoň že trochu vody doňho dostanem zajtra nabehnem ráno k lekárovi nech sa naňho radšej pozrie

denisenko
1. aug 2013

@katka1819 juj....nemá zapálené hrdielko??? 😕

jacka
1. aug 2013

@katka1819 juj tak sa držte.......aby ste aspon noc mali fajn...... ☹ 😉
@denisenko krásne fotočky.... 😵 😵 si riadne užívate....

dobru nocku 😵

jacka
2. aug 2013

ahojte 🙂

katka1819
2. aug 2013

Ahoooooooooj 😉 😀 😎 😵 😅 😝

katka1819
2. aug 2013

@denisenko
@jacka no baby od včera od 12 tej hodky Matúško prespal celý deň ... prestávočky mal keď sa prebral napil,vyvracal,napil a zase zaspal 😔 noc tak isto ...spal a spal až som sedela pri ňom či je všetko ok 😕 horúúúúúci až až ... tak som mu v spánku dala nurofen sirup a vodičku a ok vypil a spal 😅 no teraz teplota 38 a ideme k tomu lekárovi kuk 😉 čafte neskôr ...napíšem čo a ako ja si tiež myslím že to bude hrdielko 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre