Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. aug 2013

@denisenko ....tak to hop moja.. o vtierke reč nebola 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

jacka
9. aug 2013

@denisenko ž hrmí......ale niekde veeelmi daleko........ale neva ....aspon sa ochladí 🙂 ........................Simonko je nádherný....ako krásne kuká 😵 😵 😵

leninka75
9. aug 2013

@letty86 ..starká býva nejak ďalej od vás, že tak máličko chodíte???.......ja práve rozmýšľam, že aké prezúvky kúpiť 😨 ...ja by som možno aj niečo ako by som to také teniskoidné 😀 😀 😀 ......svokra to volá, že "trampky" 😅 ........prečo sa ti vlastne nechcelo na to stretko?? ....neboli ste dobrá trieda??......dúfam, že si si to aj tak trošku užila 🙂 🙂

denisenko
9. aug 2013

@leninka75 jáááj...ja to mám nejako spojené.... 😀 😀 😀 ..podomové vtierky...dúfam, že som nikoho neurazila.... 😕 😕 😕
@jacka aj u nás najprv len hrmelo a do pol hodinky tu bol zlievak....tááááák napršalo...ale už to všetko aj vsiaklo, tak je sucho.... 😖 😖 😖

jacka
9. aug 2013

@leninka75 🙂

denisenko
9. aug 2013

@leninka75 my sme v prvej triede kupovali tie klasické RAkácke papučky...ale potom som si všimla, že decká normálne nosia aj crocsy alebo hocičo...tak neviem...ale tiež asi radšej niečo pevné, nejaké plátenky alebo čo ja viem....

leninka75
9. aug 2013

@katka1819 ...značka koča super!!!! 😵 ...len tá farba...ja som teraz za divnú ale ja ti mám také asociácie, že čierna farba kočíka = pohrebný voz ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...podľa mňa detičky majú mať okolo seba veselé farby 😵 😵 😵 😵

leninka75
9. aug 2013

@denisenko .. v tej búrke nemám prsty 😀 😀 😀 ....u nás hrmoce tak cca od 15:00, spadlo asi 10 kvapiek ale fajne sa ochladilo 😵 😵 😵 😵 ...len dnu to stále ukazuje 28 st 😅 😅 😅 😅

leninka75
9. aug 2013

@denisenko ..simonko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
9. aug 2013

@denisenko ..no presne plátenky!!!! 🙂 🙂 🙂 ...nevedela som tomu prísť na meno 😉 ........tiež sme mali tie papučky.......

leninka75
9. aug 2013

@jacka .. u vás stále žiadna búročka???? 😕

leninka75
9. aug 2013

@utka...ako to Lucke zistili, brali jej krvičku??....

denisenko
9. aug 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hádaj za čo...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2013

@leninka75 a tuším to volajú aj "číny"...alebo tak nejak....

leninka75
9. aug 2013

@denisenko ....čo za čo mám hádať??? 😕 😕 😕 😕 😕 ......niekto mi pristúpil kábel tak nedochádza 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 toto

leninka75
9. aug 2013

@denisenko ...keď ma zabiješ netuším 😀 😀 😀 .......toľko som toho natiachala, že fakt neviem 😅 😅 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2013

@leninka75 ...tak to nevadí.... 😀 😀 😀

a.....kto mi závidí??? 😀 😀 😀 😀 ...aktuálna foto....

leninka75
9. aug 2013

@denisenko ..nedáš pomôcku?? 😉 .....my máme podobne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

...idem kukať na markíze láska je láska.....

...dobrú ...

denisenko
9. aug 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2013

dobrú, dobrú...idem aj ja..... 😉

utka
9. aug 2013

@leninka75 brali jej stery z jedného pluzgiera...

jacka
9. aug 2013

@denisenko ja závidím.........tu pohrmotalo....osvetlilo.......a je to fuč 😝 😝 ....a teplo ostalo 😝 😝 ........... 😝
@leninka75 my kuk joj.......ale asi to zabalím..................aj som rada že burka nebola.......nech je zajtra aby som ju videla... 😀 😀 😀 .................som zvedavá ako sa ide zajtra ochladiť 😀 😀 😀či neskončíme zas v bazééne 😀 😀

dobrú nocku

jacka
10. aug 2013

ahojte 🙂 🙂

leninka75
10. aug 2013

Ranecko.....

katka1819
10. aug 2013

Ahooooooooooj 😀

my máme 20 stupňov 😅 až kosno sa mi tu zdá po tých horúčavách 😝 😀

letty86
10. aug 2013

ahojte 😉
na stretku bolo fajn, som sa vyvetrala a vykecala 😉 😉
@leninka75 boli sme fajn partia, ale vobec sa mi nechcelo, nejak sa tí spolužiaci pri organizovaní moc nezapájali, respektíve, na dané otázky moc neodpovedali....boli sme v pivárni 😅 ale takej stýlovej a bolo fajn 😵 a ešte sa mi nechcelo aj preto 😅 lebo už nemám 50 kíl 😅 ako na strednej 😅 😅 😅

k tým prezúvkam....vikinka mala rak papučky, ale dost sa jej v tom potilala nozka, asi mesiac na konci skol.roka už mala crosky...ale to nechcem aby nosili, od rána do 3tej to podla mna nie je vhodná obuv.....tak preto rozmýšlam nad tými ortoped. sandálkami
@katka1819 mne sa čierna nepáči na kočíku preto, lebo ked sa to v lete nahreje, tak má bábo dost....podla mna 🤐 ....a tiež som za pestré a veselé farby.....tie sa mi k detom hodia viac...vnímam to tak, že je to "huncúctvo maminiek"...výber tej farby.....dobroveone by som pre svoje dieťa čierny kočiar nevybrala....iba pod nátlakom 😀 ...

letty86
10. aug 2013

@leninka75 som zabudla k tej babke..býva si 100 km od nás... ale často chodievame k mojej svokre a inde už nieje čas 😔 a je to opačný smer....tak sa ani nedá od svokry odbehnút....kedysi sme chodievali na všetkých svatých....ale teraz tiez k svokre, lebo uz manzel nemá ocka....takze tak

letty86
10. aug 2013

ideme k mamke, pekný den. 😵 😵 😵 ..večer oslava u susedovcom...nejaké to mám tento týzden pestre 😀 😀

denisenko
10. aug 2013

ahojte... 😉 u nás je dnes akcia roka...Rajecký maraton....sme boli pozrieť štart....4 černosi vraj z Kene.....isto vyhrajú...alebo už vyhrali.... 😀 😀 😀
@letty86 tak vidíš, nechcela si a dobre bolo...to tak býva, ked sa tešíme, tak to zle dopadne a naopak.... 🙂
@jacka u nás bola dalšia búrka aj v noci..ešte teraz je mokro...trolinku mrholí... 🙂 chcela som ísť na záhradu, ale prd z toho....moj drahý sa vybral na motorku....mu to ešte poriadne vytmavím..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...a dnes už odišla cicka micka, tak máme o starosť menej...len Armani ju chodí hľadať.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre