Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. sep 2013

@katka1819 Matúškovi krásne meninky prajeme...a veľká pusa...cmúúúk 😉

katka1819
21. sep 2013

tak
@jacka uáááááá tak ako je to s tými Maťkovcami ??? kto tu teda má Matúška ,kto Martinka,kto Matejka ???? Ja už som z toho akási jemne mimo 😅 😝 😀 my teda Matúška... Maťko nevoláme akosi mi to nesedí 😉

Viem že letty má Marcelka ... ja mám Matúška ... a vy teda Matejka už som na to došla podľa toho 24.2 😀 😀 😀
len neviem prečo som mala zafixované že aj ty máš Matúška 😅 a Peťka 😀 😝

jacka
21. sep 2013

@katka1819 no ja som bola v tom že vy ste Martinko....fakt netuším prečo............................ja Matka Matej volám ked ma napáli.......to už radšej aj uteká 😀 😀 😀 ........................a.....pridávame sa ku chorobám......síce nerada......ale musíme......Maťko má teplotu.... 😔

katka1819
21. sep 2013

@jacka ale jooooooj 😖 aj Vy ☹ tak vyležkať chorobu hnusobu jednu pekne a rýchle uzdravenie Maťkovi prajem 😉

a s tými menami máme aspoň konečne jasno 😉 😉 😉 😀

utka
21. sep 2013

Ahojte.
@katka1819 aj my sa pripajame a Matuskovi všetko najlepšie prajeme...

katka1819
22. sep 2013

Dobréééé ránko 😀

jacka
22. sep 2013

ahojte....

@katka1819 nemožeš spávať... 😀 😀 😀 ...........................................už je to jasné ako facka.....každy Maťko je iný Maťko 😀 😀 😀 ..................................................dakujem 🙂

denisenko
22. sep 2013

ahojte... 😉
polievočka navarená včera, kuriatko upečené...chlapi šli na huby, tak ešte dopečiem koláčik, zavarím rýdziky a hádam aj na dnes padla.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. sep 2013

@jacka ako Maťko?..už lepšie?....mna včera skolila taká migréna...prvý krát vc živote....zaliezla som pod paplon a Petríkovi povedala, že ak nevypne telku, tak poletí von oknom...táááák ma bolela hlava 😝 😝 😝 😝 Denisko soplí a Simonko....málo papká.... 😔 😔 😔

jacka
22. sep 2013

@denisenko no man tiež.............ešte aj v noci som frčala na tbl.......ani ráno mi nebolo bohvie ako........teraz je to LTT.........aj so susedou som prehodila pár slov.....že aj jej išla včera hlava buchnuť...................žeby niečo bolo???...................Maťkovi som ešte v noci dala čapík.....ráno mal len miernučko zvýšenu........ale som mu do obyvky doniela perinu a leží celý den......ale je bez teploty........ale nejak divne rozpráva 😅 😅 😅 ................ale mi vravel že ho bolí dáno čo sa mu tlačí zub....tak možno mal s toho teplotu......no a Peťkovi som musela dať už smectu.....stále má taku riedku kakušu.........ale inka sa tu doteraz nahánali......vadili....bili...tak sú o.k... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. sep 2013

@denisenko čože Simonkovi nechutí? 😔 😔 😔 ...drobec...........žeby aj na neho niečo liezlo?.....Deniska dáš aj do školy?......nemá teplotu....či hej?.....

jacka
22. sep 2013

@denisenko aj ja som piekla kuriatko...... 🙂 🙂 .......

jacka
22. sep 2013

tu je nedela vo velkom 🙂 🙂

letty86
22. sep 2013

ahojte 😉
@katka1819 dodatočne všetko naj matuškovi

jacka
22. sep 2013

@letty86 ahoj 😵

dobru nocku 😵

leninka75
23. sep 2013

ránečko!!! 🙂
...dievčence nestíhala som...v sobotu sme boli na 50-tke....nedeľa poprávky 😀 😀 😀 😀 😀...a zrazu je pondelok ráno...a už pracujem teda porádne 😝...začal nám semester 😝.....

@jacka ..Peťkovi prajem všetúčko najlepšie... nech poslúcha zdravíčko, bráško aj maminka s tatinkom 😀 😀 😀 😀 ....a posielam obrovskú cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk!!! 😵 😵 😵 😵 😵

@katka1819..a tiež aj Matúškovi dodatočne prajem hlavne pevné zdravíčko a veľa veľa šťastia a tiež veľkú cmukinu posielame!!! 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
23. sep 2013

..mamky ako choroby??? ☹ ...lepší sa vám aj detičkám?? 😕

katka1819
23. sep 2013

ahoooooooooooj 😀

katka1819
23. sep 2013

@leninka75 Všééééééééétučko najsamlepšejšie k narodeninkám Leni 😵 😀 😝

katka1819
23. sep 2013

@jacka pripájam sa 😀 a všetko najlepšie k narodeninkám Peťkovi prajem 😉

jacka
23. sep 2013

ahojte,,,,,,,, 🙂

@leninka75 aj tebe všetučko najlepšie............ 😵 😵 😵 poriadne osláv....ak si ešte nie..... 🙂 .........................dakujem za Peťula 😵 😵

jacka
23. sep 2013

@katka1819 dakujem 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
23. sep 2013

@leninka75 Maťko ochorel v momente ako sa ráno dozvedel že maju hudobnú 😠 😠 😠 😠 ...........opica 😀 😀 ......................

letty86
23. sep 2013

ahojte
@leninka75 všetko najlepšieeeeeee 😵 😵

@jacka aj Petulkovi velká pusa k narodeninám a všetko najlepšie 😵 😵

leninka75
23. sep 2013

@katka1819
@jacka
@letty86 ....moc ďakujem dievčatá, ste zlaté, že ste si spomenuli!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
23. sep 2013

@jacka ...to Maťko od radosti?:... 😀 😀 😀 😀 ..tak rád spieva či ako?? 😀 😀 😀 😀 😀....máš ich doma oboch?

leninka75
23. sep 2013

@jacka ..ešte som veru neoslavovala 😉 ..s mužom a dievčatami večer a ostatní asi cez víkend 😉

denisenko
23. sep 2013

@leninka75 čo mi ušlo?????? 😕 😕 😕 😕 😕 VšETKO NAJLEPšIE K NARODENINáM..... 😵 😵 😵

denisenko
23. sep 2013

@jacka Peťkovi tiež...všetko najsamlepšie, hlavne zdravíííííčko a cmuk na líčko..... 😉

denisenko
23. sep 2013

...tak.....my už sme konečne v poriadku...klop,klop,klop..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🙂 Denisko šiel ráno do školy, Simčo čertuje a tatinko v práci.....len mna stááále bolí hlava...ale zrejme to ešte od zubníka...ako som ju tam mala tak fajn zaklonenú, krčná chrbtica sa ešte nespamätala..... 😀 😀 😀 😀 ....dnes mi volali od primára, Denisko tam mal ísť vo štvrtok kvoli tomu ramenu....tak preložili na pondelok...no dúfam, že to už bude posledný termín..... 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre