Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
23. sep 2013

@jacka ta hudobná aj mna zaujíma 😀 😉
@denisenko super 😵že je dinisko o.k.....a simčo tiez, ked certuje 😉 ...tá chrbtica aj mna boli 😝
@leninka75 som rozmýslala, ze či nemáš okruhle?...ale tá 75 za nickom je asi tvoj rok, ze?

denisenko
23. sep 2013

@letty86 ..to bude asi aj tým počasím.... ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
23. sep 2013

@letty86
@denisenko dakujem 😵 😵 😵 😵

jacka
23. sep 2013

@leninka75
@letty86 na hudobnu nechcel......lebo nevie spievať.....ale dopadlo to fajn.......pustila im spievankovo...... 😀 😀 😀

jacka
23. sep 2013

@leninka75 ešte že nás máš aby sme ti to pripomenuli.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..........................čo dostaneš? 🙂

utka
23. sep 2013

@leninka75 všetko len to naj, naj, naj... k narodeninkám...
@jacka aj Peťuškovi všetko najlepšie...

leninka75
23. sep 2013

@denisenko @utka....ďakujem zlatíčka!! 🙂 😉

leninka75
23. sep 2013

@letty86....u mňa okrúhle nehrozia 😉 ..som sa rozhodla, že stále oslavujem 19 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ale si šikovnica, dobre tipuješ tú 75-ťku 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
23. sep 2013

@jacka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že spievankovo 😀 😀 😀 😀 😀 ....ja odpadnem 😀 😀 😀 😀 😀 ..........čo dostanem?...si myslíš, že to nechávam na náhodu?? 😀 😀 😀 😀 ...som si kúpila od Dana Browna Inferno a novú peňaženku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..a muž to pekne vložil do darčekovej tašky a tipujem, že dnes si ešte pôjdem kúpiť kvety 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. sep 2013

@utka ..si sa ani nepochválila, že krstiny 😨 .......ako Lucka zvládala??...to bolo niekde na rodnej hrude či v BA?....krásne torty!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵...isto boli aj dobré......Lucka má krásnu čiapočku.... 🙂

utka
23. sep 2013

@leninka75 mylsela som, že som to tu písala...Bolo to vo ZV. Aj Vikiho sme tam. Lucinka to zvládla celkom fajn. Trošku poplakala, ale dalo sa. Čiapočku nám hačkovala kamoška suseda...
V piatok o polnoci sa nám zase Lucka nevedela nadýchnuť, zase mala v pravej nosnej dierke grcku. Ja toto nechápem. Som v kútiku duše dúfala, že vtedy to bolo prvý a posledný krát a zase ☹. Ona si stále strká rúčku, palček do pusy, tak asi si ho dá hlboko a zgrcne sa. Ináč vôbec negrcká...Už nech je väčšia. Detičky tuším do troch mesiacov nevedia dýchať ústami. Hrozne sa bojím už teraz každej noci ☹.

denisenko
23. sep 2013

@utka krásne torty...škoda rozkrájať..... 😀 😀 😀 ...júúúj, chuda malé, hádam z toho vyrastie, ale tie obavy....poznám.....ja mám dodnes mindráky a husiu kožu, ked vidím sanitku.... 😔 😔 😔 😔 😔 🤐 🤐 🤐
@leninka75 tak, tak...netreba to nechávať na náhodu..... 😀 😀 😀 ...aj kvietky si vyberieš sama???... 😕 😕 ...19 ...pekný vek....ale do Ameriky nechod, nepustia ťa do baru..... 😀 😀 😀 😀
@jacka tak spievať sa mu nechce....počkaj, ešte z neho budeš mať speváčika....ved v školke vystupoval, či zle pamatujem???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. sep 2013

@utka veru len dúfať že čoskoro s toho vyrastie..........aj si to spomenula dr.?..........................krásne tortičky.....mnam...a kde vo Zv ste to mali?.....

@denisenko že vraj nevie spievať.........radšej bude tancovať 😀 😀 😀 😀 .......................v školke vystupoval...ale tancom 😀 😀 😀 😀 .....si zvykne.... 😀 😀 😀
@leninka75 tiež som mala záchvat smiechu 😀 😀 😀 😀 .........ale čo už.... 😀 😀 😀 😀 ..................................na náhodu...?...to by si nič nedostala.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 aj kvietky si pekné vyber....kedy bude oslavička 🙂 🙂 🙂 ..............tak ja mám potom večných 18 😀 😀 😀 jáááj zlaté časy 😀 😀 😀 😀

jacka
24. sep 2013

ahojte 🙂

leninka75
24. sep 2013

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@utka ...bože Zuzi až ma zamrazilo!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹..........ja som sa s takým niečim našťastie pri deťoch nestretla..musí to byť hrozné 🤐 ☹.....držím palce, aby sa to neopakovalo ...

leninka75
24. sep 2013

@denisenko
@jacka ..neuveríte, ale muž zládol kytku a nádhernú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..........Karolínka mi nakreslila obrázok a k tomu som dostala jej jupíka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............zlaté dieťa 😵 😵 😵 ...a Laurinka mi zatancovala 😵 😵 😵 😵 😵 .....podarené boli 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
24. sep 2013

@jacka ..to som rada, že tu nie som sama teenagerka 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 ........

leninka75
24. sep 2013

@jacka ..vy idete Peťka kedy oslavovať?....či ste už?....

denisenko
24. sep 2013

dobrééééé rááánko... 🙂

denisenko
24. sep 2013

@leninka75 no vidíš, zázraky sa dejú..... 😀 😀 😀 😀 a inak ja mam stále 15.... 😀 😀 😀 😀 kam sa na mna hrabete, chi,chi... @jacka 😀 😀 😀 😀 😀 a potom že nakupujem v detskom.....

jacka
24. sep 2013

@denisenko že ráno......aká si ti vtipná ....o pol desiatej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .......................chcela by si 15 čoooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........ved pre deti maju dobré veci........ 😀 😀 😀 😀
@leninka75 Peťka asi dneska....včera sme nestihli......nepýtaj sa prečo 😉 ,....................daj foto.... 😵 😵 😵

denisenko
24. sep 2013

@jacka vtipná, vtipná.....ja už od 4.15.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. sep 2013

@denisenko ..počkaj nám začneš vykať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

@jacka ...pýtam sa!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀....................hádam niekdy budú aj fotky 😉

utka
24. sep 2013

Ahojte.
Ďakujem pekne. Dúfam, že sa to už nestane. Neskutočne som sa bála o ňu. Normálne mi prišlo zle od strachu.
@jacka krstili sme vo ZV v evanjelickom kostole v meste a hostinu sme mali na Sekiery v Pizzerii Piano.

denisenko
24. sep 2013

dobrú nocku... 😉

jacka
25. sep 2013

ahojte 🙂

leninka75
25. sep 2013

rááááááááááááánečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka .....stručne a jasne 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .....................aj u vás sa ukazuje taký pekný deň? 😵 😵 😵

utka
25. sep 2013

Ahojte...

katka1819
25. sep 2013

Ahooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 a dovi dopoooooooo 😀 😀 😀 😝

jacka
25. sep 2013

@leninka75 veru krásne bude 😎 😎 😎 ...................dufam že ma hlava prestane konečne bolieť.... 😝 😝 😝 v práci práci 😀 😀 😀 .................ako baby...zvykli si?..................aj ty si si zvykla?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre