Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. sep 2013

My budeme mať kačku zajtra u našich. A v nedeľu netuším...

denisenko
28. sep 2013

Dobré ránko...😉 to je kosa,vonku bielo,ale +1 😀

jacka
28. sep 2013

ahojte.............. 🙂
@denisenko veru zima.....hmla.......hnus..... 😝 .....

letty86
28. sep 2013

ahojte
@denisenko tu som 😉 boli sme tak pracovne 3 dni u mamky a teraz upratujem doma

denisenko
28. sep 2013

Chlapi boli na huby...

katka1819
28. sep 2013

Čafte 😀

@denisenko nooooo pekné kúsky teda našli tvoji hubári 😉 😵 😀 my sa chystáme zajtra potom šupnem foto čo sme našli my ak bude čo 😅 😀

leninka75
28. sep 2013

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....................mňaaaaaaaaaaam to bude kapustnička 😵 😵 😵 ...potom sa hádam pozvem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. sep 2013

ahojte............
@denisenko pekné pekné 😵 😵 😵 😵
@leninka75 ty čo ponocuješ? 😉

letty86
29. sep 2013

ahojte
@jacka a ty kde si bola? 😉

jacka
29. sep 2013

@letty86 ja som tu stáále.... 😵 😵
dobru nocku........

máme tu jedinú pracujúcu tak
@leninka75 vykroč pravou nohou 😵 😵 😵

utka
29. sep 2013

Ahojteee a dobru noc...

denisenko
30. sep 2013

Dobré ránko 😉

jacka
30. sep 2013

ahojte........... 🙂

leninka75
30. sep 2013

rááááááááááánečko !! 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka ..ďakujem si zlatá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .........neboli ste u strigy?? 😕 .........

jacka
30. sep 2013

@leninka75 nie nie..........ved som bola tu.... 🙂 ...........ešte ma to len čaká .,.....na další týžden........príde strige vnuk .....sa ide s neho ...pos....ť.......tak ho musíme ísť kuknuť... 😠 😠 😠 😠

leninka75
30. sep 2013

@jacka ....to nejaký nový vnuk? 😉 😉 😉 .......pokoj moja.....prídeš, odídeš 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 ....čo ste porábali cez víkend?

jacka
30. sep 2013

@leninka75 nie nový.....v apríli odišiel do anglicka......teraz má prísť na dva týždne.......raz jej zavolal....a odtvedy v ten den a v tu hodinu chodím s telofonom v ruke......keby sa tak tešila aj na ostaných......... 😝 ..............na mna nemusí 😀 😀 😀 ...................................................radšej by som ani neprišla.... 😀 .....................................ani neviem......v sobotu prišli sestry................pokukala vecičky pre miminko..................pokecali...........v nedelu len tak pomotkali 🙂 ......chceli sme ísť na gaštany.....asi Maťko zabudol....... 🙂
a vy?

katka1819
30. sep 2013

Čafteeeeeee 😀 😵 😉 😎 😝

@jacka že pos.....ť 😀 no moja to poznám aj ja toto ... u nás svokra 🙄 môj mužík sa ide roztrhnúť čo behá pomáha im vybavuje a podobne a dojde synáčik z čiech čo chodí sem raz za rok inak ich môže osr.....ť 😀 a to sa chystá hostina,a nabalia ho,a to je stále najlepší on 😠 no nenaserie ťa to 😖 vrrrrrrr
@leninka75 ako kniha Inferno dobrá je ? aj ja si chcem kúpiť na meniny 😀 tak sondujem dopredu 😅 😉
@denisenko tak nakoniec sme na tie hríbiky boli ale veľké NIČ sme našli 🙄 ale aby som neklamala 2 bedle to zachránili a ten čerstvý lesný vzduch joj 😀 😀 😀
@letty86
@utka 😵 😀 😉

jacka
30. sep 2013

@katka1819 som rada že ma aspon niekto chápe 🙂 😀 ............................................................. 😀 😀 😀 ale ako tak kukám 😀 😀 😀 ..................................vidím že sa tu riadne osiera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 až mám slzy v očiach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................................máš pravdu...také veci dokážu riadne nas....ť.... 😠 😠 😠 😠 ...................................................po tom čerstvom vzduchu ste spali ako bábätká nie? 🙂 🙂

katka1819
30. sep 2013

@jacka to sú také vďačné slovíčka osr..ť a posr..ť a nasr..ť 😀 😀 😀..................................čerstvý vzduch nám urobil dobre a hlavne tá túra do kopcov 😅 dzeci jak ľahli tak spali 😵

jacka
30. sep 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pravdu máš 😀 😀 😀 😀 😀 .............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vy ako v škole?

utka
30. sep 2013

Ahojte...

@jacka 😝 to poznám aj ja, že sa s niekým ide niekto pokakať a niekto je ukradnutý...

jacka
30. sep 2013

@utka no super....tak sa nám to tu pekne zbiera 😝
ako LUcka? 😵

denisenko
30. sep 2013

babule....ja našťastie takéto slová nemusím používať..... 🙂 ale ked som bola malé decko, tiež som si to zažila....k jednej babke som nechodila od...no neviem, koľko je to už rokov, vlastne celá rodina z tatkovej strany nám je ukradnutá.....až na pár výnimiek.... 😔 😔 😔 😔

denisenko
30. sep 2013

dneska ideme na ortopédiu...tak...držte palčeky..... 😉

utka
30. sep 2013

@jacka Lucka všelijako...stále ju trápi bruško. Už nech to rýchlo prejde, lebo plaem s ňou ☹

leninka75
30. sep 2013

@jacka ..a ja že sa v rodine narodilo bábo, tak preto je striga unesená 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅......my sme boli v sobotu opekať, našli sme nejaké hríbiky 😵 ..a v nedeľu mi boli našli blahoželať.. 🙂 ......

leninka75
30. sep 2013

@katka1819 ..začala som čítať, ale to vieš len tak ukradomky na vecku 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale čo som prečítala je supiš 🙂 ........Brown píše strašne pútavo a drží človeka v napätí takmer od prvej strany 😵 😵 😵 😵 ..ako hody? 🙂

leninka75
30. sep 2013

@denisenko ..držte sa!!! 🙂 ..a nezabudni podať info lebo sme zvedavé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

leninka75
30. sep 2013

@utka ..Lucka má koliku?? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre