Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
20. nov 2013

@denisenko si poklad 😵 krásna si 😵 😵 😵 😵 ..to máš normálne ombre 😉
krk uz je na mieste 😉

denisenko
20. nov 2013

@letty86 jojo.,ombre 😉 a dakujem 😉 ty si poklad 😀

jacka
20. nov 2013

@denisenko aká kočka...... 😵 😵 😵 😵 krásna si.....aj ten smejko na rukách..... 😵 😵 😵 😵

deti ešte teplotujú,,,,ale naštastie prespia už celu noc....... 😀 😀 😀 😀 ja tiež......fungujem na tbl....nechápem kde oni beru energiu ked sú choručký 😒 😉 ......a ráno si vstali o 5 tej......dávno ocinka nevideli 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
20. nov 2013

@letty86 veru kašli na kalíštek......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......rovno litrovku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................Maťko ako v školke?......a Vikuška?

denisenko
20. nov 2013

@jacka aspon by si bacily vypálila.... 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2013

@denisenko ponuknem aj detom.... 😀 😀 😉

denisenko
20. nov 2013

@jacka --Jani...............takto verejne???????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. nov 2013

mamky..pekné sny.............. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
21. nov 2013

ahojte.................. 🙂

@denisenko to v rámci liečenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............

denisenko
21. nov 2013

Dobré ránko😉

denisenko
21. nov 2013

@jacka tak potom je to všetko ok 😀😀

jacka
21. nov 2013

@denisenko ved preto 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
21. nov 2013

Ahojte...
Dnes máme prvé očkovanie...myslite na nás!

denisenko
21. nov 2013

@utka tak veľa šťastia...nech to ostane bez teplôt 😉

katka1819
21. nov 2013

Achooooooj 😵 a dovi dopooooo 😀 😀 😀

leninka75
21. nov 2013

ahojte!! 🙂

@utka ..myslíme 😉

leninka75
21. nov 2013

@jacka....ako sa máte??? 😕

leninka75
21. nov 2013

@denisenko ..a keby si videla ako fajne na zubato vykosili pole??!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀..............aká kočena s novými vláskami 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
21. nov 2013

@letty86....mňa pri romantikuš prechádzke napadlo, že sa prechádzate večer pri hviezdičkach 😵 😵 😵 😵 😵 ......a tiež som zabudla, že tvoj mužík má aj voľné dni 😉

jacka
21. nov 2013

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1020232...
to som ukradla od mirrink........

@leninka75 na nerv..... 😠 😠 😠 dva týždne robia aj somnou div..... 😠 😠 😀 😀 😀
@utka držte sa 😵

leninka75
21. nov 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................perfektné pečenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............dúfam, že si sa aj ty trošku odreagovala 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .........................ja som práve pozerala, že niektoré maminky aké krásne veci vyrábajú 😵 😵 😵 😵 ..taká levik7 napr..........

leninka75
21. nov 2013

@jacka ..a ešte máš nejaký ten nerv? 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 ................vydrž moja, však oni raz zasa pôjdu do škôlky a školy 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2013

@leninka75 trochu som musela....lebo k šialenstvu nemám daleko 😀 😀 😀 😀 😀 .......................no a...neviem či sa dožijem toho dna....... 😀 😀 😀 😀 😀
to len ja som antitalent.....nič neviem 😔 ☹

leninka75
21. nov 2013

@jacka .....teraz nešoféruješ daj si pohárik 😉 😉 😉 😉 😉 .............čo by si bola anittalent!!! 😠 ..len nemáš čas 😉 😉 😉 😉 😉 .................uško už nebolí,

jacka
21. nov 2013

@leninka75 .....nemožem...som na tbl......duní mi v hlave... 😝 .....................................ale som....a to že nemám čas je je ......výhovorka ☹ .................uško nie......kvapkáme......mu ten hnis ide von noštekom....hádam 😅 ....má takú čudnú farbu......oranžovu ...či akú,.....hlavne že to ide von 🙂 ...............a ani jednému neprobia tie atb dobre....furt sú na wecku ☹ ☹

utka
21. nov 2013

Ďakujeme baby...Lucinka si poplačkala pri očkovaní, ale zatiaľ je OK. Uvidíme, čo bude neskôr.

letty86
21. nov 2013

ahojte
@leninka75 nooo....ty si tu prechadzku dotiahla do dokonalosti 😵 ...ale realita bola bez hviezd 😉
@jacka nerv mám aj ja 😠 matko je urevaný neskutočne, jaaaaaj, strasne daco, slzy až z paty taha 😠 😝 😠 ..dnes sme boli u mudry, ráno 2x zakaslal, tak sme bezali k mudre 😀 😝 pre istotu....u neho sa to tak raz dva zvrhne 😔 ale ma zatial len miernu virozu....v utorok ideme na kontolu.....vela deti je chorých v skolke a uz aj v skole

letty86
21. nov 2013

dobruuu 😵 aj noc 😉

katka1819
22. nov 2013

RáNeČkO 😵 😵 😵

jacka
22. nov 2013

ahojte.,....

@letty86 takže vitaj v klube ☹ ☹ ☹ ☹ ............Vikuške je ako?...........aj ja idem v utorok s Peťkom 🙂 ....dnes s Maťkom.... 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre