Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
19. dec 2013

@jacka my máme od rána slniečko a úplne jasnú oblohu.chytááj...

katka1819
19. dec 2013

Achooooj 😀

@denisenko tak 20 ročný 😉 😉 😉 však a čoby nie však ty vyzeráš na 18 😀 😵 😉

jacka
19. dec 2013

@denisenko zlým smerom si hodila....nedošlo.....alebo niekto ukradol 😠 😉 ..............asi sa presťahujem ku vám....berieš nás pod svoje krídla 🙂 😉 😀 😀

leninka75
19. dec 2013

dobrý večer a dobrú noc!!! 😀 😀 😀

jacka
19. dec 2013

@leninka75 že stručná 😀 😀 😀 😀
aj vám dobrú nocku 🙂

denisenko
19. dec 2013

@leninka75 že fakt stručne...vyrábaš gule?
@jacka kľudne,postelí a darčekov máme dosť 😀 som tomu slniečku nedala navigáciu,tak asi zablúdilo ☹

denisenko
19. dec 2013

Dobrú nôcku 😉

denisenko
20. dec 2013

Dobré ránko 😉

jacka
20. dec 2013

ahojte.......................huráááááááááá piatok.........volnooooo 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko fajn ..že sa aspon máme kde výspať 😀 😀 ..............ale teším sa aj na darček 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................tak dnes nezabudni na tu navigáciu.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
20. dec 2013

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 😀 už došlo???? 😎 😎 😎 😎 😎 😎 v záhrade sú srnky, tak dúfam, že ho nezastavili.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2013

@jacka ozaj...Maťko sa dneska normálne učí????..ja som sa k tomu akosi nemohla dopátrať, že či nemajú skrátené vyučko, alebo čo..... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
20. dec 2013

@denisenko nooo..nie......tak akurát klzisko.... 😝 .......takže teraz bude na vine srnka 😀 😀 😀

jacka
20. dec 2013

@denisenko nie nie..neučia...už včera sa neučili...dnes šli bez tašk........len s hračkami......a jedlom 😀 😀 😀 😀 .......ako si sa nešla dopátrať....nič ti nepovedal? 😀 😀 😀 😉

denisenko
20. dec 2013

@jacka bola som...Deniskovi pretriediť knihy a zošity, lebo domov nič nenosí, tak na sviatky nech máme odkiaľ čerpať...ale nič mi učka nevravela.... 😖 😖 😖 😖 😖 ...veru...srnka za to može....ešte sú tu...3 kusy.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. dec 2013

@denisenko tak to nepríde ani za tri dni toto 😎 😎 😎 ☹ ☹ 😉 😉
ako si robí ulohu ked tam má veci?............možno sa nebudu učiť....... 🙂

jacka
20. dec 2013

cesto na praclíký urobené....už len počkať na príšerký a može sa začať piecť 🙂 😉 ................................už máte všetko hotové?......či len ja som posledná 😀 😉 😠

denisenko
20. dec 2013

@jacka xi,xi...že príšerky.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...niektoré úlohy si stihne ešte v škole na hodine, teda z matematiky takmer vždy ....čítanku domov nenosí, nečíta......nepotrebuje ju.....číta dobre, doma knižky, takže to má jedno...nosieva akurát písanie alebo slovenčinu, ked treba.....a raz do mesiaca prírodovedu... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2013

@jacka hotové???..koláčiky nepozliepané, stromček síce stojí v kúte ale úplne čistý a upratovať sa bude v pondelok....táááák...kto je tu posledný??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. dec 2013

@denisenko to je šikovný......ked stíha .......moj sa nestihne ani najesť 😠 😠 😠 ...........aj v čítaní 😵

jacka
20. dec 2013

@denisenko no tak náš stromček je schovaný.......ten príde len v pondelok....či utorok...................tiež ti mám bordel ako sa patrí pred vianocami 😠 😀 ...............ešte chcem šuhjadý......len netuším že kedýýýýýý 😝 ...........tak sme dve posledné 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2013

@jacka jáááj..najesť...to už tiež nestíha....ani napiť..... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
20. dec 2013

@denisenko detto.... 😠 .............nechápem čo tam robia? 😝 ...................

denisenko
20. dec 2013

@jacka mi hovor...hlavne že ked príde domov, mele ako taká drbna...čo, kto, kedy, kde , s kým..... 😀 😀 😀 😀 😀 si viem predstaviť, čo robí cez prestávky....to potom neostáva čas na desiatu.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. dec 2013

@denisenko presne sa mu pusa nezastaví........a ešte sa aj Peťko pridá,,,,nie je horší.........,neviem koho skor počúvať 😠 😀 .................cez prestávku,....nechodí do bufetu? 😀 😀 😀 😉

denisenko
20. dec 2013

@jacka do bufetu???.....nemajú..... 😉 ...ja som rada, ked je doma, lebo to Simonko sa na neho zavesí a je pokoj..... 😀 😀 😀 😀 😀 ten ho hľadá celý den....

jacka
20. dec 2013

@denisenko to vážne?.... 😵 😵 ......zlatučký sú 🙂 🙂 .............................teraz si ho užije 😀 😀 😀 .....................

denisenko
20. dec 2013

@jacka ..ale ono je to také jednostranné..... 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko moc nadšený nie je..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. dec 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................dobrééé 😀 😀 😀 😀 .......nebodaj pred ním uteká 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. dec 2013

@jacka ...schováva sa..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak, sa mu čudujem, aj tak má dosť veľkú trpezlivosť s malým kazisvetom, kedže mu všetko ničí, nemôže sa hrať s čím chce a robí "poriadok" v školských veciach..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
20. dec 2013

@denisenko takže velitel 😀 😀 😀 😀 😀 ....ten vás tam dáva riadne do pozor 😉 😉 ...................predpokladám že ho nájde 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................a Denisko asi väčšinou ustúpi že?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre