Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. feb 2014

@denisenko ahoj......no ako sa máš? .............krááásne... 😎 😎 😎 škoda že teraz nemáme prázdniný 😀

letty86
24. feb 2014

@jacka ja som dnes sama, kým pride manzel večer domov, hádam aj dych sa napravi 😅
@leninka75

jacka
24. feb 2014

@letty86 pasta a žuvačka to spraví 🙂 🙂 🙂 😀 😉

denisenko
24. feb 2014

zas nestíham...nič nové......... 😀
@jacka @letty86 na prázdninách...noooooo.....úprimne???? 4 pojašené decká, sem tam susedina maličká a mamina s jednou rukou.....stačí??? 😀 😀 😀 😀 😀 v štvrtok večer sme neplánovane šli domov, lebo v noci Petrík odchádzal do Belgie....aj som bola celkom rada, že sme už doma.....asi stááárnem... 😀 😀 😀

dnes sme boli na rehabke so Simčom, tak pani doktorka sa asi dobre vyspala....vychválila ho do neba, ako dokonalo sedí, aké má super vyrysované svaly na lýtkach a stehnách ...akurát tak má veľké brušinko.... 😀 😀 ;pochválila správne topánky a vraj sa to jeho špičkovanie v nich zrejme do polroka spraví... 🙂 Denisko je strašný....puberta s ním plieska, niekedy si myslím, že mi niekde vymenili dieťa.... 😝 😝 😝 a začal si vymýšľať a klamať, tak ma to dosť hnevá..... 😔 😔 😔 😔 😔 ale ked je pár dní len sám, tak je úplne normálne dieťa...akonáhle je s inými deťmi...no hrúúúza.....

jacka
24. feb 2014

@leninka75 nedám druhé kolo kávičký ...idem pre čertíkov......... 🙂

denisenko
24. feb 2014

@katka1819 krásne fotky....vy ani škaredé mať nemôžete, ked ste taká vydarená rodinka....vidím, že svatba sa vydarila... 😉

denisenko
24. feb 2014

@jacka to je torta??????......no...snaha sa musí oceniť....náhodou...tortička...ved vieš, keby jej ostalo, čo by s tým robila??????

letty86
24. feb 2014

@denisenko ja tiez takéto hromadne akcie uz nemusim, no chceme svoj klud....relatívny 😀
no super, simonko je šikovníček a to už chodí na atletiku, že má také supiš lýtka a stehná 😀 😀 😉 😉 😉
nestras s pubertou ☹ vikinka sa mi oduva

denisenko
24. feb 2014

@leninka75 moja švestra má dvojky...tá čo potratila...sa im zadarilo... 😵 😵 😵 už len aby to dobre dopadlo......je už za polovicou, ale stále viac rizikovo, lebo sú nízko....ale som videla to 3D sono na DVD...parááádička.... 😉 😉 😉

jacka
24. feb 2014

@letty86 ...tu je
už musím prchať......dočítam vás neskor..... 😉

letty86
24. feb 2014

@jacka zlatý 🙂 ozaj je to podobné 😵

denisenko
24. feb 2014

@letty86 to má z toho, že cvičil už v bruchu a celý den sa nezastaví.... 😀 😀 😀 bude športovec... 😉 odúva...to bolo ešte dobre...len začiatok...ale čím dalej, je to horšie....a najhoršie je to, že si absolútne z ničoho nič nerobí....dám mu trest, zakážem všetko, dostane po zadku...nič....jemu je to jedno...pauľuje aj tak a ešte drzo robí naschvály.....

denisenko
24. feb 2014

ozaj...ale zas ho musím aj pochváliť....básen na Hviezdoslavov kubín sa naučil za 2 dni...odrapká ju ako verklík.... 😀 😀 😀 😀

letty86
24. feb 2014

@denisenko ☹ tak to ani neviem čo poradiť 😖 u nás je tatino tá prísnejšia ruka, tak ked si neviem rady, volam ho 😝

denisenko
24. feb 2014

@letty86 u n ás som strašiak ja....

denisenko
24. feb 2014

Milan Rúfus : TIEŇ

Možno to ešte nevie nik,
no chodí za mnou tmavý psík.
To vám je vernosť ohromná,
ako sa nehne odo mňa,
kým slnko svieti,
celý rok.
Urobím krok-
on spraví krok.
Ja zohnem hlavu-
on ju zohne.
Ak sa ja pohnem,
tiež sa pohne.
Vykoná všetko to, čo ja.
Nedožičí si pokoja,
najvernejší psík na svete.
A vždy ho pri mne nájdete,
ako mi ticho päty čuchá.
Ale v jednom ma neposlúcha.
Kameň mu hodím:
"Prines, Bobík!"
On hádže tiež!
Jaj, čo to robí ?
A nepobehne, mátoha!
Iba mi kňučí pri nohách:
" Nerob si zo mňa dobrý deň!
Ja nie som psíček.
Ja som tieň!"

utka
24. feb 2014

Ahojteee...
@jacka Maťkovi všetulinko všetko najlepšie prajeme. Lucinka pociela cmuk.

letty86
24. feb 2014

@denisenko vikuska sa tiez naučila za dva dni, takú blbu básen jej vybrala učitelka, málo priamej reci a dost tazke a dlhé vety......ja som jej lepšieu vybrala, ale potom ešte kazdému vybrala podla seba 😠 tak sa učili dve básničky na kubín....viki isla aj z triedy na skolske kolo, ale nist, tak bola sklamana, minuly rok bola piata

pekná básnička 😵

denisenko
24. feb 2014

@letty86 našim len učka povedala, že nech sa niečo naučia.....ani aké dlhé, ani o čom...no úžas...toto som vygooglila, že je to vhodné pre druhákov.... 😀 😀 😀 tak hádam bude spokojná... 😀 😀 😀

denisenko
24. feb 2014

@jacka oneskorene...ale predsa...Maťkovi všetko naj,naj,naj......cmúúúúk.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
24. feb 2014

obed zjedený....kto ide na kávičku???

utka
24. feb 2014

@denisenko aj Viki je taký istý...nejako si vymýšľa a klame ☹

denisenko
24. feb 2014

@utka Zuzi, to bude asi tým vekom....ale mna to hnevá, hlavne ked klame do očí aj pred inými....mali sme cez víkend taký "výstup"...niečo povedal, a pred všetkými tvrdil, že oni klamu, že on nič nepovedal....a odmietol sa aj ospravedlniť.....ma to mrzelo, ja potom vyzerám, že si neviem urobiť poriadok s vlastnými deťmi.... 😔 😔 😔 😔 😔

katka1819
24. feb 2014

@utka
@denisenko aj ten náš herec si poriadne vymýšľa 😝 a klame jedna radosť 😠 😅 😀 beťár jeden ,ale mňa neoklameeeee 😀 😀 😀

leninka75
24. feb 2014

@jacka ...parádne otrávene vyzerajú chlapci v tých kostýmoch 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 .....sa im nechcelo??...kedy ste mali vlastne karneval?.......

leninka75
24. feb 2014

@denisenko ..naša je tiež poriadna drzaňa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..................a papuľuje a kmíni jedna radosť 😠 😠 😠 😠 😠 ...len u nás sa to deje za zatvorenými dverami 😝 ......a mne potom nikto neverí, že aká je protivná 🙄 ......a ja si vymýšľam.....naša herečka zamrká tými svojimi kukadlami a všetci sú z nej hotoví, že aká je tichučká 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
24. feb 2014

...........ani sa vám nejdem núkať s kávou ☹ ....všetky ste dnes mali nejaký iný kávičkový čas 😒

leninka75
24. feb 2014

@denisenko ........Simko je teda iný športovec 😵 😵 😵 😵 .......a sestra okrem toho, že je na rizikovom to ako všetko znáša?.....inak sa cíti v pohode len to, že sú babuliatka nízko?......mená už majú? 🙂

letty86
24. feb 2014

14 upozornení, baby nebláznite 😀 😀 😀 😉 😉 😉 až som sa zlakla, že čo to 😀 😉
@leninka75 ja som si svoju zohrievala, pijem už dlho bez cukru a akosi nie vzdy mi dobre padne 😝 😅

leninka75
24. feb 2014

@letty86 ..nezohrievaj 😉 ..studená je na krásu 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....ja mám nejako moc roboty, tak ju pijem len tak úchytkom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝.....detičky ti zasa chorejú?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre