Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. mar 2014

@jacka ...no jo prežil, ale poznačný naveky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............

leninka75
11. mar 2014

@katka1819.....pánečku to už do škôlky???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .................nejako rýchlo vám to ubehlo.......ako je to u vás so škôlkami?.....myslíš, že ti drobca vezmú?.....a ty čo, práca?

leninka75
11. mar 2014

@jacka..............aha som myslela či nie je nejaké oblečko.......liluši by sa zišli nejaké tričká, možno nohavice a sukne....pomoc to zasa bude prachov 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .....
....včera som zasa bola nas...á.....prídeme domov na dvore kopa dreva.....svokrovci pred tým ani bú ani mú, že objednali.......len nás ako so všetkým stavajú pred hotovú vec......muž objednal nové gumy, lebo už sme jazdili skoro na diskoch 😀 ......treba zaplatiť poistku za auto.....výplaty už boli dávno rozpočítané a svokrovci nám to takto nabúrali........penímmmmmmmmmmmmmm 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
11. mar 2014

@jacka...............to ktorý trifed vám dali žltý??......treba využiť slniečko a sople budú fuč 🙂

jacka
11. mar 2014

@leninka75 to nič moc ked bude mať následký 😀 😀 😀 😀 .................ale hádam sa s toho dostane.....že 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................................vý školka ako?.... 😅 😔 ......................................."milé" prekvapko pre vás pripravili..............poteší 😖 .......vela dreva?.... ☹ ..............................................trifed zelený........ved som rada že je slniečko.... 😎 😎 😎 😎 .................len ten kašlisko má hnusný........ 😝 noc prekašlaná ☹ ........už ho aj hrdlo bolí.............................ale čo.......do týždna si ho dám do porádku 😀 😀 😀

leninka75
11. mar 2014

@jacka ...........s trifedom si ako spokojná?............na kašeľ iné nedávaš len ten trifed?......hrdielko ho asi bolí z toho kašalnia, či nie?... ☹...............
......dreva je tak akurát, aby sa chlapi narobili 😝 ..........my nemôžeme objednávať veľa naraz, nemáme ho kde skladovať......svokrovci fungujú ako zberné suroviny 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ........................bordelári 😝 😝 😝 😝 😝 ....................
....noooo škôlka.....žiadosť mám nachystanú...ale svokru asi ožiarilo, lebo mi povedala, aby som Lolku nechala ešte doma 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..tak som celkom rada........
.....mám otázočku 😉 ................ste spokojní s tým solárnym ohrievačom ku bazénu?

katka1819
11. mar 2014

@leninka75 všetko budeeeeeeeeeeeee 😀 😉 😅 aj škôlka aj práca 🙂 u nás nieje problém so škôlkou si myslím si 😅 zatiaľ som nepočula že by tu v Bytči nejaké dieťatko do škôlky nevzali a práca no niečo mám vyhliadnutéééé 😀 ale to až tak od toho septembra - novembra ...alebo až od nového roka ...všetko záleží ako sa Matulko zabehne v škôlke ak to bude ako s Peťkom že tam vrešťal za mnou 2 hodiny v kuse tak fúúú neviem neviem ...chceme najskôr tak štartovne s ním na dve hodky ,potom na 4 a potom celodenka ,tiež podľa toho ako ma zoberú do práce tam kde chcem ísť 😉

katka1819
11. mar 2014

@jacka ahooj , zmena plánu kafíčko sa presúva 😅 mám ohlásenú navštevu na 9 hodku ...dojde mamča s budúcou švagrinou ideme kukať dvd zo svadby čo sme teraz boli 😀 a oho vá rať 😀 😀 😀

jacka
11. mar 2014

@leninka75 čo ja viem.........či som spokojná........možno bý mu to prešlo aj bez toho........ale zatial je dobrý...... 😉 ...............................a nebude jej lepšie v školké?aspon na 3hodký?..mne učký vraveli že je velký rozdiel ked príde dieťa do školký z domáceho prostredia ako dieta čo sa pesuva do dalšje triedý.........že doma mu nedaju to čo v školke.... aj preto je tam teraz Peťko.......vela sa tam naučí 🙂

@katka1819 nevadí ....tak ma inokedý pozvi.....aj tak málo spolu keciame 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. mar 2014

ahojte.... 😉
tak to je parááádička...obed a kávička na balkone...slniečko..teplúčko..tričko.... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
11. mar 2014

@jacka aj Denisko kašle...a majú aj črevné neplechy v triede...tak sa teším....liečim ho čajom...skorocelovým sirupom...ne noc triefed, cez den stoptussin a ambrobene....ale je to trošku lepšie.... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
11. mar 2014

@katka1819 jááj školka...aj ja by som už brala...ale u nás ešte nehrozí....... 😝 😝 😝 😝

denisenko
11. mar 2014

@leninka75 ...to ako drevo aj pre vás a vám to nepovedali????..... 😕 😕 😕 😕 pekne......poteší.....

jacka
11. mar 2014

@denisenko črevné potešia 😝 ----------................to možem aj stoptusin aj trifed?..ja mu dávam calciový sirup........ 😝 .mne vravela že ho mám výnechať 😝 .....sa teším kedý to schýtá Maťko 😝 ...................veru krásne je 😎 😎 😎 😎 ......................si načmárame úlohý a padáme von..... 😎 😎 😎 😎 .................Denisko ako v škole?..........................mýslíš žebý Simonka nevzali do školký?....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. mar 2014

@jacka ...stoptusin a triefed,...pri Simonkovi mi to dala spolu....tak ja nevím.... 😕 😕 😕 😕 ozaj....schodisková galéria...si sa raz pýtala.... 😀 😀 😀 😀

letty86
11. mar 2014

ahojte 😉
@denisenko už sme veru doprazdninovali, dobre bolo, ja som si aj na masaz pochodila, svokruska mi vybavila 🙂
@jacka rýchlo sa vyliečte
@leninka75 tiež by ste svokrovcom nejaké prekvapko mohli spravit, nech teraz popenia oni 😝

ja som už jarne naladená 😅 som dnes 2 okna umyla.....a minule aj vajcia dekoračné kupila 😅

jacka
11. mar 2014

@denisenko wow 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........som bez slov...... 😵 😵 😵 😵 😵 ....prefektné 😵 😵 😵 😵
@letty86 dakujem....výliečime.............a dnes má aj teplotu.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 .............čapík to výrieši 😀 😀 😀 🙂 .................................okná aj ku nám treba 😉

dilema......čo zajtra variť 😝 😠 😒 😖 😅 🙄 😔

letty86
11. mar 2014

@jacka z toho varenia som aj ja 😝
Matko sa drží?

denisenko
11. mar 2014

@jacka júúj teplota?...to je zle.... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
11. mar 2014

@jacka máme takú malú galériu na schodoch..... 😀 😀 😀 😀 😀 za 10 rokov sa zaplní dočista.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. mar 2014

@letty86 masáže???...brala by som...len...ked na mne toho moc nie je a ešte aj to čo je ma príšerne šteklí..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja umývam okná každý týžden jedno..... 😀 😀 😀 😀 😀 to, cez ktoré už nevidím..... 😀 😀 😀 😀 😀 a ja som si kúpila kohútika a ovečku.... 😉

jacka
11. mar 2014

@denisenko juj ma nestraš......ved má len 38....... 😕 😕 ................
to máš fajn výmýslené 😵 😵 😵 ,,,,,si šikulka 😵 😵 😵 😵

jacka
11. mar 2014

@letty86 takže mi neporadíš čo variť? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😉 😉 😉 😉

jacka
11. mar 2014

@denisenko kolko máš okien?doma? 🙂

jacka
11. mar 2014

paráda......s chorým dieťaťom teraz musím pre muža 😠 😠 😠 .................sprostá dedina 😠 😠 😠

denisenko
11. mar 2014

@jacka jááj...Ty ešte chodíš pre mužíka?...sa má.....navaríš, operieš a ešte mu aj riťku vyvážaš.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...okien...dosť...a aj balkon.... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. mar 2014

ahojte..........
@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................aj ja chcem býť chlap 😀 😀 😀 😀 😀 .........................................som počula že na okná je najlepšie kladivo 😀 😀

denisenko
12. mar 2014

Dobré ránko 😉 @jacka kladivo.,keď to je také jednorázové riešenie 😀

denisenko
12. mar 2014

Ráno vstanem,otvorím okná...slniečko svieti...čo je lepšie ako zapáliť navlhnutú slamu a starú trávu hneď oproti? 😖>🙂...dnes pohrabem aj ja...a počkam si,kým dajú von periny...vŕŕŕ

katka1819
12. mar 2014

Ahoooooooooooooj 😀 😎 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre