Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. apr 2014

ránečko!!! 😎

............a to čo včera? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 ................

denisenko
3. apr 2014

Dobré ránko 😉

denisenko
3. apr 2014

@leninka75 žeby už 'uhorková sezóna?' 😀

jacka
3. apr 2014

ahojte..............
😎 😎

@leninka75 to je tu už dáááááávno ☹ 😉

@denisenko poznáš dermalex krém?....mám vzoru ........tak neviem či mu to možem natrieť......už to má aj na chrbte ruký............musím nájsť druhú kožnu?..........a niekde som čítala že modrá indulona je fajn......... 😕 😕 😕 😅 nevieš?

leninka75
3. apr 2014

...no čavte sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
3. apr 2014

@denisenko ...........uhorková, ale tak, že vyjedanie zavarených z pohára 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka..........ja mám dobré skúsenosti s krémom od Biodermy PO Zinc.....ak teda môžem povedať 😔

denisenko
3. apr 2014

@jacka dermalex nepoznám...😖 a modrá indulona...poznám kopu detí,ktorým pomohla...ale my k nim nepatríme...ale vyskúšaj..😉 a lipobase krém ste neskúšali?

denisenko
3. apr 2014

@leninka75 jááj,kyslé uhorky...milujem,ale nemmóžem...svrbí ma potom ksichtík 😀. Bioderma? U nás letela do koša...ešteže je to indivindi...😀

jacka
3. apr 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............................moje sú ešte v obchode...... 😀 😀 😀
jasné že možeš 😵 😵 😵 😵 som nevedela že máte aj vý ekzém 😉

@denisenko lipobase nepoznám........dá sa aj normálne kúpiť?..............................začne s indulonou.... 🙂 .................prečo si tu biodermu výhodila?...........................mám pocit že všetko zaberá na chvílu ☹

denisenko
3. apr 2014

@jacka lipobase kúpiš v pohode v lekárni...je to také mastné,asi viac ako indulona...Denisko to používal, aj sestra keď mala ekzem na rukách z čistiacich prostriedkov 🙂

katka1819
3. apr 2014

Ahooooooooooooj 🙂

jacka
3. apr 2014

@denisenko ešte že ťa mám.....dakujem 🙂 😉 .......................

jacka
3. apr 2014

@denisenko kávička na balkone dnes nebude? 🙂 😉

denisenko
3. apr 2014

@jacka už bola...aj s tortou 😉

jacka
3. apr 2014

@denisenko WOW............ 😵 😵 😵 😵 to je aká torta?........výzerá bombastický 🙂 😉 mnááááám...............čo všetko dostal Simonko............

jacka
3. apr 2014

@leninka75 😵 🙂

leninka75
3. apr 2014

@denisenko .......Simonko už mal narodky?........lebo si si nejako zmenila profil a už to tam neviem nájsť 😒 ....................

denisenko
3. apr 2014

@jacka to robila moja mamina...orechové cesto a smotanovojahodová plnka...biela čokoláda na vrchu a veľké gumové cukríky ako jahody,😀 taj trošku netradičná,ale výborná..😉 darčeky...len klasika...oblečko na leto,autíčk,drevené puzzle ...a tú šmýkalku

jacka
3. apr 2014

ozaj včera ☹ ☹ ☹ .............dobre že som sa pýtala
@denisenko všetko najsamlepšie...........veľa láský zdravíčka......cmuk 😵 😵 😵

denisenko
3. apr 2014

@leninka75 včera 😉 @jacka má prehľad 😀 ďakujeme

...že: čo je lepšie,ako šmýkať sa v strede izby? 😀😀😀

katka1819
3. apr 2014

😀 pomocník

leninka75
3. apr 2014

@denisenko ......ja som vedela, že je to nejako začiatkom apríla, len mi vypadol presný dátum............tak sa pripájam a prajem hlavne aby vás obchádzali tie hnusné teploty a nech ste všetci spokojní a šťastní!!! 😵

jacka
3. apr 2014

@denisenko .....poznám aj ja som ju mala dnu........počkaj ked ju dáš von.........aj o deti prídeš 😀 😀 😀 🙂 😉 ....................akú máš maminu šikovnú 😵 😵 🙂 .............................to dostal fajn darčeký 😵 😵

leninka75
3. apr 2014

@katka1819 ......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............dvaja majstri 😉

denisenko
3. apr 2014

@leninka75 ďakujeme 😉
@jacka vnútri sa zatiaľ využíva na 100% 😀 len keď sa šmýka Denisko,tak sa bojím,,že svokrovcom padá omietka 😀

denisenko
3. apr 2014

@katka1819 potrebujeme natrieť chatrčku na záhradke...neprídete na návštevu?😀😀

katka1819
3. apr 2014

@denisenko sa pripájam a Simonkovi Všeeeeeeetko najlepšejšie k narodeninkám prajeme 😀

utka
3. apr 2014

Ahojteee.
@denisenko Simuškovi všetko najlepšie,hlavne vela zdravíčka!
My sme celé dni vonku.Píď nami prerabaju byt a je to katastrofa,nedá sa byt doma ani chvilu...Viki ide 11.4. do školy v prirode...inac všetko po starom.Som zvedava,ci ho bude Lucka hladat a ako sa zatvari,keď sa vrati.Je z neho uplne paf.Včera začala blabotat baba...tak dufam,že sa dockam aj mama... 😉

letty86
3. apr 2014

ahojte
@denisenko simonkovi všetko najkrasie, cmuk 😵 😵 😵 😵

denisenko
3. apr 2014

@utka @letty86 dakujeme 🙂

@utka že mama...u nás je: tatiko,iiisko a tykokos 😀😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre