Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. máj 2014

ahojte............. 😎 😎 😎

leninka75
2. máj 2014

Rááááááááááááááááááánečko!!! 😎 😎 😎 😎 😎

@katka1819............chlapiská, to je všetko na jedno kopyto...............deti urobiť to áno, jasnačka 😵 😵 😵 😵 😵 😵..................ale potom však ty to vieš s nimi lepšie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .............................potvory!!!! 😝 😝 😝 😝
@denisneko.............a ty si kam cestovala busom?? 😨

leninka75
2. máj 2014

@jacka ..............len tak málo??!!! ☹ ☹ ☹ ☹

katka1819
2. máj 2014

Ahooooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😀

@leninka75 presne tak čo by bez nás tí chlapi robili 😠 🙄 😝 😅 😀

katka1819
2. máj 2014

ideme na vyberanie štichov 😅 noooooo neviem ,idem sama s Matulkom tak snáď nebude moc vyvádzať 😔 potom napíšem 😉

leninka75
2. máj 2014

@katka1819 ..držte sa !!!! 🙂

denisenko
2. máj 2014

mamky....to čo mám za verziu KOŇA???????

denisenko
2. máj 2014

už sa mi to popravilo..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. máj 2014

a......ahojte.... 😉

denisenko
2. máj 2014

@katka1819 pevné nervy... 😉 u Deniska vždy bolí viac vyberanie ako zašívanie.... 😀 😀 😀

denisenko
2. máj 2014

@leninka75 bola som v žiline, na ortopedii na kontrole, čo mi vyberali tú tekutinu z tej presilenej ruky.... 🙂 ako sa máte? Lilka sa dnes normálne učí?...naši majú nejaké didaktické hry v prírode a skrátené vyučko.....čistý holubník, tá ich škola..... 😝 😝 😝

denisenko
2. máj 2014

@jacka 😎 😎 😎 😎 😎 tuším si tiež nejaká vyťažená..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. máj 2014

@leninka75
@denisenko .........ani nemám s kým kecať.... 😀 ...........................naši sa normálne učia..... 😠 😠 😝 mohli ostať doma 😠 😠

jacka
2. máj 2014

poradte mi nejaku dobrú a rýchlu plnku do tortý..........ináč tam natriem nutelu 😀 😀 😉

denisenko
2. máj 2014

@jacka ...no....žeby pudingovú???? 😕 😕 😕

jacka
2. máj 2014

@denisenko asi takú spravím...nechce sa mi výmýšlať 😀
vý sa ako máte?

denisenko
2. máj 2014

@jacka ...ale....máme sa...rýchlo..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak, klop,klop,klop......celkom to ujde.... 😀 😀 😀 som si ukradla teraz chvíľočku, lebo potrebujem vybaviť nejaké veci cez net a ten škriatok protestuje v popsteli...potvorka..inokedy spí, ale nie ...zákon schválnosti funguje vždy....ach joooooo

jacka
2. máj 2014

@denisenko že škriatok 😀 😀 😀 ....................to ti ešte spinká dva krát cez den?......................aspon mám s kým hodiť reč 🙂 😀 😉

jacka
2. máj 2014

vraj slnko a teplo...ha ha ha.... 😠 😠 😠 😠 😠 ..........................

denisenko
2. máj 2014

@jacka ..že dva krát....čo si.... 😀 😀 😀 😀 väčšinou vstáva okolo pol šiestej....ide do postele okolo pol desiatej a spí, ak sa pošťastí tak do jednej, pol druhej......a potom o 18tej do postele.... 😀 😀 😀

aj my máme pod mrakom...ideálny stav na záhradu....ale to by som sa musela naklonovať..... 😝 😝 😝 jáááj....robota sa mi tam kopí.....lenže...vždy ked ho tam vezmem, tak celý čas strávim naháňaním Simča po cudzích záhradach....bez oplotenia to je ťažko.....asi mu kúpim obojok a retiazku 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. máj 2014

....dáme kááávičku????

jacka
2. máj 2014

@denisenko poznám aj u nás je to tak...bez plota......oči abý som mala aj na zadku.......... 😝 inak to nechápem prečo tu nik nemá plot.....všade inde je to normálna vec.........................ale ten obojok je fajn vec....... 😀 😀 😀 mne bý stači ten taký na dialku ked ujde tak ho potrasie.... 😀 😀 😀
fí to skoro ste v posteli........a zaspinká sám?........a má už aj svoju izbičku.....?

jacka
2. máj 2014

@denisenko dáme.... 😵 😵 😵

denisenko
2. máj 2014

Ja už mám..

jacka
2. máj 2014

@denisenko noo asi nie som nevedala že je tolko hodín..........o chvílu frčím .........po obede dáme..... 😵

denisenko
2. máj 2014
denisenko
2. máj 2014

@jacka Simonko zaspáva sám...vždy....ale stále spí v spálni.....vlastnú izbu mať ani nebude....majú spoločnú s Deniskom....

jacka
2. máj 2014

@denisenko super že ti sám zaspinká........... 😵 😵 .....dobre si si ho naučila 😵 😵 ...............kávička výzerá lákavo...mnam..... 😵 😵 😵 .....už abý som bola doma si mi chute urobila............... 😵

jacka
2. máj 2014

@denisenko idem pomaličký....... 😵

denisenko
2. máj 2014

@jacka ..opatrne.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre