Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2014

ahojte................
@denisenko perfektná je........ 😵 😵 ja ti aj Simonka postrážim.....aj na celý den..........ak ma bude chcieť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale ja nemám nič...... 😀 😀 😀 dúfam že to nebude vadiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
6. máj 2014

@leninka75 to vieš moja...niekto musí pracovať 🙂 😉 😵

denisenko
6. máj 2014

@jacka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 nič?...to nevadí...urobím ti vzdušný zámok..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2014

som mala ísť dnes na pohreb.....zomrela Petríkovej mamy krstná mama, ale bola to stráášne zlatá teta, stretávali sme sa takmer každý den...smutné 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 no..kedže nemám kde nechať Simonka a on vôbec nemôže do kostola, nie ešte na pohreb, lebo je......čertisko.....tak ostaneme doma..... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
6. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 .....teším sa 😀 😎 😎 😎 😀 😀 ......................len či ho budem aj vidieť.... 😀 😀

jacka
6. máj 2014

@denisenko ....úprimnú sústrasť.... ☹ 😔
ja bý som tiež s deťmi nešla....nemaju tam čo robiť 😔 🤐

jacka
6. máj 2014

je tu niekto kto si dá somnou kávičku??,... 🙂 😉 😵 😎

denisenko
6. máj 2014

@jacka ...aj ja si to myslím...len škoda, že aj Petrík je v práci a až v Galante, takže nemože....neviem, ľudia to môžu vidieť všelijako.... 😝 😝 😝 😝 😝

...ja, ja, ja......ja si dám......

jacka
6. máj 2014

@denisenko tak pozývam.... 😵 😵
presne na dedine sú čudné praktiký ☹ 😝 🤐 ....................tvoj Petrík teraz čo robí?........že je až v Galante?

denisenko
6. máj 2014

@jacka ...tak my sme minimestečko...ale je to to isté..... 😀 😀 😀 😀 😀 Petrík...včera sa šprtkal v kombajne, dnes šli s rezačkou do Galanty, senážujú ďatelinu.....a tááák..... 😀

jacka
6. máj 2014

@denisenko jááj tak pardon......... 🙂 😉 ...........tak to si nelám hlavu.......proste nemožeš a basta..........ni 🙂
a dnes sa ti aj vráti?.........a inak ja neviem čo je to senážovať 😅 😕 🙂 ......................to ale znamená že ho už doma máš len večer......tak je? ☹

denisenko
6. máj 2014

@jacka no...asi dnes nepríde..až zajtra..alebo...nikto nevie....to vieš, vyrátajú, že to stihnú, do toho sa im niekde zatentuje kamen z poľa a už zas stoja a opravujú.....takže nepredvídateľné..... 😝 😝 😝 😝 😝 senážovať...to je tuším kosiť ďatelinu na krmivo..či senáž, či ako sa to volá...ja som tiež laik..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale kosia....

jacka
6. máj 2014

@denisenko tak mi to treba napísať....... 😀 😀 jak blbovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kosiť 😀 😀 😀 😀
to ti teda nezávidím......na všetko zas sama...... 😝 😔

denisenko
6. máj 2014

...som sa dneska ráno dobre nasmiala.....Denisko zas kašle, už dva dni....to síce nie je smiešne, ale ja na to jeho pseudokašlanie nemám nervy....a včera ked mal inhalovať, tak sa hrdlom rozručal tak, že prišiel o hlas.....tak sme mu dali čajík, kúpila pleumolysyn a ostal poobede v posteli...aspon si čítal.... 😀 😀 😀 😀 a na noc som si napchala štuple do uší a šla spať....ráno ma budí Petrík, nech vstávam, a že celú noc vstával k Niskovi a dával mu sirup..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak konečne aj niekto iný, nie len ja..... 😀 😀 😀 😀 😀 ja som spala ako vo vate.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2014

@jacka ...sama....sila zvyku..... 😝 😝 😝 😝 😝 ale tak ja viem, že on sa snaží, ale žiaľ...nie vždy to výjde....

jacka
6. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tie štuple si idem kúpiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2014

@denisenko vieme vieme bohužial poznáme....... 😝 😝 ....už si aj deti zvýkli 😉

denisenko
6. máj 2014

@jacka no...tie naše ešte až tak nie.....kedže bol celú zimu doma.... 😒 od rána len počúvam...tatinko je v robote...príde..... 😒 😒 😒 😒 😒 a ten výraz, ked poviem, že nie, nepríde...... 😖 😖 😖 😖 Simonko je na neho veľmi naviazaný.....Denisko tak nebol, kedže do roka sme boli každý inde.....ale zas...stačí mu aj Denisko...to keby si videla tie žiariace očká, vždy, ked počuje zvonček...to je jedno, kto zvoní.......iskričky v očkách, úsmev od ucha k uchu a už len vykrikuje....IIsko, IIIsko, IIsko je, pišol..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2014

@jacka ....kúúúp....50 centov a spánok na nezaplatenie...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2014

@denisenko to aj tu tak funguje...ráno sa Peťko zobudí že kde je ocko?......ked ideme okolo jeho robotý tak podme mu dať pusinu...............a kedý príde....a tak.........len niekedý mám pocit že to vravia zo zvýku................

denisenko
6. máj 2014

....a.....tuším je už ticho....zlobríkovi stačila suchá plienka..... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2014

@denisenko v lekárni dostanem.,.... 😀 😀 😀 😀 ........................len sa bojím toho že muž bude v noci do mna drgať vstávaj hluchana 😝 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2014

@jacka zo zvyku?...to isto nie..... 😉

jacka
6. máj 2014

@denisenko už spinká?...teraz ideš čo robiť.... 😀 😀 😀 😀 ale nič v zlom 😀 😀 😀 😉

jacka
6. máj 2014

@denisenko možno si to len ja mýslím.... 😔 😔 ked mýslím ináč ako deti 😉 🙂

denisenko
6. máj 2014

@jacka hej, v lekárni.... 😀 😀 😀 a čo myslíš, že do mna nedrgá????? 😀 😀 😀 😀 ale ja ešte stále spím za komínom, takže má smolu...... 😀 😀 😀 😀 😀 alebo sa preberiem na to, že Simonko v spacom vreci precupká až ku mne do postele a tisne sa mi pod paplon...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2014

@jacka ale zas aby si si nemyslela....dnes budem spať pekne v spálni, kedže si nedovolím ho nechať samého a ja byť hluchá, ked je Petrík preč..... 🙂 to len vtedy, ked je doma...nech si aj on užije radosti materskej dovolenky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2014

@denisenko jáááj to som nevedela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................zas za komínom je pekne teplučko a možno aj väčšia tma 😀 😀 😀 😀 .............................to fakt pricupitká?..nezabije sa 🙂 😉

jacka
6. máj 2014

@denisenko jasnačka aj chlapom treba dopriať dovolenku.......sme prajné že áno 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nááá...doprajeme....nech nám stále nezávidia, že oni chudáčikovia musia chodiť do práce..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...Simonko je ako Denisko...šampióni v chodení vo vreci..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre