Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2014

som bola skoro ráno na záhrade....akože toľko blata...no des....ale za tých pár dní tam vyrástla redkovka a šalát, že môžem aj predávať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2014

@denisenko dopíjam 🙂 🙂

jacka
20. máj 2014

@denisenko aj burina rastie?.....čo rýchlejšie 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2014

@jacka .....aj burina, aj....ale redkovka je väčšia..... 😀 😀 😀 😀 😀 večer sa pojdem vrtať, ked Simčo zaspí.....dneska má zas svoj den........ 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
20. máj 2014

@denisenko zatial je väčšia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ..........................čože sa mu stalo? ☹

jacka
21. máj 2014

ahojte................ 😎 😎 😎 😎

denisenko
21. máj 2014

dobré ránko.... 😉

@jacka Simonko...zas viroza...tak asi tolko.,,.stačí..... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
21. máj 2014

@denisenko čože?.....sa mu to vrátilo?........aj teplotujete? ☹

katka1819
21. máj 2014

Ahooooooooooj 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀

@denisenko jooooooj 🙄 čo fúúúrt ,neni to konca kraja 😖 Držte sa !

letty86
21. máj 2014

ahojte 😉

@jacka to ty? 😵 😵

jacka
21. máj 2014

@letty86 😵

jacka
21. máj 2014

@letty86 ako sa máte?

denisenko
21. máj 2014

@jacka nie, nevrátilo...to je taký vírus.....najskor teploty, potom zázračné vyliečenie a nato výsyp.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
21. máj 2014

@denisenko juj som čítala na fb.......ved sa mi zdalo že ta teplota rýchlo zmizla?.....a to je?.....ten výsyp je ako kiahne?..........aj si bola u dr.?

denisenko
21. máj 2014

@jacka ...nebola som...len som volala, tak vraj pokým nemá iné obtiaže tak netreba...ale..zajtra pojdem...zhoršilo sa mu to...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
21. máj 2014

@denisenko paráda....som zvedavá aku budete mať noc.... ☹ ☹ ..............................aj ja mám doma Peťka....učka mu dala dg. zelený soplík....som šla k dr. a je zdravý.....aspon že tak... 🙂 dala som mu vziať výter z nošteka.....bože ešte dva roky v školke....a ja skončím ako cvok 😠 😠 čo nevie kedy má chore a kedy zdravé dieťa ☹ ☹ ☹

dobru nocku 🙂

jacka
22. máj 2014

ahojte 😎 😎

katka1819
22. máj 2014

Ahoooooj 😎 😎 😎 😉

tak som to včera asi zariekla alebo čo 🙄 volali nám zo školy že si máme prísť po Peťka že ho bolí hlava a má zimnicu ,horúčku .... tak som tam do piatich minút aj bola ... prídeme domov zmerám teplotu a ništ 36,4 ... len sa mi sťažuje už 3 deň že ho hlava bolí ... no a včera večer mal zvýšenú 37,3 😕 no ideme my pekne dneska nech ho pozrie lekár ....že v ich triede chýba 8 detí 😒 všetci chorý aj dievčatko čo vedľa neho sedí , s ami priznal že kašľala,aj vracala v škole no super ,dúúúúfam že ho niečo len tak lízlo ,veď nedávno mal angínu 😠 😝 ........................................a mňa tiež bolí hlava 🙄 🙄 🙄 sa na to môžem 😉

katka1819
22. máj 2014

sa majte krásne a píšte básne papa a pekný slniečkový dník sa praje 😀 😎 😀

jacka
22. máj 2014

@katka1819 tak aj vám ide ☹ ☹ .............................daj vedieť čo ste vybavili.....u dr... 😉 😉

jacka
22. máj 2014

pánečku už teraz je 21 st......čo bude poobede 😝

denisenko
22. máj 2014

ahojte.... 😉 😉

utka
22. máj 2014

Ahojte...tak my od včera stvornozkujeme...sice nesmelo,ale predsa.To preto,lebo dnes sme boli v poradni,tak sa pre istotu poponahlala.Máme 7705g a 73cm.Viki mal v 10.mesiacoch uz cez 10kg.

jacka
23. máj 2014

ahojte....... 😎 😎 😎 😎 😎

@denisenko ako sa máte?

jacka
23. máj 2014

@denisenko a to čo sa ti stalo sa aj nám stalo.....ale ja my sme začali na chirurgii.....ked mu začala hnisať dlan.....od tial nás poslali na kožné......a tam to začalo...jedna deti neberie.......druhá že sme nie objednaný.....a až tretia bola "ochotná" nás vziať.........a kludne sa chod sťažovať........toto dokáže riadne nas.....ť

denisenko
23. máj 2014

dobré ránko.... 🙂 😢
@jacka ani sa nepýtaj...ideme na stacionár...a budem sa modliť, aby ho tam nenechali...nelepší sa....ale ani nezhoršilo...tak ja neviem.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
23. máj 2014

@denisenko na čo idete? 😕 😕 😕 😕 .....................čo vám na kožnom povedali?

denisenko
23. máj 2014

@jacka ...Jani, kedže som striktne proti hospitalizácii, tak máme vybavený staciionár.....ide o to, že ho tam každý den pozrú a dajú lieky...pokým nemá iné ťažkosti a krvné výsledky má v poriadku, nie je nutné, aby sme tam zostávali a čakali, kým zas dostaneme iné choroby..... 😝 😝 😝 aj tak stále nevedia, čo mu je....je x možností.... 😖 😖 😖 😖 😖 ...zajtra ráno ideme zas...a potom sa uvidí.....

jacka
23. máj 2014

@denisenko ..........vám nič nie je?............ako mu .... ☹ drobec maličký len samé hnusoby sa na neho lepia 😔 😔 😔

denisenko
23. máj 2014

@jacka my sme v pohode....to len on...a ani neviem kde....ved nikam nechodí..... 😖 😖 😖 😖 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre