Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2014

ahojte...........

@denisenko jééé mine....aké sú milučké.......na spapanie.......tak by som ich pomojkala...... 😵 😵 😵 😵 😵 ......sestre je ako?....už si zvykla na dvojky? 🙂 🙂 ....bude mať veselo ....kedy ju pustia....
@utka žiješ žiješ? 🙂 🙂
@katka1819 chudatka moje...držte sa....pevné nervy ☹ ☹ ☹ ☹ ....................
@denisenko som zvedavá ako bude Simonkovi bez liekov.......a ty bež na poho nech ti niečo pichnu...... 🙂 🙂

sme boli včera na Donovaloch........toooooooooolkooooooooooooo milion ludí......neznášam davy ludí.......pchať všade prvý všetko vidieť.........juj.....hlavne že MDD..... 😝 😝 .........................a ten vetrisko tam....ani lanovku necheli pustiť...až podvečer.......a čo bol celkom omyl sme vyšli hore a tam nás skoro odfúklao dole 😝 😀 😀 😀 😀

vy ste ako oslávili den detí........ 😵 😵

denisenko
1. jún 2014

@katka1819 my sme mali amoksiklav...a vyhádzal sa až po dobratí....aby ste to nemali ten druhý vírus.... 😝 😝 😝 😝 ...studené ruky nikdy neveštia nič dobré...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
1. jún 2014

@jacka sestru pustia...neviem kedy...alke som sa pýtala a vraj sa domov trhať nebude....sa jej ani nečudujem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...Simonko je bez liekov, ale má zas dnes fľakaté líčka...tak...uvidíííme..... 😢 😢 😢 😢 😖
@utka bábiky sú Julinka a Alžbetka...aj miery majú niekde o pár strán hore..... 😉 😉 😉 😉

den detí...u nás striedavo prší...ale či som chcela alebo nie...išla som s Niskom aj Simonkom na maraton...detský.... 😀 😀 😀 😀 ale ledva chodím...... 😝 😝 😝 😝 😝 Denisko dobehol 7.mi...pokrok...minulý rok bol 15ty..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2014

@jacka a čo bolo na Donovaloch??? 😕

denisenko
1. jún 2014
jacka
1. jún 2014

@denisenko všetko bolo za 1 euro...boby trampolína a ostatok..aj na lanovky obojsmerný za 2 e.......a dnes hababkuky za 4,5..........ale včera nás riadne prefúkalo tak nikto nechce...... 😝 ..........tak trčíme doma..muž s deťmi niečo opravujú.....a ja si pečiem koláčik..............a nejak za zas černie......ktovie či aj niečo padne... 😝

sestre sa ani ja nedivím......aj jej niekto príde pomocť aspon zo začiatku?..........

jacka
1. jún 2014

@denisenko Denisko je šikovný......blahoželám 😵 😵 😵 😵 tá posledná fotka je výborná 😀 😵

jacka
1. jún 2014

@denisenko velmi ich má flakaté?....... ☹ ☹ ☹ .........kedy idete k dr.?

denisenko
1. jún 2014

@jacka super foto ..už kvapkalo...a to sa sám doma obliekal, tak to aj dopadlo..... 😀 😀 😀 😀 a špinavučký od ruskej zmrzliny...no...športovec originál..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...na kontroly zajtra ráno.....všade.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
1. jún 2014

@jacka ..,.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som zle prečítala, že koláčik sa zas černie....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2014

my sme dnes mali originál nedeľný obed..žemlovku od včera...... 😀 😀 😀 😀 😀 Petrík je kdesi v Sučanoch , tak my dojedáme.... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
1. jún 2014

@denisenko uvidím čo mi múdry povie 😝 akýýýý druhý vírus 😕 ???

denisenko
1. jún 2014

@katka1819 to je taký, že teplota y výsyp...niečo ako 6ta choroba.....je toho teraz dosť... 😝 😝 😝 😝 😝 aj moja mudra si myslela, že Simonko dostal to...ale nie....toto vraj trvá len pár dní ....a s teplotami...my sme teploty nemali....

katka1819
1. jún 2014

@denisenko nooooo my teplotujeme 😝 a má aj zapálené hrdielko ,brali mu v piatok krvičku z prstíka či ta nie je zápal a bol tak preto nám nasadil atb ... doteraz v poho ,žiadne fľaky a dnes som ho poobede kukla mal opäť teplotu že ho trošku ochladím som mu tričeno vytiahla a skoro som padla na riť samé mini fliačiky ,chrbátik ,bruško a stehienka ... a nechce mi tie atb prehĺtnuť to je iný boj ,vypluje vygrcá ,potom musím na druhý krát dávať ................... myslíš že s tým mám prestať nedať večer dávku ... ráno mi doktorko povie čo ako .....

katka1819
1. jún 2014

@denisenko tú 6 tu poznám sme tiež už mali 😝 dávnejšie ešte bol krpec asi ročný a aj pri Peťkovi sme si tým prešli .... 😝 fuj aj som všetkým 🙄

jacka
1. jún 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 vidíš to ma nenapadalo...ale aj koláč sa može černieť.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................športovec ako sa patrí 🙂 🙂 🙂

denisenko
1. jún 2014

@katka1819 jááj..moja....takto sa tvári aj mononukleoza...vyzerá ako zápal hrdla a ked dáš niektoré druhy atb tak sa vysype...podľa toho to zisťujú.....nechcem ťa strašiť, j pri tom víruse detí bolelo hrdielko a mali aj afty...pozri mu do pusy....

denisenko
1. jún 2014

@jacka tak len dúfam, že čierny koláčik nemáte..... 😀 😀 😀 😀 😀 nám doniesla starká....Deniskov obľúbený tvarohovosmotanový so želatínou..... 🙂 🙂 🙂 ako rýchlo som napiekla....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2014

@denisenko si ju potešila teraz ☹ ☹ ...................
sa máš takto rýchlo napečené........... 😀 😀 😀 😀 predpokladám že už s toho vela neostalo..... 🙂 😀 😀 😉

jacka
1. jún 2014

@denisenko a z mojho koláčika ostalo len za tanier.....nehápem... 😀 😀 😀 😀 😀 😉

katka1819
1. jún 2014

@denisenko nestraš 😕 kuknem teraz spinká ... inak čo ty všetko nevieš o tých chorobách ...

denisenko
1. jún 2014

@jacka ....asi dobre pečieš..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉
@katka1819 nechcela som ťa vyľakať....ale my sme toto tiež riešili..tak preto viem... 😔 😔 😔 😔 😔 radšej by som teda fakt nevedela.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...ráno pekne zbehni a verím, že to bude z jahôd 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
1. jún 2014

@denisenko no moja neviem obávam sa že to by aj mohlo byť ako vravíš mono ☹ kukla som pusinku a má tam na jednej strane takú bielu hrčku len jednu ale podľa mňa dosť veľkú asi 1 cm 😔 bojííííííííím ....

jacka
1. jún 2014

@katka1819 juj moja držkjate sa..... ☹ ☹ ☹ .................to je dosť velká hrčka..........☹..........zajtra sa ozvi čo si vybavila u dr.... 😉
@denisenko ved len bublanina to bola... 😀 😀 😀 .......... 😀 😀 😀 ....ešte si si večer špekačkovali..........teraz sa už vo velkom spinká........teda Maťko ešte nie ale aj on bude 😀 🙂 ...............................ako je Simonkovi?

utka
1. jún 2014

@jacka jasné, žijem...doobeda občas varím, sem-tam upracem a poobede sme stále vonku...

denisenko
1. jún 2014

@jacka simonko sa škriabe...dostal dithiaden,tak hádam bude pokoj..😉 bublanina? mňám... 🙂

denisenko
1. jún 2014

@katka1819 Kati,pokojnú noc 😉 nemaľujme čerta,ráno bude mudr múdrejší☹

leninka75
2. jún 2014

ránečko ..................oneskorene všetkým detičkám prajem hlavne nech ich poslúcha zdravíčko 😵 😵 😵 😵 😵 😵
................mne včera maminka blahoželala k MDD 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. jún 2014

ahojte............ 🙂

@leninka75 😀 😀 😀 😀

katka1819
2. jún 2014

Ahooooooj 😝 😀 😉

@denisenko
@jacka tak je to angína a poriadna 🙄 F U J 🙄 dostali sme nové atb len na tri dni a jeden krát za deň sa iba dávajú ...to musí byť aká sila 🤐 boli sme aj na ušnom,nosnom a krčnom tam ho teda popozeral porádne ,,,aj ušká povyplachoval ,aftičku mu hneď aj potrel ...doma musíme tiež potierať ...len neviem ako sa to koľkokrát za deň či len raz ...nevieeeem som sa zabudla opýtať a ešte sme to nemali ....poradte moje 😉 a tááááák.... teraz ležká ,atb už vypil našťastie nevyvracal 😅a pozerá Včielku Maju moje chudátenko ochorenko .... teraz len budem tŕpnuť aby sa polepšilo a aby to nedostal Peťko 😔 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre